iPhone 12

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.270
3.687
113
davorinm.wordpress.com
Jaz imam obe verziji od Sonja. Overear in inear. Oboje lahko samo priporočim 100%. Velike za siht pa tv doma. Male za na pot, 100 in 1 zoom in teams klic, podcaste, v pojstli kaj poslušati itd.
 

erikson

Guru
25. avg 2007
21.399
5.381
113
V Franciji bodo dali zraven slušalke, ker zakon. Pri nas pa se bo lahko prodajal, čeprav nima slovenskega menija.

 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Sicer se ne strinjam z njim v celoti, ampak en način razmišljanja.
 

tomi

Guru
1. sep 2007
17.955
9.097
113
39
MB
evo danes upokojil od žene 5s, nadomestila z 12.

sem kar presenečen da je imela 6 let telefon, 1x menjana baterija vmes pa 2-3 panzerglassi :evil:
 
  • Všeč mi je
Reactions: Fly

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Tudi jaz razmišljam, da bi nabavil iphone 12 mini, da nadomesti mojo Lumi 950 in Samsunga A3. Končno je namreč prišel nek dovolj majhen telefon za uporabo v eni roki.
 

amacar

Majstr
29. apr 2010
4.121
448
83
Foter isto, pa se posodobitev je prisla pred kratkim za S7, tako da se ni cisto odpisan.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.317
942
113
Titograd
Sodelavka je letos upokojila galaxy S3 :oops1: baterija je bila fuč, je bila pa prva. Je raje menjala telefon. Sem ga tik pred menjavo imel v rokah, je deloval še presenetljivo hitro.

Tast ima skoraj 6 let starega Samsung A3, tudi dela vredu, baterija še prva in zdrži čez dan brez problema. Tašča še 2 leti starejšega SonyEricssona, pojma nimam kateri model, ji ga je žena dala ko je sama menjala telefon pred 4 leti. Prav tako dela čisto solidno.

Žena ima medtem iphona 7, že več kot 1 leto je meni osebno neuporaben, nekatere app se občasno sploh ne odzivajo, baterija do večera niti približno ne zdrži, pa postal je pooooočaseeeen u 3pm....
 

NoteThis

Fizikalc
25. sep 2013
509
171
43
Sodelavka je letos upokojila galaxy S3 :oops1: baterija je bila fuč, je bila pa prva. Je raje menjala telefon. Sem ga tik pred menjavo imel v rokah, je deloval še presenetljivo hitro.

Tast ima skoraj 6 let starega Samsung A3, tudi dela vredu, baterija še prva in zdrži čez dan brez problema. Tašča še 2 leti starejšega SonyEricssona, pojma nimam kateri model, ji ga je žena dala ko je sama menjala telefon pred 4 leti. Prav tako dela čisto solidno.

Žena ima medtem iphona 7, že več kot 1 leto je meni osebno neuporaben, nekatere app se občasno sploh ne odzivajo, baterija do večera niti približno ne zdrži, pa postal je pooooočaseeeen u 3pm....
S3 deloval hitro, iphone 7 pa počasen v 3pm? Nisem fanboy nobene strani, ampak tole zelo težko verjamem, glede na to da sem nekoč imel oba omenjena telefona. Je pa seveda možno s kakšno okvaro, kar pa ne pomeni, da gre za reprezentativni vzorec.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.273
6.524
113
Jaz sem imel A3 2016 in je zadnjo leto, dve deloval obupno počasi. Pa nisem nek heavy user.

Zdaj nabavil 2020 SE pa je to svetlobna leta pred prejšnjim.

Tudi na Lumia 950 je delovalo vse počasneje, kot je sedaj na iphone.
 

Viper_XxL

Guru
20. avg 2007
9.317
942
113
Titograd
Saj.... tudi jaz sem imel nekoč S3, pa je po nekje 2 letih postal očitno počasnejši. Tdui kasnejši S5 enako. Šele S7 je bil očiten skok višje, ki je tudi po 2 letih delal enako kot prvi dan.

Ja, iphone je počasen, pa saj, koliko sem bral po netu, pri 7ki in tudi pri kakšnem kasneje, ni to nič posebnega. 2 leti je še bil ok, potem pa vedno bolj začel lagirati. Baba pa nevemkaj z njim tudi ne ustvarja... kaka slika, mesenger, sms, klic, malo neta
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Zelo verjetno je baterija fuč in sistem bremza proc, da telefon ne crkne. Poglej pod baterijo, kaj ti piše.
Tole pišem iz iphona 6, pa nič ne laga :). In ja, ni pa hiter, pač appi so postali enormni.
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Verjamem da vse te kante "delajo", vprašanje samo kak dela. Za nekega normalnega uporabnika to ni. Za upokojenca za telefon, sms in vreme ikonica pa verjamem da je ok.
 

Fly

Majstr
21. jul 2007
2.583
493
83
Sodelavka je letos upokojila galaxy S3 :oops1: baterija je bila fuč, je bila pa prva. Je raje menjala telefon. Sem ga tik pred menjavo imel v rokah, je deloval še presenetljivo hitro.

Tast ima skoraj 6 let starega Samsung A3, tudi dela vredu, baterija še prva in zdrži čez dan brez problema. Tašča še 2 leti starejšega SonyEricssona, pojma nimam kateri model, ji ga je žena dala ko je sama menjala telefon pred 4 leti. Prav tako dela čisto solidno.

Žena ima medtem iphona 7, že več kot 1 leto je meni osebno neuporaben, nekatere app se občasno sploh ne odzivajo, baterija do večera niti približno ne zdrži, pa postal je pooooočaseeeen u 3pm....

iphone 7 neuporaben? Tudi jaz to zelo težko verjamem. Imata ga žena in sin in delujeta v nulo. Kateri appi se pa ne odzivajo? Verjetno ni problem v telefonu ampak v appu. Sta pa oba na zadnji verziji iosa.
 

sad

Guru
24. avg 2007
20.494
9.197
113
Verjamem da vse te kante "delajo", vprašanje samo kak dela. Za nekega normalnega uporabnika to ni. Za upokojenca za telefon, sms in vreme ikonica pa verjamem da je ok.
Razlika v hitrosti med Iphone 6 in Iphone 11 je takoj občutna. Najbolj, ko zaženeš app. Tudi v appu je razlika, ni pa več tako velika.
Ampak je to daleč od neuporabnosti in dela stalno enako. Sam sem do nedavnega uporabljal 7ko več kot tri leta brez problema, pa sem kar heavy user. Še najbolj me je bolel slab fotkič, zato sem tudi menjal. Drugače ne bi.
6ko uporabljam doma za brezvezne stvari in mi je čisto ok, pač recimo počakam 2 sekundi, da se YT odpre.