Grčija, kam?

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Ne pričakujem veliko, ker me v hotelu praktično ne bo...grem spat in to je to, mogoče še enkrat vmes preoblečt. Vzel bom skuter ali 4 kolesnik za cel teden, ker se nameravam veliko vozit. Zjutraj bom vstal in malo prečesal plaže, daleč od tega, da bi se hotel parkirati pred hotel in pred hotelsko plažo
smile-1.gif


Pa tudi za nočno življenje nekako nisem, jaz se raje vozim od plaže do plaže, pa na kakšen gyros, pa spet malo na plažo, pa pivo, pa nekam se peljat itd...Mogoe kakšno pivo zvečer, pa še to ne v diskačih, ker sem bolj pub tip
smile-1.gif


Kaj pa lahko od športa dol počnem? Vzel bi kakšen eno tedenski tečaj po eno uro na dan, recimo surfanje ali kaj podobnega. Se lahko vsaj smuča?
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Hm, pol moraš obvezno proti jugu otoka, v smeri Kefalosa. Tam je par krasnih plaž: Kardamena, Paradis beach, Magic beach, Sunny beach, Camel beach, Agios Stefanos, Kefalos na J in JZ otoka, pa pol na zahodu Agios Theologos beach, krasna stvar, pa
Kata beach, pa Limionas, pa od Masticharija vse do Tigakija celi kup plaž, ni da ni. Res pa je da rabiš avto ali skuter, saj bicikl tudi gre, če si vztrajne sorte...
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Niso vse vetrovne...
Sicer pa kje na Kosu pa ne piha, čeprav je res , da je Kefalos raj za srfarje...
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Hehe, zdaj grem pa še v hotel s 5* ker so zajebal in bom mel tak luksuz vsaj 3 dni
smile-1.gif


še nekaj me zanima - naj vzamem skuter ali 4 kolesnika in zakaj? 4 kolesnika še nisem vozil, pa ne vem niti kako je. Baje da se kar hitro lahko prebrneš, ampak sklepam da še vedno kasneje kot s skuterjem.
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.527
4.473
113
49
Na sončni strani ALP
Cene 4 kolesnikov so preterane.
bonk.gif


Ta slabši (cca. 30€) ne grejo nikamor, močnejši (50-60€) pa so dražji od avtomobilov s klimo...
Mi2 sva imela cel teden kolesa in en dan Atosa za raziskovanje otoka.