iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

fikus

kaktus
23. apr 2008
2.528
14
38
Najlepša hvala za pomoč.

Ta navigacija je res dobra samo še Topo karte ji manjkajo do popolnosti.
 

Jado

SCANIA, na uro ziher 140
21. maj 2008
15.620
208
63
Kranj
prosim za link:

obstaja ja in sicer GjAk skin. Trenutna verzija je 1.4 in ima podporo samo za 800x480 in 480x320 resolucije. Tukaj pa je change log funkcij, ki jih podpira trenutna verzija skina:

v.1.4 29.10.2012
 

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Živijo
Imam eno vprašanje za Janch-a ali popotnika, lahko pa tudi za kogarkoli. Rabim Primo-ta 1.2 za Galaxy TAB2 10.1. ki ima resolucijo 1280 x 800.
Ali se da kje dobiti.
Hvala ekipi GPS strokovnjakov
 
Nazadnje urejeno:

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Citat:
Uporabnik popotnik pravi:
Android verzija 1.2 ne obstaja ampak je samo 2.0.

Sorry - lapsus
redface-1.gif
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Za vse, ki imate probleme z google search na S3 S2 in podobno... našel sem rešitev , ki deluje!

Citat:
if you have igo primo in samsung s2 and google search isnt runing l solved problem

please make a backup android.ini from igo/data.zip/config/devices/android.ini ,and please down our android.ini from

and paste in igo/data.zip/config/devices and give permission for change and thats all,if there is anywrong please past our bacup android.ini in igo/data.zip/config/devices

Če imate igo primo in samsung s2 in google iskanje ne deluje:

Naredite backup android.ini v igo/data.zip/config/devices/android.ini tako da razpakirate to datoteko na namizje.
Zamenjajte vašo android.ini z android.ini iz priponke (priponko je potrebno predhodno razpakirat)
Ko se vam pojavi opozorilo, če želite zamenjat, stisnete DA/yes

LP, joe

Dodal Slo prevod.
 

Priponke

  • 1655773-android.zip
    1,2 KB · Ogledi: 183
Nazadnje uredil moderator:

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Koikor sem gledal je dodana v android.ini samo komanda:

Citat:
[network]
available=1

[tmc-http]
enabled=1
start=1
servers.size=1
servers[0].url="http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"
dt_dl_0=60.0
dl_dist_0_km=500.0

[Google]
enabled = 1
start = 1
servers.size = 1
servers [0]. url = "http://zippy.naviextras.com/services/tmclite/data/nng-igo-tmc-iphone/0/"

[Naviextras]
boot_service_address = "http://zippy.naviextras.com/services/index/rest/2/boot"

Isti učinek je, če daš to komando v sys.txt oziroma je še lažje to dodati v sys.txt kot pa zamenjat android.ini
 

joegsm

Pripravnik
6. jul 2008
50
0
6
Ja sem imel to v sys napisano, pa mi ni delalo ne na s2 in ne na s3! Ko sem pa ta andorid.ini dodal, pa dela!! Da se drugi, ki imajo podoben primer ne bodo zajeb..., zato sem dodal to informacijo, ki preverjeno deluje

LP, joe

PS: pa hvala za prevod popotnik
smile-1.gif
 

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Hojla
Rabim pomoč. Rabim Primota za Sony Xperia miro, ki naj bi imela resolucijo (tako je navedeno na podatkih o telefonu na mobitelovi strani) 320x480 . Dobi se sicer 320x480, ki pa je v resnici 480x320 in mi telefon ob zagonu napiše: "User interface resolution (320x480) is not supported or compatible skin can not be found."
Hvala
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
če ti javlja problem z resolucijo, kljub temu, da si snel že urejeno verzijo za 320x480, potem je potrebno dodatno urediti [modes] sekcijo v mulitmode.ini datoteki, ki se nahaja v data.zip. Da ugotoviš prave vrednosti za ta telefon, si moraš na telefon namestiti programček za ugotavljanje točne resolucije v katerem tečejo programi na tem telefonu in sicer s programčkom screen size, ki ti pokaže pravilne vrednosti zasona v katerem tečejo programi.

druga opcija pa je, da probaš program namestit z novo verzijo iGOprimo_v9.6.7.235654_thin-v1.3.apk inštalacijskim fajlom (vprašaj googla), ki naj bi končno imel sposobnost samodejnega prepoznavanja in uravnavanja nastavitev zaslona za Primo..osebno tega še nisem imel priložnosti stestirat, zato ti te teorije osebno ne morem potrditi.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Pri samem nalaganju je po pomoti vzel naroben data.zip in sicer za resolucijo 800x480 in posledično je prišlo do zgoraj omenjene napake.
Ko je dal not data.zip za 480x320 je vse začelo delovat razen google search.
Če je pa še to porihtal mi pa žal ni javil, sem mu pa dal link do posta v tej temi kjer so zapisane komande.
 

Generik

Guru
14. maj 2011
3.885
1.271
113
A bi mi lahko kdo prosim dal na privat link kje dobim data.zip za 320x480?
.apk file sem vzel tistega, ki ga je Janch prej omenil (ki naj bi sam ugotovil resolucijo).
 

sulaco

Pripravnik
3. okt 2010
204
0
16
Generik: a si že uspel porihtat primota za 320x480 ??
Bi se tudi jaz pridružil prošnji (xperia active)....
 

mafijec

Pripravnik
15. feb 2009
351
0
16
Celje
Obišči stran
Evo me spet nazaj. Hvala Janch za nasvet, ampak Popotnik - genij za take zadeve mi je zadevo pomagal urediti. Vse dela samo TMC ne, ampak to ni sekirankcija - ženske tako ne bodo uporabljale to funkcijo oz. jim ne bo jasno na kak način jim to pomaga (razen določenih, ki pa so izvzete).
Glede mojih napak pa saj vesta veljata pregovora - kdor dela greši in pa dovoljeno je storiti napako, ni pa je dovoljeno ponoviti.
Hvala genija -
 

krneky

Pripravnik
10. jan 2008
149
1
18
Kakšno kombinacijo kart priporočate za pot do Bratislave in nazaj, torej Slovenija-Avstrija-Slovaška?
 
Nazadnje urejeno: