iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Citat:
Uporabnik srapos pravi:
Zanima me, če mi kdo lahko pove, kako se na Primo za android nastavi, da ti poleg omejitve hitrosti kaže dejansko hitrost in delež od omejitve hitrosti?

Poizkusi v Extra nastavitvah izbrati Napredne omejitve hitrosti, če je slučajno to prikaz, ki ga iščeš:
ex1.jpg

ex2.jpg

ex3.jpg
 

Bogeyman

Zelenc'
2. feb 2010
20
0
1
Glede podatka višine...aplikacije za navigacijo podajajo višino izračunano po elipsoidu (sistem WGS84), ki je le približek zemljine površine, zato pride do odstopanj.
Nekateri programi zraven tega uporabljajo še korekcijske podatke, ki to razliko popravijo.
To je nekako v grobem.
Nekaj več informacij pa tule: http://www.esri.com/news/arcuser/0703/geoid1of3.html
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@Srapos

Saj pa imas zgoraj na slikah z rdeco oznaceno kako prides do te nastavitve.
Pogoj pa je da imas na zacetnem meniju tisto flasko,ce je nimas bos pa moral v sys dodat postavko za extra ali nekaj podobnega.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Pri sebi nisem nič spreminjal, sem pa sedaj preveril sys datoteko in imam pod

[interface]
extra_settings=1
show_bugreport=0
capture_to_jpeg=1
skin="ui_android"
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
za tisto flaško pa mislim, da je eno ali oboje od tega spodaj:

[debug]
experimental_features=1

[interface]
extra_settings=1

poglej pod interface, če imaš to vpisano in 1 zraven, če nimaš dodaj in bi moral imeti flaško, če še ni dodaj pod debuge, če še vedno ni pa edino, da pobrišeš mapo Save in bo potem vidna. (samo pazi, ko pobrišeš mapo Save gredo tudi vse nastavitve in priljubljene zato si naredi backup)
 

srapos

Pripravnik
16. nov 2008
381
0
16
Tržič
Kapa dol. Na temle forumi ste res mojstri, da se jih težko najde kje drugje. Moram reči, da se je moje znanje o navigaciji po zaslugi Alterja in prijaznih ter strokovnih uporabnikov zelo izboljšalo. In ni ga problema, ki se tu ne bi rešil. Še enkrat, kapo dol.
 

samo

Zelenc'
13. nov 2008
13
0
1
Pozdravljeni,
imam Asus tf300 android 4.1 na katerega sem namastil Igo Primo multires kateri mi je lepo delal vendar ni bilo glasovnega usmerjanja, potem sem zamenjal apk. z thin 1.3 no dcim vendar tudi ne dela glas.
Kje je težava (ker z thin naj bi delalo)?
Že nekaj dni se mučim z različnimi apk vendar celo in lepo sliko sem imel samo z multires in thinom.
lp
 

2CV

Pripravnik
16. avg 2012
505
12
18
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
@Srapos

Saj pa imas zgoraj na slikah z rdeco oznaceno kako prides do te nastavitve.
Pogoj pa je da imas na zacetnem meniju tisto flasko,ce je nimas bos pa moral v sys dodat postavko za extra ali nekaj podobnega.

Pozdrav !

Saj ne da bi nujno rabil, je pa zanimiva funkcija. Jaz flaško sicer imam ampak nimam pa konkretne funkcionalnosti za izbrat. Je to mogoče povezano tudi s skinom?

LP
 

samo

Zelenc'
13. nov 2008
13
0
1
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Pobriši mapo Save in še enkrat naloži thin 1.3 in bi moralo delat.
Če še ne bi v sys.txt odstrani razdelek [sound]

sem pobrisal mapo save, v sys.txt so samo podatki o ločljivosti ekrana.

Ko grem simulacijo poti je tišina, le enkrat ali dvakrat nekaj na hitro napove (mislim da le besedo ker prej prekine govor),v nastavitvah imam nastavljeno na veliko gostoto besed, za preizkusiti v živo pa danes ne utegnem.
Ali nimam pravih voice datotek?
lp
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
tista epruvetke vam omogoči dodatne (experimentalne) nastavitve, ki pa so popolnoma nepotrebne, nasprotno - če spreminjate te nastavitve, ponavadi pridejo v konflikt s samim skinom, če ga imate in primo ne bo več deloval optimalno ali pa vam bo celo krešnil. Toplo vam svetujem, da te extra nastavitve pustite pri miru ali še bolje, da si jih preko sys datoteke kar onemogočite.

@samo
Nisem siguren ampak kolikor vem, Thin 1.3 verzija ne vsebuje popravka za JB težave z zvokom, saj potem nebi deloval zvok na ostalih Android verzijah, kjer sicer nebi bilo težav. Za JB obstaja posebna verzija. Imaš ZS.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Thin 1.3 vsebuje popravek za zvok za JB
smile-1.gif

Imam občutek, da ima tisti Thin 1.3, ki so ga potem še eni predelali in vsebuje patch za imei, ker tisti je delal probleme, originalni dela normalno na JB 4.2

@krimec je imel probleme z zvokom in mu 1.1JB za zvok ni deloval, mu pa thin 1.3 deluje brez problema
wink-1.gif
 

fargopro

Zelenc'
24. jan 2013
7
0
1
Spet lepo pozdravljeni
Imam samsung ace 2, resolucija 800x480. Imam pa iGO 9.6.7.235654. Vse lepo dela, od vodenja do opozoril. Ugotovil pa sem, da če želim navigiranje kot pešec in teren, program zablokira in ustavi ter vrže ven. Ugotovil sem, da prode do problema samo, če želim nastavitev poti kot pešec in teren. Če imam pešec in cesta je v redu, ali pa če imam avto in teren je tudi v redu. Morda je kdo imel podobne težave.

Hvala
 

samo

Zelenc'
13. nov 2008
13
0
1
žal ne thin 1.1 ne 1.3 ne dela zvok, vsi enako kar sem jih preiskusil
, v glavnem ne dela zvok, kdaj se zbudi in reče le pol besede (jo kar odreže-prekine) v glavnem je tišina. Pa še nekaj sem opazil le v vodoravnem načinu je lep zemljevid v pokončnem je popačena slika zemljevida.
Prosim če mi kdo posreduje podatke o delujočem apk na asus tf 300.
lp
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Potem pa ni kriv apk ampak imaš neko čudo od paketa, ki sploh ni za tvojo resolucijo in v data.zip napačni podatki, namesto menjav apk raje zamenjaj s paketom, ki je za tvojo resolucijo.

Probaj s paketom za SG Tab 10.1 in bi ti moralo delat.
Kakšno resolucijo ti pokaže screen size apk v pokončnem in ležečem pogledu?