Hi Fi Audio - kotiček o avdio opremi

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Pričakovane cene.

x4400 je pa tudi že par generacij zadaj, čeprav verjtno nič ne pogrešaš, ker je podprto vse do 4k in HDR, kar se tiče video signala. 8k in ostale video novitete so pa še za počakat.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sajkek

shift

Guru
20. jul 2007
9.750
2.034
113
za šankom
cene tega sranja so poletele v nebo, vstopni model yamahe je dražji za 150% od predhodnika pa čeprav kot je nekdo že omenil nima nekih ekstra zadev napram predhodniku
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Kaj vzeti? Denon AVR 2500h gre v pokoj...no...novemu lastniku, priklopljeni pa bodo 2x B&W DM601S3 in Yamaha aktivni sub? Pogoj je seveda najboljši možni zvok za to ceno in pa obvezno možnost streamanja glasbe. Je kdo že poslušal katerega izmed njiju? Reviewe sem večinoma pregledal, osebno se mogoče bolj nagibam Audioplayu, nimam pa z njimi nobenih izkušenj. Bom sicer še oba prej poslušal, ampak še prej pa bom malo tule pofirbcal... :)

Denon PMA-900HNE
Audiolab 6000A Play
 

damirj

Guru
9. maj 2012
4.836
2.089
113
Če drugega ne moti, potem Audiolab 6000A nima dedicated sub out... Mogoče ne boš rabil RCA preouta za nič drugega, tako da te porabiš za ta namen lahko, ker so z variabilnim izhodom.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Preouta ne bom rabil za drugo, tako da sem tudi sam razmisljal o tem, da bi ga uporabil za sub. Kaj pa mislis s tem, da imajo variabilni izhod?
 

bpfc

Majstr
12. sep 2008
1.865
57
63
Kaj vzeti? Denon AVR 2500h gre v pokoj...no...novemu lastniku, priklopljeni pa bodo 2x B&W DM601S3 in Yamaha aktivni sub? Pogoj je seveda najboljši možni zvok za to ceno in pa obvezno možnost streamanja glasbe. Je kdo že poslušal katerega izmed njiju? Reviewe sem večinoma pregledal, osebno se mogoče bolj nagibam Audioplayu, nimam pa z njimi nobenih izkušenj. Bom sicer še oba prej poslušal, ampak še prej pa bom malo tule pofirbcal... :)

Denon PMA-900HNE
Audiolab 6000A Play
Kaj ti pa ni bilo všeč pri tem Denonu?
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.254
136
63
Celje
Drugače pa sem (kot je nekako že navada) na koncu zašel v popolnoma drugo smer, kot sem najprej zastavil...že celo popoldne je v fazi utekanja tale žverca. Kakšen dan/dva mu še manjka, ampak že sedaj lahko rečem, da zadeva špila, kot mora. :srce: Sicer pogrešam HEOS, ampak to bom že še rešil. Sem pa skoraj prepričan, da kar nekaj časa ne bom razmišljal o menjavi na tem področju... :)
IMG_5621.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: map

lecko

Pripravnik
11. okt 2016
77
6
8
V "novi" dnevni sobi nimam pogojev za hišni kino, tako da sem se odločil, da si bom postavil vsaj spodoben sistem za poslušanje glasbe. Za predvajanje glasbe pač ni na nivoju (kar je seveda normalno), kjer so spodobni integrirani ojačevalci.
Nekaj spremljam po netu recentije Denona, naj bi bil primarno za glasbo . Lepo da si zadovljen z Rotelom, si morda imel priliko primerjat zvok Denona In Rotela, cenovno nista toliko narazen če so kaki popusti.