Grčija, kam?

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Kličem danes na Intelekto in pravijo da je do 28.6 vse prodano za Kos
smile-1.gif


Se mi zdi da so cene res nekej v višavah, oz. da jest hočem preveč za male pare
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Hm, Intelekta ima vsako leto že skoraj marca vse programe zasedene. Imajo en svoj krog ljudi, ki potujejo z njimi in je precej hitro vse zasedeno. Intelekta je imela lani (ali predlani) tudi največje število reklamacij, če se ne motim.

Definitivno probaj še na Sončku, ampak obvezno iz Gulet katalogov. Jaz sem bil lani v Kos Palace, pa bi šel z veseljem še kdaj. Je res, da je malo bolj na samem, ampak sva itak rentala avto in ni bilo dolgčas.
smile-1.gif
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Kličem na sonček povem kaj rabim, in tip reče 2600 eur
smile-1.gif

Sem vprašal če se je resen
smile-1.gif


Uglavnem prišel sem do zaključka, da preveč hočem za premal denarja.....
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Jaz sem pa dal 2240 EUR (z rizikom in zavarovanjem in prevoz, skratka vse) za 2 osebi za 14 dni Kefalonije, avion-avion, odhod 19.07.
Polpenzion, hotel 4 zvezdice grške, naše 3
smile-1.gif


Intelekta seveda.
 

Jiggler

Pripravnik
22. jul 2007
637
1
18
Citat:
Uporabnik Swich pravi:
Jst bi pa vprašal kam na Rodos ? nekam bomo šli letos, sam ne vemo kam oziroma v kater hotem na Rodosu kje se najbolj dogaja, v katero obmorsko mestece nej gremo da bomo mel blizu to tržnice in do življenja?

Citat:
Mesto Faliraki.

Se strinjam. Tam imaš pa res na vsakem koraku pub pri pubu (no vsaj ob glavni ulici)
smile-1.gif

Zvečer se prav dajejo kateri ima boljše base...
Jaz sem bil od glavne ulice na srečo ravno kakih 100-200 metrov odmaknjen v mirnejšem delu, tako da je bilo ql
zmaga.gif

Je pa tam skoraj kot da bi bil v Angliji. Vsak pub ima 634 LCDjev in povsod angleška premier league.
rolleyes-1.gif

Še večina kelnarc je z otoka na severu
evil.gif
 

VAG

Majstr
11. avg 2007
1.748
218
63
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Kličem na sonček povem kaj rabim, in tip reče 2600 eur
smile-1.gif

Sem vprašal če se je resen
smile-1.gif


Uglavnem prišel sem do zaključka, da preveč hočem za premal denarja.....
All inclusive pa Grčija nekako ne gresta skupaj.
ne-ne-1.gif
Prvič zato, ker so grški all inclusive-i precej slabši od turških ali tunizijskih, drugič pa zato, ker je bolje vzet samo zajtrk ali polpenzion, da greš lahko čez dan z rentanim kolesom / motorjem / avtom (vstavi po želji) pogledat še druge kraje na otoku, obiskat plaže...

Recimo jaz sem bil lani v Kos Palace (hotel si zasluži 4 nemške zvezdice), vidim da ga imajo pri Kompasu za dobrih 600 € po osebi za teden dni, glavna sezona. Tko da cene niso tolk hude. Tržijo pa ta hotel tudi pri Sun Holidays.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
Citat:
Uporabnik VAG pravi:
Citat:
Uporabnik gas pravi:
Kličem na sonček povem kaj rabim, in tip reče 2600 eur
smile-1.gif

Sem vprašal če se je resen
smile-1.gif


Uglavnem prišel sem do zaključka, da preveč hočem za premal denarja.....
All inclusive pa Grčija nekako ne gresta skupaj.
ne-ne-1.gif
Prvič zato, ker so grški all inclusive-i precej slabši od turških ali tunizijskih, drugič pa zato, ker je bolje vzet samo zajtrk ali polpenzion, da greš lahko čez dan z rentanim kolesom / motorjem / avtom (vstavi po želji) pogledat še druge kraje na otoku, obiskat plaže...

Recimo jaz sem bil lani v Kos Palace (hotel si zasluži 4 nemške zvezdice), vidim da ga imajo pri Kompasu za dobrih 600 € po osebi za teden dni, glavna sezona. Tko da cene niso tolk hude. Tržijo pa ta hotel tudi pri Sun Holidays.

Bil 3 leta nazaj v Kypriotis Village na Kos-u. AI nič slabsi kot v Turciji ali Egyptu, oba hotela z 5*...

Gre se pa predvsem zato da mi ne bo treba skozi nosit denarnico zraven ko se bodo otroc spomnli za sok/vodo/sladoled. etc, slo se mi je predvsem za konfort......
Pa 14 dni tut ne morem vandrati po otoku...
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.527
4.473
113
49
Na sončni strani ALP
Čakam ponudbo na Kosu. 7 dni POL v hotelu z 3*. Pride pa cca. 420€ po glavi + avio taxa.
Greva od 08.07. naprej. Če bo še kdo na Kosu lahk naredimo alter party
cheer.gif
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Čakam ponudbo na Kosu. 7 dni POL v hotelu z 3*. Pride pa cca. 420€ po glavi + avio taxa.
Greva od 08.07. naprej. Če bo še kdo na Kosu lahk naredimo alter party
cheer.gif


pri kateri agenciji boš to vzel?
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Citat:
Uporabnik The_Red_Devil pravi:
Lindos je BZ...

Kaj pa vem, meni je pa Lindos bil kar dober. Edino guuuuuuužva... Pa sem bil dol konec septembra-začetek oktobra. Nekaj utrinkov iz Lindosa:















Drugače pa obvezno najet avto, vsaj za kakšne 3 dni in prečekirat otok. Priporočam:
-Prasonissi, če rad gledaš mojstrovine kajterjev in surferjev. Pa okoli noge si napelji ketno in na konec le-te 30kg betonsko kuglo, da te ne odpihne.
smile-1.gif

-že omenjeni Lindos
-Tsambika beach (ampak v tem terminu zna bit nabito polna)
-samostan Monolithos s prelepim razgledom
-blizu Monolithosa je Fourni beach, ki sama po sebi ni nič kaj posebnega...je pa cca. 500m stran na težko dostopnem mestu prava rajska plažica, ki jo lahko imaš popolnoma zase, saj ima redkokdo voljo plezat/plavat tja.
-razgled z gradu Castello
-antično mesto Kamiros
-pa seveda mesto Rodos
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Gruntam koliko pride na osebo v grčiji za 1 teden za hrano in ostalo... Če vzameš npr. samo zajtrk v ceni.

Pa ne bo nekega velikega pitja po lokalih zvečer (grem z babo).

Kakšna ideja?
 
Jaz še nisem zapravil 300€. Res pa da je to pri meni beer money, če kaj ostane se pa še kej poje.
grin1.gif


Sej cene hrane so take kot tukaj.


Če imaš zajtrk, čez dan itak kakšen gyros, ker je prevroče in zvečer na večerjo. Pomoje imaš 150€/komadu že dovolj. Vino imajo itak zanič, tako da ga ne konzumiraš ob večerjah. Hrana je pa do 10€/porcija (razen kakšne special ribe).