Hotel v Krakowu

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Ker med krompirjevimi počitnicami nameravam otroka ( 16 in 11 ) peljati malo do Krakow-a, me zanima, če kdo tam pozna kakšen soliden in ugoden hotel? Vsekakor bom na netu poiskal tudi sam, vendar če je že kakšna preverjena zadeva, se priporočam.

Lep pozdrav
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Apartma ni nič cenejši od kakšnega solidnega hotela. Potrebujem samo čisto sobo s kopalnico, parkirišče itd... Sem na netu našel že precej primernih hotelov, me pa zanima, če ni mogoče boljše izbrati hotel nekje na obrobju mesta in se v center peljati z mestnim prevozom? Hoteli so cenejši, mir, itd... Razmišlajm tudi o kakšne privatnem pensionu ali kaj podobnega. Mislim da je v Krakowu mestni prevoz OK, zato ne potrebujem bivati v strogem centru. Slišal sem tudi, da je nakupovanje na Poljskem zelo ugodno!?
 

alfist555

Fizikalc
4. okt 2007
1.823
1
38
Ne, nažalost ne morem nic priporočat. Sem pa na Českem prek omenjene strani rezerviral vec hotelov v razlicnih krajih in je OK.
Na levi strani imas filter, si izberi cenovni razred in pol pogledas prvih 10 al pa 20 najbolje ocenjenih.

LP
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Na poti proti Krakowu je tudi Brno. Si tam bil? Kaj pametnega za pogledat, ko bom že v tistem koncu, mogoče kakšno dobro kosilo?
smile-1.gif
 

Dante

Pripravnik
3. sep 2007
544
0
16
Citat:
Uporabnik Fadil pravi:
Citat:
Uporabnik Dante pravi:
na poti do Krakowa predlagam Olomouc

Lahko napišeš malo več.

Sem bil tam pred dobrim tednom.Bival sem sicer v hostlu.
Drugače je staro univerzitetno mesto s cca.120.000 prebivalci z lepim starim mestnim jedrom zaprtim za promet.
Lonley planet ga je proglasil za most underated city in Central Europe. Za hrano in pijačo predlagam malo pivovarno s pivnico: klik

za kavo&snack: Cafe 87

par slik:

shrani.si
[/URL][/img]
shrani.si
[/URL][/img]
 
Nazadnje urejeno: