iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

bizi44

Zelenc'
26. jan 2013
9
0
1
Borovnica
Pozdravljeni.
Imam SGS+, JB 4.1.2., in sledeči problem ....
Če naložim " thin-v1.1+JB" glas deluje o.k., ampak mi spodaj odreže 5mm,
če pa naložim "iGO Multires" je seveda slika o.k. in seveda glas ne deluje ...

Ja sem popravljal sys datoteke in glas in screen_xy="800_480:800x442/480x762:fullscreen" , pa vseeno ne morem porihtati zadeve.
Tudi po spreminjanju sem pobrisal "save" mapo pa te zadeve ampak NE ....
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Ne rabiš menjavat kompletnega paketa ampak samo apk.
Torej naložiš paket od multires tako da ti bo vse deloavalo ampak ne naložiš priložene apk ampak vzameš thin 1.3 no dcim apk in boš imel delujočo navigacijo z zvokom.
 

bizi44

Zelenc'
26. jan 2013
9
0
1
Borovnica
Hvala ... prva proba , ja bi moralo delovati
smile-1.gif
 

srapos

Pripravnik
16. nov 2008
381
0
16
Tržič
Zanima me, če mi kdo lahko pove, kako se na Primo za android nastavi, da ti poleg omejitve hitrosti kaže dejansko hitrost in delež od omejitve hitrosti?
 

Twister87

Pripravnik
14. avg 2009
481
0
16
37
Lahko ti povem samo, kako ti kaze dejansko hitrost, za delez pa ne vem. Dejansko hitrost ti lahko prikazuje tam spodaj, kjer ti sedaj kaze npr. razdaljo, preostali cas, cas prihoda,... nekaj casa drzi na enega od teh gumbov, pa se ti bo odprlo okno, kjer bos izbral kaj naj ti prikazuje.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
v statusni vrstici Prima ti privzeto lahko prikazuje le tri polja, tako kot vidiš na sliki

sc20130128-202903.png


da bi ti prikazovalo delež od omejitve, pa ni možno, vsaj v privzetem skinu ne..pa tudi ostale skine, katere pač osebno poznam, te opcije nimajo.
 

McGiver

Guru
14. avg 2009
14.439
4.312
113
shocked-1.gif


Mogoče si pomešal z nastavitvami alarma za prekoračitev hitrosti, kjer pa lahko nastaviš odstotek odstopanja.
wink-1.gif
 

fargopro

Zelenc'
24. jan 2013
7
0
1
Pozdravljeni

Mene pa zanima če je kdo probal višinomer. Meni se namreč "laže" za cca 40 metrov. GPS Test 1.2.1 je kar točen iGo tov pa ne.
Z popotnikom sva menila da je višina vnešena v karte same. Vendar zgleda da ni. V dir. Map imam npr samo karto Hrvaške, tudi DEM mapa je prazna pa še vedno laže. Torej sredi nič kaže cca 45 metorv. višje. Ima kdo kakšno mnenje kaj je "narobe".
Imam pa iGo primo 2 (grški začetni zaslon) in Samsung Galaxi Mini. Drugače vse dela odlično.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
podatki o višini definitivno niso del karte. Višino odmerjajo sateliti in več ko je povezanih, natančnejša je izmera, vsekakor pa ta pri klasičnih gps napravah odstopa +/- 40-50m. Takšne so vsaj moje izkušnje.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Odvisno je od moči senzorja, vremena in pa en del od programa.
Če daš dve identični napravi skupaj in na vsaki svoj navigacijski program se najlepše vidi, da kažeta različno višino.
Sedaj ali en del podatkov čita iz karte ali iz samega programa, da pride do take razlike je pa druga zgodba.
Ampak definitivno pobira podatke še od nekod drugod in ne samo od satelitov.
 

fargopro

Zelenc'
24. jan 2013
7
0
1
Ravno zato mi to nekako ne gre skupaj. Ista naprava, isti GPS, dva programa in taka razlika. Program GPS Test 1.2.1. kaže dokaj natančno in je skoraj enak Garminu GPSMAP 60 CS, iGO pa tolk razlike. Če mi iGO dela in preklopim na GPS Test mi glas takoj pove da je GPS signal izgubljen. Ko GPS Test izklopim pa iGO dela naprej.
Višinomer nekako pride prav pri hoji in snemanju tracka.
 

mozilla

Pripravnik
23. maj 2012
36
0
6
Domžale
mene zanima če obstajajo kakšni skini za sgs3 in kje bi jih lahko dobil ..... ker mi je ta ki ga imam beden. Za myway so bili dobri ...