INdonezija 1 mesec

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Živjo

Je kdo potoval po Indoneziji. Bi bilo dovolj za 1 mesec potovanja 1500 evrov seveda bolja na izzi potovanje.
Kje je najbolj ugodno kupit letalsko karto. Šlo naj bi se bolj konec Avgusta
Se kdo pridruži meni in še eni popotnici.
 

KillaKHAN

Guru
27. avg 2008
17.805
1.121
113
hysterical-1.gif


tvojih zadnjih 1500 tem je bilo na temo revščine, zdaj greš pa za 1 mesec v indonezijo?
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Problem je karta,verjetno to misliš skupaj z karto ne? KArte so zelo drage,pod 800 mislim da ni nič,pa še to je kakšen Munchen.Drugače pa dol lahko živiš komot kot kralj z vsemi transporti,ogledi,hrano in prenočiščem za 500 eurov celi mesec.Še kakšen notranji let je lahko zraven.Če pa se bolj malo premikaš in pametno prenočišče poiščeš,ker se da, že tam od 5 eurov naprej spati za dva.Za 10,že dobiš luksus,lahko pa tudi ne
d055.gif
Torej, če greš bolj backpack varianto,gre tudi z 300 na mesec skozi brez problema.Samo,ker je vse tako poceni,si seveda privoščiš malo več ne.
KArta pa kot sem rekel,ugodneje jo najdeš bolše je ne,kot vedno
smile-1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.982
10.391
113
drž se raje rovt, boš manj razočaran, zate ko imaš skoz in z vsem probleme..v indoneziji te bodo še pojedli... hm, okej pa pejt
wink-1.gif
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik Realman pravi:
Problem je karta,verjetno to misliš skupaj z karto ne? KArte so zelo drage,pod 800 mislim da ni nič,pa še to je kakšen Munchen.Drugače pa dol lahko živiš komot kot kralj z vsemi transporti,ogledi,hrano in prenočiščem za 500 eurov celi mesec.Še kakšen notranji let je lahko zraven.Če pa se bolj malo premikaš in pametno prenočišče poiščeš,ker se da, že tam od 5 eurov naprej spati za dva.Za 10,že dobiš luksus,lahko pa tudi ne
d055.gif
Torej, če greš bolj backpack varianto,gre tudi z 300 na mesec skozi brez problema.Samo,ker je vse tako poceni,si seveda privoščiš malo več ne.
KArta pa kot sem rekel,ugodneje jo najdeš bolše je ne,kot vedno
smile-1.gif

karta stane 600 evrov
 

trust

PEPČEK 2007
2. maj 2008
2.023
0
36
20km iz Idrije
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
drž se raje rovt, boš manj razočaran, zate ko imaš skoz in z vsem probleme..v indoneziji te bodo še pojedli... hm, okej pa pejt
wink-1.gif
Matr ste nekateri zuprni. Jest itak ne pijem alkohola (prišparam ) ne kadim (spet prišparam) ne hodim na kavice, soke, (prišparam), se ne drogiram, ne zapravljam denarja za avte, tehniko, .....

Dokler sem še mlad in zdrav je želja po potovanju.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
390
2
18
Daj mi zaupaj,od kje je karta za 600 eurov in kam se leti.Ter katere mesece vse velja.Če ta ceni drži in je skupaj z taksami nimaš kaj razmišljat,ugodneje skoraj ni možno dobiti.
Če si pa tako šparoven,potem imaš pa jurja več kot dosti,skupaj z karto za 1 mesec
cool-1.gif