iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

dejjch

Zelenc'
15. feb 2013
1
0
1
K je mogoče kako nastaviti ko recimo imam en kontakt urejen z točnim naslovom in ko kliknem na naslov, da mi da možnost, da naslov najde v primotu.
Trenutno mi da samo možnost "Dokončanje dejanja z" zemljevidom ali navigon.
 

mimika

Pripravnik
8. feb 2008
703
0
16
En manjši problem - iGo sem inštaliral na tablico, vse super dela, resolucije porihtal, edino na začetku mi 5-10s napiše "reading IMEI" in pol normalno naprej - to mi na galaxy s2 ne počne. Se da to kako zrihtat? Je pa verzija: 9.6.7.235654. Je katera novejša boljša, pa da ni pretirano počasnjša?
 

medolino

Zelenc'
12. okt 2011
6
0
1
Meni ne dela glas. Ima kdo kakšno informacijo, zakaj. Začne govoriti in na pol stavka prekine in neha govoriti sploh. Prejšnji iGo My way je delal brezhibno. Imam Samsung S in CyanogenMod 10.1 - 2013022 verzijp. torej Android 4.2.2.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Sedaj bo pa začelo ropotat
10.gif


1.) Prečitajte vsaj 4-5 strani za nazaj, ker se ena in ista vprašanja ponavljajo konstantno

2.) Ob Problemu napišite sledeče podatke naprave: Resolucija, Verzija Primo, katera naprava

3.) Na javnem delu ne sprašujte kje se da prenest, ne lepite linkov do strani z warez linki, za to so ZS

p.s.
Kot že 1000x povedano, za glas je potrebno naložit Thin 1.3 no dcim in ne bo več težav.
 

NAVI_boy

Fizikalc
29. nov 2007
2.368
0
36
Drugo točko je treba dati v Garmin in IGO rubriko. Pojavljajo se vprašanja, pa niti ne veš, o kateri napravi / navigaciji / resoluciji / OS / FW, itd se sploh govori.
 

LOGIST

Zelenc'
24. okt 2012
5
0
1
Celje
Zdravo Janch !
Do sedaj sem imel vedno sam dovolj soli v glavi da sem poštimal da mi Igo dela na mojem SGS-ju. Sem pa sedaj zasledil, da si nekomu uredil, da se mu zaganja navigacija iz zunanje SD kartice.
Ali te lahko prosim za navodila kako to izvesti saj je vedno premalo prostora na notranji (v telefonu)?
Uporabljam Samsung Galaxy S, resolucija 800x480,iGOprimo_v9.6.7.235654_thin-v1.3 verzija .

L.P. Logist
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
saj je zadeva enostavna. Namesto na notranji pomnilnik, skopiraš mapo iGO in thin 1.3 apk na SD kartico in nato poženeš inštalacijo. Ker so vse datoteke na SD, se ti bo inštalacija samodejno izvedla na zunanjo SD. That's all!
wink-1.gif
 

LOGIST

Zelenc'
24. okt 2012
5
0
1
Celje
Najlepša hvala za odgovor obema!
Nisem niti pomislil kaj šele poskusil kaj takega.

Uredim in vrnem info.

L.P.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
Tole pa ne vem, če je popolnoma res. Si siguren, da ima lokacija APKja kakršnokoli vezo s tem, kam se aplikacija naloži. Vsaj pri stock Androidu brez dodatnih aplikacij, ki omogočajo premik, pomoje tale teorija ne drži vode Pri starejših verzijah vem, da se da s pomočjo Android Debug Bridge nastavt install location, pri ICS in JB se je treba pa pomoje še malo bolj poigrat.

Če nimaš res ekstremno malo notranjega pomnilnika, se niti ne rabiš s tem ukvarjat. Aplikacijo običajno naložiš, mape in ostale zadeve, ki itak zasedejo največ prostora, pa enostavno skopiraš na spomnisko kartico.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nisem strokovnjak za Android kodo, daleč od tega..pišem pač samo iz svojih izkušenj, kar se tiče nalaganja navigacij (drugega niti ne nalagam). Nikoli se mi še ni nobena aplikacija namestila na notranji pomnilnik, če sem apk zaganjal iz SD kartice. Ne vem..morda je pač tako že za vse navigacije, ki sem jih nalagal na telefone/tablice, privzeto skonfiguriran apk (Navigon, Sygic, iGO, Ndrive, Garmin, Route66, CoPilot, Oziexplorer, Navionics..). Na telefonu imam Android 2.3.6 (Gingerbread), na Tablici pa ICS 4.0.3 in rezultat po inštaliranih vseh naštetih navigacijah je na obeh platformah identičen - torej baza in vsi podatki se mi vedno ustvarijo na SD. Res gre nekaj malega prostora tudi na interni pomnilnik, vendar to je menda normalno..
smirk-1.gif
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.403
485
83
::1/128
No saj potem misliva isto. Striktno gledano se aplikacija v vsakem primeru naloži v interni pomnilnik (ne glede na to kje poženeš APK), je pa res, da je pri navigaciji večina podatkov v eksternih datotekah, ki so lahko brez težav na SD kartici in zato na internem pomnilniku zasede samo nekaj malega prostora.
 

LOGIST

Zelenc'
24. okt 2012
5
0
1
Celje
Zdravo!
Storil kot mi je dal napotke Janch.
Pred tem deinstaliral Igo, prenesel apk in mapo na zunanjo Sd kartico.
Naložil apk in zalaufal igo .
Po 10 sekundah se sesuje in vrne na home pozicijo telefona.
Kaj je narobe?

Hvala za čas namenjen reševanju problema.
Janch-u pa vse najboljše za njegov praznik.
L.P.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Imam občutek, da NISI inštaliral z Thin 1.3 verzijo apk..fajla. To napako v nekaterih primerih povzroča DCIM folder na kartici. Če ga preimenuješ v DCIM1 bo primo delal, vendar samo do naslednjega zagona telefona oz do naslednjega slikanja s fotoaparatom, ko se ti spet ustvari mapa DCIM. Rešitev za ta problem naj bi bila ravno 1.3 verzija Thin apk-ja..

ps: hvala za voščilo!
grin1.gif
 

LOGIST

Zelenc'
24. okt 2012
5
0
1
Celje
iGOprimo_v9.6.7.235654_thin-v1.3.apk

Imam tale apk, ki mi je dosedaj na noteanji SD kartici telefona deloval.
Ali bi moral poiskati kaj drugega mogoče?
Lahko na ZS v kolikor je treba.
L.P.
 

LOGIST

Zelenc'
24. okt 2012
5
0
1
Celje
Hvala obema uredil in z veseljem spoznal da je na telefonu precej veliko prostora .

Še enkrat hvala.
L.P.