iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

Drago

gps navigator
20. jul 2007
2.828
10
38
Stara Bučka
Nova verzija:

s3iyb5.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Čisto nič
smile-1.gif


Ta verzija, ki je trenutno na voljo ima probleme z zunanjo SD kartico in kljub temu, da imaš v sys.txt pot za zunanjo SD ti je ne vidi.
Trenutno deluje samo iz interne SD, delajo pa že na tem, da se odpravi ta težava, je pa težava tudi pri nekaterih napravah, da ne deluje pravilno ko telefon premakneš iz ležečega v pokončni pogled.
 

fargopro

Zelenc'
24. jan 2013
7
0
1
Sem preizkusil po navodilu Bogdana. Program se samo delno instalira na notranjo SDcard. Ko prvič poženeš in se program pobuni da ne najde global_cfg greš iz programa, nato pobrišeš direktorij iGO na notranji kartici, ponovno poženeš in dela. Kaj je novega na nisem uspel ugotoviti.
L.p
 

sylver

Fizikalc
21. okt 2008
3.338
27
48
Izola, Ljubljana
iGO Primo 9.6.22.290143 Mar 27 2013
sedaj tudi za več resolucij... 1024x600, 1184x720, 1280x720, 1280x800, 1920x1080, 320x240, 480x320, 800x480, 960x540

- All the versions have speedcam Switzerland fixed.
- Removed message Read IMEI at startup.
- Removed Google Play license verification.
- Removed Internet connection requirement to start.
- Removed Israel speedcam.
- Removed read content from Android/obb
- Set RootPath to sdcard/iGO instead of Android/data/
- Removed download ExpansionFile .obb files.
- Automatically create on sdcard debug, ux, save, ui_android and gfx folders.
- sys.txt is automatically transferred on sdcard.
- Removed regional settings for Israel.
- Activate Mobile Speedcam icon.
- Activate Google search with netlocalsearch.naviextras.google provider.


Before install the current version, you must uninstall all other previous versions of iGO Primo.
From sdcard/iGO folder (if exist) delete all files unless the content folder and copy from the archive above the sdcard folder content which include data.zip,branding.zip and the lang files for this version.
 

krneky

Pripravnik
10. jan 2008
149
1
18
Katera verzija je sedaj po testiranje najboljša? Jaz imam še kar 1.3 thin, pa vidim, da je že kar nekaj novih prišlo vmes.
 

bbigk

Zelenc'
15. apr 2013
1
0
1
Pozdravljeni.

Zanima me samo ena funkcija, ki jo ne najdem. Sem že iskal po starih objavah, pa nisem našel odgovora. Ali obstaja možnost, ko prispeš na cilj, da se vrneš po isti poti? Torej, da ti program ponudi isto pot nazaj. Ker, če ročno spet izberem naslov za vrnitev, mi včasih ponudi drugo pot.

Hvala.
 

Shando

Pripravnik
21. avg 2007
287
0
16
LJ
Se opravičujem, če je že kje napisano a iskalnik ne najde nič. Zanima me, če se da v PRIMOTu kako povečat fonte v okencih?

Na visoki resoluciji S3 so tako majhni, da bi jih moral gledat čisto od blizu, kar med vožnjo ravno ni pametno
confused-1.gif
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Delam na tem vendar zaenkrat brez uspeha.
Sem kontaktiral skinerje, če bi mi lahko priskočili na pomoč, da me usmerijo kje naj sploh iščem, vendar zaenkrat še nisem dobil uporabnega odgovora.

Ko bo kaka novost pa javim.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.425
780
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
imam jaz še menda nekje na lagru novo verzijo, ki je spedenana za SG SIII. Ko sem jo prek kratkim naložil sosedu, nisem dobil filinga, da bi bili fonti premali..ti bom dal na ZS pa boš videl.

Verjetno imaš Lescrovo prvo verzijo, ki je narejena iz 800x480, jaz imam novejšo, ki je izpeljanka za 1280x800.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Obstaja pa še vedno problem pri POI na Wince, kjer je tekst občutno premajhen ( vsaj za McGiver
wink-1.gif
)
Tudi sam sem že naletel na nekaj tekstov kjer sem moral pošteno napet oči, da sem lahko prečital kaj dejansko piše.
 

popotnik

GPS presidente
25. feb 2010
13.226
9
38
Maribor
popotnik-gps.blogspot.com
Če so komu premajhni napisi ulic jih lahko poveča s to komando v tem razdelku:

[interface]
mapfontscale=320

p.s.
Številko prilagajajte po svojih potrebah, večja je številka večje vam na karti piše ime ulice.
 

sergio

Fizikalc
21. jul 2007
2.563
36
48
41
Ljubljana
ksz.

A se še komu dogaja, da ga igo primo 2012 pelje po makadamu oz. celo hujših cesta kljub temu, da NI kljukice pri makadamskih cestah med nastavitvami?