Formula 1 sezona 2021

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.295
921
113
Ja, saj sem rekel, Hamiltona ne mara nihče in to ga precej grize. Na drugi strani ima Max povsod navijače. Pri Schumiju pa se je to še združilo z vedno prisotnimi fani Ferrarija. Seveda pa iti v Ferrari ni kar tako, kot je spoznalo že par prvakov, na čelu z Vettlom na čelu. In zato je zame Scumacher "Greatest Of All Times".

Mah, zreziral so ti dream situacijo. V pozadini je blo ama vse na sumla pogojeno, pa se je kljub temu moral se namerno zaletavat in pickasto parkirat sred kvalifikacij, da mu je kej ratal. To je greatest? Radarji umerjeni al mim sekajo? Ampak
ja, vazn da si nasedu, cool :) Nc sekirat, nisi edini.

Dans pa kar bo, naj bo fer pa bo ok.
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Starcek lojze bo spet zivcen in prepustil zmago. Dva jokerja je ze izkoristil to sezono s torpediranjem maxa. Morda je tokrat res botas na vrsti, za torpediranje Ceprav je bogi mislim, da ga bo na startu max scat peljal. Skoda ker max nima ene trohice pomoci kot je to v navadi pri ekipah. Perez bije samo bitko s samim seboj. Kot mazespin
 

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.295
921
113
Zanimivo... Zvecer bo jasno kaj so naumili eni in drugi. Ce cesa, si ne zelim crasha v prvem ovinku, ker pol lahko ugasnem tv.
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.895
379
83
Zdej je borba za 1. končana. Lahko samo še na dobr midfield battle upamo
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Naslednja Mercedesova pogruntavščina bo verjetno MTC - Mercedes Tears Collector... Powered by AMG
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
I

Izbrisan uporabnik 474

Škoda za Pereza, ampak glede na Texas je bilo tudi malo verjetno, da bi mu uspelo... Mercedes šolski zajeb na štartu, Max kar po dirkalni liniji mimo. Neviđeno Da pa bo Mercedes igral prlajvo, pa smo videli pri Bottasu, ko so ga poklicali v bokse samo zato, da je lahko nagajal Maxu...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Robert

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.295
921
113
Zakaj? A dirkanje za prvimi (oz če so spredaj kaki v prvenstvu slabše uvrščeni dirkači) pa ni zanimivo? K..., pa taki ljubitelji F1 ...

Ves kako, ce v prvem ovinku na vrhuncu bitke za GP odleti driver, za katerga navijam mi je nadaljevanje pac nezanimivo... navkljub super prenosu s super komentatorji, brez reklam - bmk za low level driverje takrat. Fak, sem cuden :)

Ce pa je prvi ovink tak k danes in je fajt do zadnjega je pa poslastica - TO uzivam gledat - borbanje na pasmater celo sezono. Kaj tukaj ni jasno?

Je pa letos konc za mecko, Hamiltona, RB je premocan in zgleda ne bojo sfrtajckal - kapo dol, letos majo dalec najjaci bolid.
 
  • Haha
Reactions: Robert

Najbolji

Guru
20. feb 2008
4.295
921
113
Ja ce je pr Hamiltonu mecka razlog, ne vidim kaj je tukej drugac pol? Pa ti drgac beres kaj pisete 'znalci' tukaj?

Se enkrat: vsa cast RB in Maxu, letos so najjaci paket. Mecka go back to drawing board and start worki'n. Kej bolj jasno?
 

IbizaDriver

Guru
Osebje foruma
21. jul 2007
10.192
3.821
113
Eh, na tej dirki je bilo zaradi nadmorske res tako, pa recimo da bo še na naslednji, ki je tudi visoko. Potem imamo pa tri arabske dirke, vse na par metrih nadmorske. Lep, gost zrak za Mercedesov turbo. Vprašanje edino, če ne bo Max že preveč naprej. Če bo v Brazili spet Max 1 in LH 2, bo prednost 26 točk. Max mora torej na preostalih dirkah biti samo drugi, pa zmaga. Glavno delo bo tako imel Bottas, da je ali drugi, ali pa da potisne Maxa ven. Je pa tudi res, da max ni voznik, ki bi vozil na drugo mesto. Vedno bo šel na zmago, pa naj stane kar hoče. Za Mercedes je to v bistvu še bolje, saj je več možnosti, da gre kaj kje narobe.
 
  • Všeč mi je
Reactions: gr69