iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

TomDey

Zelenc'
25. okt 2009
6
0
1
Ja sem prekasno videl ZS. Sem sedaj naložil nov paket in deluje!! Nexusa imam postavljenega v ležeč položaj in je skoraj že mal preširoka slika, hitrosti spodaj desno se mi skoraj ne vidi, ker ga prekriva tisti androidov "črn trak", kjer so trije ubazi (home, back...). A se bi dalo še to kako zrihtat, ali da je slika še za malenkost ožja ali pa morda da se začasno odstrani tisti "črni trak", ko je IGO prižgan? Avtomatsko vrtenje ekrana tudi deluje, sam navpično postavleno tablico se ne da gledat, ker je slika razpotegnjena. Aja pa še to sem opazil v prejšnji različici je bila tipka Back, del IGO programa, sedaj se pa uporablja kar tisti back na črnem traku od androida.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Par postov nazaj je Janch dal link do programa screen size in navodila kako se ga uporablja.
Probaj naredit po tistem postopku in bo slika kot mora bit.

V sys.txt imaš not samo resolucijo zato je tisti gumb izginil.
Lahko daš not prvotno sys.txt ki si jo prej imel od 800x480 le resolucijo vpiši tisto, ki ti jo bo dal screen size apk.
 

TomDey

Zelenc'
25. okt 2009
6
0
1
popotnik sem probal spreminjat sys.txt pa igo sploh ne šmirgla, še več tudi pri tem paketu sem sys.txt odstranil in se ravno tako zažene kar brez njega. No potem sem šel malo pogledat kje je tisti drugi sys.txt v apk mapi. V ta novi iGO TAB.apk sem šel z winrar-jem res/raw/sys.txt. Tam sem videl, da je navedeno:

[rawdisplay]
driver=engine
screen_xy="auto"

Če tu kaj spreminjam, kot je bilo omenjeno v zs, se igo noče inštalirat, če pa potem nazaj popravim kakor je bil original napisano, pa gre, kot je pač po defoltu. Saj če ne bo drugače bom pustil kot je (boljše je kot prej), če pa je še kak predlog kako spremeniti velikost slike lahko poskusim.

Screen Size and Density nisem še namestil, ker trenutno nimam wifi-ja, da povežem nexusa z google playem, pa tudi prej moram sploh pogruntat kako spreminjat resolucijo (nexus 7).
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
No prejle sem prišel iz daljše testne vožnje z Igom primom. Vse super (napram MyWay)... edino baterijo full bolj hitro izprazni?
MyWay je "požrl" 10% baterije v 1 uri; Primo pa cca. 30% za 1 uro

Bom še testiral......
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
@TomDey

Če karkoli spreminjaš v sami apk jo moraš potem podpisat, ker drugače kot si opazil ti je ne pusti več naložit.
V ZS sem ti omenil, da resolucijo spremeniš v sys.txt v mapi iGO in ne v apk.

Eno stran nazaj v tej temi pa imaš podrobno opisano kako se uporabi screen size aplikacija.
 

TomDey

Zelenc'
25. okt 2009
6
0
1
Stvar vedno bolje deluje. Že sam sem nekako uspel porihtat resolucijo, tako da sem kombiniral prvi paket in nek iGO_1280_720.apk iz neta (xda), sam ni mi deloval zvok. Sedaj s to novo zadevo pa deluje v nulo, tudi glasovno vodenje, kot sem uspel pregledat s simulacijo.

popotnik kaj naj rečem, najlepša hvala za pomoč. Sedaj bom dal zadevo na probo bratu, ki gre na daljšo pot in upajmo, da bo delovalo tudi v praksi. Hvala še enkrat.
 

CosmicS

Zelenc'
28. dec 2012
2
0
1
Zdravo,

z vašo pomočjo mi je uspelo. Imam pa drobno težavico. Na HTCone S (960x540) 4.1. mi prikazuje android settings palčko in tako prekrije majhen del zaslona, ali se to sploh da odpraviti.
Hvala.
 

tej25

Zelenc'
29. dec 2012
2
0
1
Ali že obstaja resolucija 1280 x 768 za LG Nexus 4? Kljub dolgemu iskanju je nisem našel. Hvala za pomoč!
redface-1.gif
 

pediater

UDBA
18. jul 2007
11.892
0
36
43
Če koga zanimajo novi skini.

Jaz sem včer inšt. tegale klik .
Zaenkrat mi je zelo všeč. Tudi iGo se mi zdaj hitreje zalaufa kot se mi je prej original, kar mi je zelo pomembno.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
uff tega sem ravno ta teden uspel potestirat..Nisem dolgo zdržal, ker mi ni bil všeč, saj spremeni kompleten GUI same aplikacije. Preveč je "kičast" za moj okus in me je naravnost odbil!
uf-1.gif
 

mgermo

Zelenc'
3. jul 2012
6
0
1
Koliko prostora pa zavzame? Sem probo inštalirat, pa mi javi, da ni dovolj prostora, čeprav imam na telefonu 9gb fraj, na kartici pa 4 gb.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sam osnovni paket je velik okrog 60Mb brez kart, tako, da ti ga more naložit brez problema.
Moraš pa imeti označeno, da dovoliš nalaganje neznanih aplikacij.

Paket pa daš ali tja kjer imaš 9Gb fraj in od tam naložiš ali pa iz SD kartice.
 

mgermo

Zelenc'
3. jul 2012
6
0
1
Imam označeno, da lahko nalagam neznane aplikacije. Prostora je pa očitno več kot dovolj na internem kot tudi sd ramu.
screenshot2013-01-05-21-.png

screenshot2013-01-05-21-.png
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Preveri koliko imaš še prostega spomina telefona.

Notranjo SD imaš 9Gb
Zunanjo imaš 4Gb
Osnovni spomin telefona pa ?????

To pogledaš pod aplikacijami, kot imaš zgoraj na sliki, le da se premakneš skrajno v levo kjer imaš razdelek preneseno in tam poglej koliko imaš prostora.

Si probal telefon izklopit in nazaj vklopit, če bo potem delovalo?