Grčija, kam?

Schumi

Fizikalc
2. avg 2007
4.123
10
38
Kos je fleten, ne rabis na sekretu pazit pa mi smo v main sezoni rental skuterje za 10 eur na dan, bi znalo proti koncu bit skoraj zastonj.
 

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Meni je bil Rodos fenomenalen. Bival v mestu, 3 dni imel rentan avtomobil, si pogledal cel otok, vendar šele zadnji dan našel mojo sanjsko plažo (in ne, tega koščka morja ni v nobenem vodiču, mogoče zaradi težkega dostopa). Zato mi je bilo žal, da se tja nisem več mogel vrniti (cca. 60km od mesta na Z obali.
 

SpidiGonzalez

Fizikalc
2. sep 2007
3.318
2
36
Bil na Rodosu in Santoriniju. Rodos me ni ganil NITI MALO. Medtem ko mi je Santorini daleč najlepša lokacija za izležavanje in "u easy" sprehode. Če hočeš žurat NE greš na Santorini. Za s punco it je pa IDEALA. To je moje mnenje. Kako pa bi se tebi zdelo pa je vprašanje, ker "kam it na morje" in "kater otok v X državi" je zelo zelo težko vprašanje. Najbolje je pregledat slike in ponudbo in potem it.
Je pa Santorini otok za zaljubljene. Jaz sem bil s dvema kolegoma dol, pa smo ležalnike dali 10 metrov narazen da nebi kdo kej mislu.
rolleyes-1.gif
Dol je 95% folka parov, 5% je družin.
Na Rodos pa nikoli več. Ni bilo nič narobe, samo otok sam in vzdušje je...
bonk.gif
 
Nazadnje urejeno:

SoulMan

Majstr
9. sep 2007
3.260
149
63
Celje
Rodos je bil zaenkrat edini grški otok, ki sem ga obiskal in mi ni prav nič manjkalo. Prava mešanica fešte, izležavanja in raziskovanja. Mogoče pa bi ob obisku še katerega drugega ugotovil kakšne pomanjklivosti Rodosa.

Ni mi pa jasno, kaj ti pri postavki "vzdušje" na Rodosu ni štimalo...
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Okusi so zelo različni. Meni je bil npr. Santorini najbolj pust in manj zanimiv glede na ostale (še vedno pa čisto ok za dopust).
Po moje so vsi grški otoki lepi in boš na vsakem našel primeren prostor za oddih.
Bil sem na Karpathosu, Krfu, Kreti, Santoriniju, v tem vrstnem redu jih tudi rangiram. Letos sem se odločil za Kefalonijo in Ithako.
Je pa res, da bolj iščem mirne kraje in plaže za oddih, ne pa komercialno nabitih.
 

Swich

El Presidente
23. jul 2007
4.835
0
36
40
ksz...


Jst bi pa vprašal kam na Rodos ? nekam bomo šli letos, sam ne vemo kam oziroma v kater hotem na Rodosu kje se najbolj dogaja, v katero obmorsko mestece nej gremo da bomo mel blizu to tržnice in do življenja?

Hvala
roza.gif
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Zate bi bila idealna Kardamena na Kosu oziroma kaki hotel v bližini. Drugače pa mi je Kos zelo vredu destinacija. Tudi letos pičimo dol.
 

gas

Fizikalc
23. jul 2007
2.237
54
48
A je že kdo zasledil kakšen padec cen v Grčiji? Sam nekako nimam občutka, čeprav vsi jamrajo kako je slaba prodaja.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Konkretno za Kos sem opazil pri nekaterih hotelih kar nekaj nižje cene,kot so v katalogih agencij, čeprav ne pri tistih, kamor bi si človek želel. Upajmo, da bodo cene še padale, povsod...
 

prijam

Fizikalc
2. sep 2007
1.821
4
38
torej mene pa zanima kako potujete, v lastni režiji ali z agencijo (če da, s katero?), kakšne so kaj cene za en teden, kje pogledat za kakšno dobro last minute varianto, po možnosti tako da te ne nategnejo?


LP
 
Jaz sem šel vse s Sončkom in je bilo vedno tako kot smo se dogovorili (hotelska lega, prehrana, klima, hladilnik, kabelska tv, etc.).
Vedno čarter Brnik-Grčija-Brnik

Cene (jaz hodim za 1 teden ker mi je vrh glave) so bile nekje 500-700 € /osebo - odvisno od last minute variante. Te pa pride, če vzameš dodaten teden, drugi teden bistveno ceneje (logično, ker ne letalo loviš čez teden dni, doplačaš samo sobo ne transferja).
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Ravno danes dobil sončkovo ponudbo na dom: na strani 10 in 11 ter na zadnji strani je nekaj akcij za Kos in Rodos.
Vendar, kot že rečeno, niso znižane cene za hotele kamor bi si želel, tako, da še malo počakamo...
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
V glavnem tiste s 3 *, polpenzionom ali ALL in nekaj 4* z ALL.
Bo treba še mal počakat.
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Zdaj gledam ponudbo: 4* in ALL je za Turčijo, hotel Pegasos, odhodi iz LJ 21.5, 28.5 za 499 e, 4.6. 549e, Aska Club N resort in spa 5* ALL 21.5. in 28.5. 519 e, 15.6., 22.6. 635 e, 18.6. 619 e, za Kos pa 3* in PP od 15.6. in 22.6. 429e, 13.7. 569 e (hotel Aeolos Beach), h. Tigaki beach 4* PP 13.7. 589 e, Kos hotel 3* ALL 15.6. 399 e, 22.6. in 29.6. 449 e.
Žal sem površno prelistal katalog, bo treba na kakšen boljši hotel še malo počakati. Tako iz glave je bil recimo Dimitra Beach 4* ALL nižja cena v prejšnji ponudbi cca 60 e za termin po 1.7.

Bom probal skenirati...