Grčija, kam?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Konec avgusta oz. prvi teden septembra. Letalo-letalo, cca. 7 dni za 2 osebi.


Ima kdo kakšno idejo oz. dobro ali slabo izkušnjo? Glede na to, da grem septembra, bo verjetno treba na ne najbolj severne otoke.

Ne bi rad razgrajanja mladostnikov, ..po drugi strani pa ne bi rad prišel v dom za ostarele. Se pravi, da je okoli nastanitve kokr tok mir, pa da ni maturantov ali absolventov..., po drugi strani pa da so kakšni lokali, kak klub, kjer se da poslušat muziko, pa par rund spiti.

Dodaten plus bi bil, če bi se dalo kaj lepega pogledat, pofotkat..., da ni samo stena in morje.
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Kreta definitivno. Dobiš vse. Potreben mir, fešte, lepe plaže,... Na severu-vzhodu (Hersonisos, Malija, Stalis) imaš povečini množičen turizem in pijane Angleže, na zahodu pa je čisto druga slika. Pri slovenskih ponudnikih še nisem zasledil, da ponujajo namestitve tudi na zahodu otoka (Rethymno, Chania), ki je neprimerno bolj mirnen ter pri Rethymno tudi bolj zelen.

Vendar kot največji otok ponuja za vsakogar nekaj. Ne bo vama žal. Obvezen pa je najem avta, če želiš kaj videti.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Najem avta je planiran kakih 2x v tednu dni.
smile-1.gif


Ok se pravi zaenkrat Kos, Kreta, Samos, Kefalonija (iz druge teme).

Čeprav Kreta je polna Slovencev septembra, ki pridejo na absolventa.
 

man007

Pripravnik
20. dec 2007
359
2
18
nori-na-bicikl.blogspot.com
Se jim pa zaradi velikosti otoka lahko izogneš
smile-1.gif


Sem bila lansko leto ta drugi teden v Septembru. Avto sem najel za cel teden in naredil okol 1000 km od zahoda do vzhoda pa še vedno nisem videl veliko.

Imaš še vedno okol 30 C, ponoči se pa že da normalno spat. Morje pa itak idila.
 

Theya

Pripravnik
13. okt 2007
136
0
16
Nama je blo super na Lefkasu.
Mir, nore plaže, zvečer se pa najde tut kak lokalček. Sva šla pa konec maja/začetek junija, tako da za september žal ne vem kakšne so razmere...
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
stari, pojdi na Santorin, jes,,letalo je direkt dol, pozanimaj se,,najameš motor ali skuter, ma plaže 1 a . res..ješ bš pa kaj kj hotu!!

pojdi--ne zgublaj časa
smile-1.gif


čeprav sem obiskoval te otoke konec septebra--to je še dodaten čar..ni nobega tam --
 

bokyto

Fizikalc
19. sep 2007
1.475
0
36
Pa pripravi se na ločevanje wc papirja in smrada po dreku. (slaba kanalizacija.press) čačkalica stane prav tako vsaki stol sol poper in pogled na lokalni drek. Vse to se plača imam lep spomin na račun od pol metra. FAK me Greece no more je bolje Turkey.
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Citat:
Uporabnik bokyto pravi:
Pa pripravi se na ločevanje wc papirja in smrada po dreku. (slaba kanalizacija.press) čačkalica stane prav tako vsaki stol sol poper in pogled na lokalni drek. Vse to se plača imam lep spomin na račun od pol metra. FAK me Greece no more je bolje Turkey.

Z WC papirjem pa vem ja.
grin1.gif
Sem že bil drugače v Grčiji.
 

DMX

Fizikalc
20. avg 2007
2.326
11
38
Sam sem bil v začetku septembra na IOSu in lahko le rečem, da je IOS bomba....plaže božanske, nočni life fantastičen, prijazni domačini, malo prometa itd.....skratka, če si želiš čez dan odmarat, ponoči pa žurat, je to definitivno IOS.
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Če še nisi bil na Kosu, potem ga definitivno priporočam.
zmaga.gif


Otok je ravno prav velik, da v enem tednu obiščeš vse kraje in znamenitosti. Otok je dost lep, imaš precej stvari za videt, cenovno je pa tudi ugodnejši od Krete in Rodosa.
V mestu Kos imaš tudi dosti možnosti žuranja, nekaj jih je tudi v Kardameni. Kos je fajn, ker ni obljuden s pijanimi Angleži in severnjaki.
Severna stran otok zna kdaj pihat, južna stran je mirna. Jaz sem bil lani dol en teden v juliju, od tega sva 4 ali 5 dni (se ne spomnim več) rentala avto, pa po otoku ni bilo neke hude gužve.
 

Valhalla

Guru
17. dec 2007
4.411
1.020
113
Citat:
Uporabnik ynos pravi:
Najem avta je planiran kakih 2x v tednu dni.
smile-1.gif


Ok se pravi zaenkrat Kos, Kreta, Samos, Kefalonija (iz druge teme).

Čeprav Kreta je polna Slovencev septembra, ki pridejo na absolventa.

Če boš šel z letalom dol, boš imel malo prtljage. Dobil sem priporočilo, da si najameš sesalec. Ga ceneje najameš, se ceneje pelješ tudi, če vzameš dva. Razen, če ti ne diši.

lp