gibanje cen stanovanj v prihodnosti

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Kaj so fužine nov beverly hills?


1637568980107.png
 
  • Wow
Reactions: cappy

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
Vprašanje če ni fejk oglas z namenom da se dvigne cenomkakšnemu drugemu stanovanju glede da ga vsem šiba med reklamami.
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.533
2.388
113
Če, bi imel direkt vrata na čopovo.... bi mogoče še blo za kakega študenta, da bi najel. :valjamse:
 

tgrzan

Majstr
21. feb 2009
3.768
261
83
Največja slovenska vas
Prejsnji teden sem opazoval, kako raste Celovski kvartet, te dni mi vrze reklamo za Regentov kvart, pa sem omenil zeni, da se mi zdi Siska vse bolj pozidana. Danes pa clanek na to temo,…

Ravno tako sem se zacudil, ko sem videl na Celovski, malo naprej-nasproti Tivolija, raste blok, ki zakriva pogled prejsnji novogradnji. Zgleda je moderno postavljati blok do bloka, da vidis kaj sosed jé.

Se Šiška spreminja v "betonsko džunglo"? Stanovalci napovedujejo obrambo zelenic.
https://www.rtvslo.si/lokalne-novic...ejo-obrambo-zelenic/603844?utc_source=ios_app
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in tony

tony

Guru
23. jul 2007
9.388
1.354
113
Če je osnovna premisa članka resnična, tj. da je sosesko gradil SOZD GIPOSS (kupil zemljišča, zgradil bloke, nato pa po inerciji družbene lastnine ostal lastnik zelenic), nato pa pa je nekdo po "svobodi" registriral firmo GIPOSS d.o.o. in nanjo uspel v ZK prepisati vso lastnino nekdanjega SOZDA GIPOSS, bi za to moralo kup ljudi viseti. Najprej na ZK.

Res ni nikogar v tej državi, ki se mu dalo premakniti rit in preganjati takšne reči?
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in McGiver

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Če je osnovna premisa članka resnična, tj. da je sosesko gradil SOZD GIPOSS (kupil zemljišča, zgradil bloke, nato pa po inerciji družbene lastnine ostal lastnik zelenic), nato pa pa je nekdo po "svobodi" registriral firmo GIPOSS d.o.o. in nanjo uspel v ZK prepisati vso lastnino nekdanjega SOZDA GIPOSS, bi za to moralo kup ljudi viseti. Najprej na ZK.

Res ni nikogar v tej državi, ki se mu dalo premakniti rit in preganjati takšne reči?

Je res. Kako vem? Ker plačujem za odvetnike zadnjih nekaj let, da bi se to rešilo...

Long story short: bloki v šiški, vmes skupna parkirišča, lastnik ostal bvši SOZD, sedanji Giposs pa se je vpisal. No, naj bi bilo počasi rešeno v našo korist.

Je pa bil twist, da je bil "najboljši župan na svetu" g. opankar vseskozi na strani stanovalcev, ko pa se je zadeva skorajda rešila v našo korist, pa je pristavil piskrček in začel z odvetniki težit, da gre za zemljišče MOL-a. In se je vse podaljšalo...
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888 in tony

guardy

Guru
3. avg 2007
8.392
960
113
Obišči stran
Pa BTW: enak problem so imeli tudi v BS3.

www.dnevnik.si/75488


In ja, gre za "povezane" družbe z Giposom, v to pa sem skorajda prepričan.

PS:

"Leta 1997 je bil sprejet zakon, ki je bil podlaga za lastninjenje nepremičnin v družbeni lasti. Zapisali so, da se pravica do uporabe zemljišč pretvori v lastninsko pravico, do tega zakona je bila vsa lastnina v družbeni lasti, na njej pa se je zgolj dodeljevala pravica uporabe, ki se je tudi tržila in dedovala," je v pogovoru za MMC pojasnila upokojena arhitekta Martina Lipnik,

Na državnozborskih volitvah leta 1996 je 27% glasov prejela Liberalna demokracija Slovenije; tako da je njen predsednik, dr. Janez Drnovšek, 9. januarja 1997 postal mandatar za sestavo nove vlade. Po sestavi koalicije je vlada zaprisegla 27. februarja istega leta.

Mandat vlade je trajal med 9. januarjem 1997 in 7. junijem 2000. To je bila tudi prva vlada v zgodovini samostojne Slovenije, proti kateri je bila vložena interpelacija, ki je bila nato sprejeta v Državnem zboru, zaradi česar je 7. junija prenehala z delom.
 
Nazadnje urejeno: