iGO Primo, Nextgen - [Android OS]

damn

Pripravnik
14. jul 2018
30
2
8
Poskušam zagnati apk na tablici z verzijo androida 4.4.2, pa namestitev ni možna. Imam poleg že instaliran igo primo, pa se ne spomnim, a ga je treba prej zbrisati al lahko obe verziji istočasno nameščeni. Vem da je stara tablica, ampak deluje pa bp.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Ne moreš imeti obeh verzij naenkrat nameščenih, ker ti potem javi napako pri instalaciji. Pa saj to sem ti že na partisu odgovoril preko zasebnega sporočila, kjer si me spraševal. Očitno mi ne verjameš ali pa nisi bil ti ampak ne verjamem preveč v naključja :cool:
 

damn

Pripravnik
14. jul 2018
30
2
8
Čisto možno da sem bil jaz, pred leti sem se kar dosti ubadal s probavanjem igotov različnih verzij, po dolgem času sem pa spet probal to verzijo, ki si jo nazadnje dodal. Na mobilcu dela bp, sem pa rekel, da bi jo spet probal na moji predpotopni tablici, kjer trenutno laufam 9.6.29 primo. Samo se bojim, da bo prepočasna za nextgen, ker kot vidim, na moje mi8 telefonu leti kot strela
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Pa saj nimaš kaj izgubiti če odstraniš staro verzijo. Vse ostane, tako kot imaš, ni ti potrebno fizično brisat stare mape iGO iz tablice. Samo odmesti aplikacijo iz programov, nato kopiraj mapo iGO Nextgen na tablico in instaliraj. Če ti ne bo všeč, odmestiš novo in potem ponovno namestiš staro. Prav ničesar ne izgubiš. Vse nastavitve in vsa zgodovina stare verzije so shranjeni v mapi SAVE, ki je tako ali tako ne boš fizično brisal iz tablice . Simple as that.
 
  • Všeč mi je
Reactions: damn in McGiver

aton

Pripravnik
2. okt 2008
323
1
18
Pa saj nimaš kaj izgubiti če odstraniš staro verzijo. Vse ostane, tako kot imaš, ni ti potrebno fizično brisat stare mape iGO iz tablice. Samo odmesti aplikacijo iz programov, nato kopiraj mapo iGO Nextgen na tablico in instaliraj. Če ti ne bo všeč, odmestiš novo in potem ponovno namestiš staro. Prav ničesar ne izgubiš. Vse nastavitve in vsa zgodovina stare verzije so shranjeni v mapi SAVE, ki je tako ali tako ne boš fizično brisal iz tablice . Simple as that.
Janch, pa tiste nastavitve o dimenzijah vozila delujejo. Imam avtodom, sem nastavil dimenzije pa me je navigacija mrtvo hladna pripeljala pred prenizek podvoz
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Poglej če imaš v mapi map tudi .ftr datoteke (te vsebujejo omejitve za kamione in najbrž tudi podatke o višinah podvozov ipd). Če imaš, potem isto ruto simuliraj še s profilom za tovornjaka in če te bo prav tako peljalo tja, potem pomeni, da pač podatki niso pravilno (ali sploh) vnešeni.
 

damn

Pripravnik
14. jul 2018
30
2
8
Spet imam vprašanje
V verziji 9.18.27.687519 s pongo skinom nikakor ne najdem ali pa mogoče sploh ne obstaja možnost za izbiro vidnosti drugega naslednjega zavoja. Prilagam sliko kaj mislim. Mogoče kaj dodam v sys?. Pa še nekaj, po vsakem zagonu se nazaj aktivirajo zvoki tipk, kako naj jih trajno izklopim? Za konec pa pomankljivost, ki je tudi ne znam rešiti sam, ne najdem možnosti o urejanju dnevnega počitka voznika tovornjaka, so jo ukinili?
 

Priponke

  • InkedScreenshot_2014-08-13-09-32-38_LI.jpg
    InkedScreenshot_2014-08-13-09-32-38_LI.jpg
    1,8 MB · Ogledi: 203
Nazadnje urejeno:

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Nastavitve - nastavitve preobleke - zaslon - Prikazuj puščico samo prvega manevra (izklopi).
Prav tako sem preveril izklop zvoka tipk in tudi po vnovičnem zagonu ostane izklopljeno. Predlagam ti reset navigacije (samo pobriši mapo save) in ponovno konfiguriraj vse skupaj, očitno so se ti nastavitve med sabo nekje "sprle", kar se pri skinih rado zgodi. Pred resetom si shrani priljubljene (če jih rabiš).
 

damn

Pripravnik
14. jul 2018
30
2
8
Hvala za odgovor, to sem uredil, kaj pa to,ne najdem možnosti o urejanju dnevnega počitka voznika tovornjaka, so jo ukinili?
 

damn

Pripravnik
14. jul 2018
30
2
8
Se mi je zdelo, da bo tako in da ne iščem v tri dni te funkcije. Drugače pa dela zelo lepo na mojmu telefonu. Hvala
 

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
216
26
28
Zdravo ,imam težavo z navigacijo(IGO-World-9.18.27.736653) in to z govornim vodenjem saj včasih dela drugič pa spet ne.Kaj bi lahko to bilo narobe?
APP sem že ponovno naloži in ni nič boljše.
Hvala za pomoč.
 

Janch

GPS guru
Osebje foruma
7. jul 2009
7.308
630
113
v leru
navi-guru.blogspot.com
Verjetno ti ne deluje takrat, ko imaš BT povezavo v avtomobilu. To je "normalno".

V sys preizkusi vse vrednosti, začenši z N:

[android]
navigation_audio_stream=N

N = 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION
 
Nazadnje urejeno:

Jastreb

Fizikalc
2. mar 2018
216
26
28
Verjetno ti ne deluje takrat, ko imaš BT povezavo v avtomobilu. To je "normalno".

V sys preizkusi vse vrednosti, začenši z N:

[android]
navigation_audio_stream=N

N = 0-STREAM_VOICE_CALL, 1-STREAM_SYSTEM, 2-STREAM_RING, 3-STREAM_MUSIC, 4-STREAM_ALARM, 5-STREAM_NOTIFICATION
Bom preizkusil trenutno je bilo nastavljeno na 4,katera nastavitev pa je običajno najboljša
Hvala za pomoč.
 

mat

Fizikalc
31. avg 2007
1.034
20
38
Je kdo primerjal Sygic in IGO, glede vodenja? Tomtoma nisem več hotel letno plačevati in zato nehal uporabljati pa sem se spomnil, da imam plačan Sygic, ki pa me je katastrofalno vodil po Hrvaški. Tako da iščem nadomestilo za navigacijo.
 
Nazadnje urejeno: