Influenferke - Generacija JAZ in nategovanje

tomi

Guru
1. sep 2007
18.001
9.128
113
40
MB
Če je to eden boljših vlogerjev potem smo zares ubogi. To je tisto ko je bilo na tv in sta pol oddaje porabila zato da sta pokazala kako sta z aviona prišla v apartma (zgodilo se v resnici ni nič, zato sta iz riti potegnila "dogodek"). Še ca. 5 minut sem se mučil potem pa ugasnil. Samo še eden izmed mnogih, ki nima razen "glejte me, v mehiki sem bil" nič za povedat. Reklamira se pa kot potopis potovanja po mehiki. :bruh:

tu zdaj eni mešate več stvari.

bit je dober storyteller, tematika je pa pač kakšna je, verjetno nismo ciljna publika glih oz bi bili pred 15 leti :D
 
  • Všeč mi je
Reactions: Guinness

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.413
5.445
113
Je ze prav, da je iskren... To se mi lepo zdi, da je clovek iskren. Ne morem verjeti, da sem tole do konca prebrala. Pa same lepe reci o termah tuhelj, le kje so te...

Pa paradiso moji otroci tudi pohvalijo, bo videl, kako je tam fajn. Orhidelija je bila tudi vsem všeč. Masaze so bilj za en k*, ampak ok... Tle sem kar zahtevna.

Mater me ima, da nikdar vec ne prestopim praga, ce je ciljna klientela tista, ki jim komotar prodaja.
 
Nazadnje urejeno:

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.460
9.194
113
prećitali so ga, je mislil da bo celo poletje se po termah svaljakal, tako pa en vikend v olimju pa je to to...žalostna zgodba.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon in Jabe

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.477
113
prećitali so ga, je mislil da bo celo poletje se po termah svaljakal, tako pa en vikend v olimju pa je to to...žalostna zgodba.
prvič čujem za tega kemotarja, kolikor sem pa tukaj videl je še ta vikend preveč, kar lahko dobi. jaz bi mu dal lepo za plačat bivanje in hrano, bi mu pa radodarno pustil brezplačno uporabo stranišč.
 
Nazadnje urejeno:

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Je ze prav, da je iskren... To se mi lepo zdi, da je clovek iskren. Ne morem verjeti, da sem tole do konca prebrala. Pa same lepe reci o termah tuhelj, le kje so te...

Pa paradiso moji otroci tudi pohvalijo, bo videl, kako je tam fajn. Orhidelija je bila tudi vsem všeč. Masaze so bilj za en k*, ampak ok... Tle sem kar zahtevna.

Mater me ima, da nikdar vec ne prestopim praga, ce je ciljna klientela tista, ki jim komotar prodaja.
Terme Tuhelj so takoj čez mejo, blizu Term Olimie. Olimia je ali je bila celo njihov lastnik
 

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
365
63
Je rekel, da bo objektiven glede toplic, samo ta njegova objektivnost je zelo subjektivna, glede na to, da je poli salamo in pašteto na dopustu.
 

KarEn

Majstr
27. jan 2008
2.184
273
83
Tako bi lahko zaključili: tisti, ki bi se na podlagi njegovih (ali katerihkoli) influencerskih komentarjev odločil izbrati toplice (ali dopust na sploh), je bolj ubog v duhu. Tega najbrž nihče ne dela, ampak verjetno se še kdo najde, ki ni pri zdravi pameti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Marxon

Marxon

Majstr
24. feb 2009
702
365
63
Tako bi lahko zaključili: tisti, ki bi se na podlagi njegovih (ali katerihkoli) influencerskih komentarjev odločil izbrati toplice (ali dopust na sploh), je bolj ubog v duhu. Tega najbrž nihče ne dela, ampak verjetno se še kdo najde, ki ni pri zdravi pameti.
Bi bil presenečen, koliko ljudi to dela.
"če gre on tja je zihr dobr, majkemi"
"če je to kolo dovoj dobro za lepo afno je tud zame"

Poglej njegove komentarje, ko ga ljduje sprašujejo kjer avto kupit, če bi jim napisal tole: kup pa dal link do avtoneta....bi se stepl za njega.
 
  • Wow
Reactions: sajkek