Grčija, kam?

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
To pa ni tako strašno. Sem poslušal, da bo šlo po 400 EUR na glavo.
grin1.gif
 

ynos

Vremenko
18. jul 2007
24.392
3.789
113
davorinm.wordpress.com
Nisem pristaš morske hrane, tako da ni panike.
grin1.gif


Itak pa sem mislil brez preseravanja. Neko povprečje...pač 1x rentacar mogoče 2x, ješ ko si lačen, piješ ko si žejen.
smile-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.527
4.473
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik prijam pravi:
Citat:
Uporabnik Zgaga pravi:
Čakam ponudbo na Kosu. 7 dni POL v hotelu z 3*. Pride pa cca. 420€ po glavi + avio taxa.
Greva od 08.07. naprej. Če bo še kdo na Kosu lahk naredimo alter party
cheer.gif


pri kateri agenciji boš to vzel?

Eto... Greva sem NIRIIDES BEACH HOTEL .
Posrednik Triton, zgleda je pa zadaj Kompas?!

Že bil kdo tu?
sprasujem se.gif

Je za pričakovati kakšna "presenečenja" v sobah...
crazy1.gif
 

ergo

Fizikalc
3. sep 2007
1.030
39
48
Bili znanci lansko leto in so bili na splošno zadovoljni. Pač PP in hotel s 3*, predel Psalidi, med plažo in hotelom je cesta. Do mesta Kos se lahko sprehodiš ob morju, trgovin in lokalov ko peska.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Imam en problemček. Verjetno bom moral na dopust kar sam, pa me zanima ali bi bil zakintos za to dobra izbira.

Videl sem avionsko karto za cirka 140€, bi se sedaj poleti našla kakšna enoposteljna soba na privat organizaciji ali je pokupljeno od agencij? Če bom že res šel sam, potem je brez veze imet 2-posteljno sobo, kajne?
 

YuGec

Fizikalc
18. avg 2007
2.801
0
36
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Imam en problemček. Verjetno bom moral na dopust kar sam, pa me zanima ali bi bil zakintos za to dobra izbira.

Videl sem avionsko karto za cirka 140€, bi se sedaj poleti našla kakšna enoposteljna soba na privat organizaciji ali je pokupljeno od agencij? Če bom že res šel sam, potem je brez veze imet 2-posteljno sobo, kajne?

Mogoče pa srečaš kakšno spremljevalko tam
grin1.gif
 

tkma

Zelenc'
15. dec 2008
15
0
1
Kreta
smo šli s trajektom lani (2 kombija )-po sami Kreti je free camping sistem, no maš pa tudi kar nekaj kampov ki so pa pol cenejši kot na Hrvaškem. Prečesali polovico otoka, moram rečt da gremo ponovno drugo leto, zares fantastično in nepozabno.
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
Kos ali Santorini - katerega bi izbrali in zakaj? Ne iščem žurke in diskačev, ampak plaže, kaj za videt in podobno...
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Pred par dnevi prišel z Lefkade. Fantastične plaže in voda, hotel Santa marina soliden, hrana prav tako. Avto se splača najeti za kake 3 dni in še to v lastni režiji (Europcar) in nikar ne poslušajte vodičk (Intelekta) da imajo oni posrednika, ki je zaupanja vreden(in 2x dražji). Ko pa sem že pri vodičkah; gdč. H.D. z Intelekte je bila zelo nefleksibilna in arogantna...
Drugo leto pa upam na Mykonos ali Skhiatos
grin1.gif
 

TheCjen

Pripravnik
31. avg 2007
139
0
16
Kranj
Citat:
Uporabnik Jerez pravi:
Pred par dnevi prišel z Lefkade. Fantastične plaže in voda, hotel Santa marina soliden, hrana prav tako. Avto se splača najeti za kake 3 dni in še to v lastni režiji (Europcar) in nikar ne poslušajte vodičk (Intelekta) da imajo oni posrednika, ki je zaupanja vreden(in 2x dražji). Ko pa sem že pri vodičkah; gdč. H.D. z Intelekte je bila zelo nefleksibilna in arogantna...
Drugo leto pa upam na Mykonos ali Skhiatos
grin1.gif

Z punco jutri odhajava na Lefkas (Nidri). Sicer sem precej že prebral na internetu kako in kaj, pa me vseeno zanima par stvari. Midva imava namen rentat skuter in me zanima če so razdalje primerne, ali so prevelike in je potreben avto, glede na to da so najlepše plaže na zahodu, hotel pa je na vzhodni strani? Je kakšna stvar, ki izstopa od ostalih Grških otokov? Verjetno se plaže plačujejo tako kot povsod - nekaj eur. za dva ležalnika in uporaba tuša (btw, ali na plažas so tuši?). Se da najti še kakšen osamljen kotiček, ali je povsod polno Angležov? Upam da nisem preveč off z zastavljenimi vprašanji.

Lp. TheCjen
 

Jerez

Pripravnik
27. jul 2007
561
0
16
Če se imata namen voziti do zahodne strani, potem priporočam avto. Že zaradi norih Grkov na cesti
uf-1.gif
Plaže na zahodni strani so lepše (toplo priporočam Katsiki in Egrimni) in težje dostopne, vendar se splača. Nidri je še kar ok, Vasiliki mi pa ni bil všeč. Na zgoraj omenjenih zahodnih plažah ni tušev, na Katsikiju se da najeti ležalnik, Egrimni pa mislim da nima ležalnikov. Splača se za cel dan ustaviti v Agios Nikitas in peš do divje plaže Milos (dostop samo s čolnom ali peš 0,5 h) Na vrhu hriba je fantastičen razgled.
Lepo se imejta
 

tjuren

Fizikalc
19. nov 2007
2.440
1
36
LOL, danes rezerviral en hotel na kosu, ki me pride ceneje, kot če vzamem samo letalsko karto
smile-1.gif
 

Zgaga

Guru
25. jul 2007
10.527
4.473
113
49
Na sončni strani ALP
Citat:
Uporabnik tjuren pravi:
Ne, galaxy s taxami nekaj čez 360€
smile-1.gif

Sem kolesaril tamle mimo... Ne pričakuj veliko. Tudi kar se hrane tiče...
crazy1.gif


Če želiš lepo plažo in naravno senčko, pojdi proti Thermam. Na pol poti iz Kosa greš mimo nekaj hotelov
in na koncu zadnjega Oceanis Beach Resort prideš na to plažo. Ima Modro zastavo, WC se lahko prešvercaš
mimo hotelskega bazena v sam komplex.
grin1.gif


0103_generalview.jpg




Lahko pa šibaš tudi proti Psalidiju (Lambi), kjer je dolga cesta in veliko naravne plaže. Ni veliko hotelov zato tudi ni
gužve na plaži. V bližini mesta Kos pa boš plačal za ležalnik s senčnikom na plaži cca 5€.

Otok prevoziš z avtom v enem dnevu po dolgem in po čez. Ti pa priporočam, da vzameš bicikl za več dni ker je ceneje
razen če boš vse noči visel v "Bar streetu" in čez dan v sobi nabiral moči za nove večerne podvige...
grims-1.gif


Lep dopust
zmaga.gif