iGo Primo

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
@Janch prosibl bi te,če obstaja kakšno vredu delujoče slovensko vodenje v Primo-tu 2.0. Eno datoteko ki si jo nekje prilimal sem potegnil dol,pa mi v krožnem križišču samo na pol pove (v drugem...) pa prekine.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne obstaja! Katja in Mirč imata bug v kodi, zato ne znata izgovarjat izvozov iz krožišč..Tanji gre to bolje od ust, preizkusi. To so sicer zapleteni algoritmi v voice fajlih, sem poizkušal sam odpravit to napako, pa sem kaj hitro obupal...
smile-1.gif
 

laser

Pripravnik
9. okt 2007
442
3
18
Hm,sem mal pobrskal po računalniku in sem našel to datoteko z Tanjo. Zgleda pa da je redkobesedna ko je velikost datoteke (769KB) precej manjša od Katje (3.35MB)
smile-1.gif
.
 

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
Brez skrbi, o tem je že bilo neki govora in mislim da se gre neki v tem fazonu da je Tanja snemana v studiju in da je kvaliteta/oblika video zapisa drugačna, mogoče Janch z več podrobnosti v končni fazi pa ni niti tako pomembno važno da si našel
smile-1.gif

Citat:
Uporabnik laser pravi:
Hm,sem mal pobrskal po računalniku in sem našel to datoteko z Tanjo. Zgleda pa da je redkobesedna ko je velikost datoteke (769KB) precej manjša od Katje (3.35MB)
smile-1.gif
.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
No pol pa da še sam nekaj povem o Tanji.
Primerjaj Katjo in Tanjo in boš videl,da ja Tanja dosti bolj glasna kot pa Katja.
Odkrito povedano zaradi Katjinega vodenja sem se dolgo izogibal Igo navigacije,ko sem pa enkrat slučajno naletel na post,kjer je bilo v priponki Tanjino vodeje pa je šel Igo takoj na telefon.
 

BoRiiS

Pripravnik
6. jun 2011
95
0
6
Janch
zanima me če se da te GEO-TAGGED fotografije naštimat tako da se ob prihodu prikažejo ali je to samo kot poi točke
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Evo zbrano za vas 44 različnih loading screenov za Primo:

Ček it out!

Navodilo:
1. v nastavitvah pogleda map v raziskovalcu si nastavite, da vam prikazuje končnice za znane vrste datotek.
2. želeno sliko preimenujete v loading.bmp
3. slika mora biti v resoluciji ki jo uporablja vaša naprava (480x272 ali 800x480) večina slik je že v eni ali drugi resoluciji.
4. odpremo data.zip\ui_igo9\800_480 ali 480_272\ sem povlečete novo loading.bmp, zaprete okno in potrdite spremembo arhiva.

nahrung002.gif
 

igorduska

Pripravnik
27. jan 2008
337
0
16
Ptuj
www.ptuj-on.net
Citat:
Uporabnik Janch pravi:
Zanimivo, kako smo si ljudje različni
smile-1.gif

Enkrat sem nekje zasledil, da Tanja dela na enem Velenjskem radiu, ne vem pa če je res. Sicer pa je res, da je Tanja precej bolj uporabna od Katje, vsaj v krožiščih, katerih pa je iz dneva v dan več. Je pa to stvar okusa.
 

tomis71

Zelenc'
12. maj 2011
18
0
1
Imam vprašanje glede prometnih informacij (TMC)
Kako si lahko naložim prometne informacije preko interneta v navigacijo.Zadnjič ko sem si naložil na novo 2.0 Primo-ta mi je začelo nalagati vse prometne inf. v Sloveniji,pri ponovnem zagonu navigacije(wayteq 950) pa so se mi prometne informacije izbrisale.Še to, navigacijo sem imel vključeno preko USB v računalnik.
Lp Tomi
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Kolikor je mi znano, je edina možnost sprejema TMC informacij preko TMC antene ali DUN funkije, ki jo ima sicer samo model WayteQ x960. Glede na to, da pa je govora o x950 je sprejem tmc informacij možen samo preko TMC antene, ki mora biti seveda tudi na napajanju.
 

Slevin

Pripravnik
11. nov 2011
65
0
6
Kranj
Citat:
Uporabnik zabar pravi:
Kaj je to DUN, meni ne dela na x990!

ali DUN funkije, ki jo ima sicer samo model WayteQ x960... Kako ti ne dela? Kontaktiraj proizvajalca pa prašaj če je mogoče zato ker ni x960
confused-1.gif


Kaj je to DUN pa piše v Wayteq temi in je zelo lepo opisano, preberi si.
 

tomis71

Zelenc'
12. maj 2011
18
0
1
Možno da je kabel za napajanje že z TMC anteno , ker imam ta kabel od druge navigacije (Myguide).
Zdaj pa bi še prosil za protokol TMC v sys datoteki lahko tudi na ZS.
Lp Tomi
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
TMC potokol je odvisen od same specifike antene, zato tukaj ne obstaja splošna verzija sys vnosa za tmc. Zdaj če ti je Primo res sam sprejel podatke o prometu, itak ne rabiš nič več vpisovat v sys, saj je Primo samodejno zaznal pravilne nastavitve in jih shranil v Primo\save\profiles\01\system.ini kjer te podatke v sekciji [tmc] lahko tudi vidiš.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.628
6.871
113
A sem slep jaz ali ne najdem tega...kjer je v primo potovalni računalnik ? tisto ko kaže hitrost, prevožene km, etc...