Formula 1 sezona 2021

I

Izbrisan uporabnik 474

Ampal nobeden od Lewisovih aerodinamičnih delov ni bil vštric. Trk je bil med sprednjim spojlerjem in zadnjo gumo... To ni vštric.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.740
6.912
113
Lojz je sel predalec, v linijo maxa, to je jasno vsem in to je 300kmh ovinek, ne mores se tega tu it.
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Pa še to: če bi se meni tolko pritiževali razni tipi s pit walla, kot se zdaj RBjevci (in so se kdaj prej mercedesovci in še kdo), bi jih zaradi tega probal kaznovat. Kot zaradi ugovarjanja sodniku na fuztbalu. Škoda, da ni takega pravila. Še skjyjevci pravijo isto.Da ne govorim o temu, da jokcajo Massiju, kmi na vse skupaj nima vpliva.
 
  • Všeč mi je
Reactions: tomi
I

Izbrisan uporabnik 474

Toto kliče zdaj Maasija, da mu je poslal email. Massi pravi, da med dirko ne gleda scojih emailov in se raje koncentrira na dirko in da če ma kaj za povedat, da se lahko sprehodi do komisarjev na pogovor :D
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Tako k je Otmar povedal. Racing incident in to je to. Gremo dalje. Da bi se to med kom drugim nardil in the midfield, bi se vsi bunil kaj kazni talajo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: SJTV1

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.740
6.912
113
Pa še to: če bi se meni tolko pritiževali razni tipi s pit walla, kot se zdaj RBjevci (in so se kdaj prej mercedesovci in še kdo), bi jih zaradi tega probal kaznovat. Kot zaradi ugovarjanja sodniku na fuztbalu. Škoda, da ni takega pravila. Še skjyjevci pravijo isto.
Toto pa posilja email in hoce it tja?