Formula 1 sezona 2021

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Jap, k maš inside line pa si na pol uspredi in model on the outside vate zavije si ti kriv. Jap, maš prov. Lol. Rajš nehi motošport gledat k ni zate
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Ne vem no - ravno gledam posnetek in je več krivde, če ne celo cela na VER strani.
Se strinjam. Sploh pa ko veš da maš hitrejši avto ne greš tkole na nož. Pustiš da gre mim pa veš da boš mel šanso da dobiš mesto nazaj.
Dober primer kako se v cops prehiteva sta lani bottas pa hamilton pokazala.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.737
6.911
113
Poslusas zdaj fia radio? Al zakaj mislis da je sel max na zunanjo linijo in ni vstrajal not, ceprav bi lahko?
 

zaseka

Guru
5. dec 2015
3.502
1.816
113
Brezveze, pocakam drugo dirko in ce bo spet isto odjavim f1tv. Po, pa ce zarad mene f1 obstaja ali ne. Ze tako je v veliki krizi. Tisti, ki nimate dostopa do onboard kamer se malo umirite. Lojze je tri sekunde po crashu dejal da nic ni kriv in da je bil pred jim in vozil svojo linijo. Kamere kazejo pa da temu ni cisto tako. Get the fuck out
 
  • Všeč mi je
Reactions: Gr3Ga23 in 8888
I

Izbrisan uporabnik 474

BLM je že v prvem ovinku trčil z Maxom, ko je le ta bil pred njim in praktično izven proge, nesreča pa - Max je bil pred BLM in bil je na dirkaški linijo, BLM pa pač ne. Šel je preširoko in povzročil zelo hudo nesrečo. Steinjajo se celo vsi (angleški!) komentatorji in pravkar je Horner zelo lepo povedal preko radia z FIA.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.737
6.911
113
Me zanima ce bo imel sedaj rbr enake probleme z budgetom, kot je imel merc po imoli?
 

SJTV1

eV12
18. jul 2007
19.159
1.188
113
www.adriamedia.si
Bila sta vštric, torej si morata pustit prostor. Načeloma sta si ga, nobeden ni tekmeca porinil čez rob steze v trenutnku dotika. Kar se mene tiče racing incident. Zna pa HAM bit kaznovan, ker je bil nekje sredi širine steze. Če bi bil na notranjem robu, ziher ne bi bil kaznovan. Tako pa zna biti.
Mi je pa smešno, ko govorijo od je nekdo bil spredaj ,da je "od nekoga" ovinek ipd, ker je to po pravilih nerelevantno, jokice. Če sta avta vštric (pravila pravijo significantly alongside, kar pomeni vsaj del aerodinamičnih delov na dirklaniku), sta oba dirkača dolžna eden drugemu pustit prostor na robu steze, in je popolnoma vseeno, za kateri in kakšen ovinek gre. To je vse, kar je v pravilih in tako je prav.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.353
3.421
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Brezveze, pocakam drugo dirko in ce bo spet isto odjavim f1tv. Po, pa ce zarad mene f1 obstaja ali ne. Ze tako je v veliki krizi. Tisti, ki nimate dostopa do onboard kamer se malo umirite. Lojze je tri sekunde po crashu dejal da nic ni kriv in da je bil pred jim in vozil svojo linijo. Kamere kazejo pa da temu ni cisto tako. Get the fuck out
Lojze je pač otrok, ki jamra, ker mu je "nekdo" ukradu igračko...
Naj neha, pa bo...
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.353
3.421
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Bila sta vštric, torej si morata pustit prostor. Načeloma sta si ga, nobeden ni tekmeca porinil čez rob steze v trenutnku dotika. Kar se mene tiče racing incident. Zna pa HAM bit kaznovan, ker je bil nekje sredi širine steze. Če bi bil na notranjem robu, ziher ne bi bil kaznovan. Tako pa zna biti.
Mi je pa smešno, ko govorijo od je nekdo bil spredaj ,da je "od nekoga" ovinek ipd, ker je to po pravilih nerelevantno, jokice. Če sta avta vštric, sta oba dirkača dolžna eden drugemu pustit prostor na robu steze, in je popolnoma vseeno, za kateri in kakšen ovinek gre. To je vse, kar je v pravilih in tako je prav.
Ampak L ni pustil, da bi Ver šel mino v ovinku in ga je "potisnil" ven...
Kaj pa to?
 
15. jan 2019
3.459
1.086
113
Bila sta vštric, torej si morata pustit prostor. Načeloma sta si ga, nobeden ni tekmeca porinil čez rob steze v trenutnku dotika. Kar se mene tiče racing incident. Zna pa HAM bit kaznovan, ker je bil nekje sredi širine steze. Če bi bil na notranjem robu, ziher ne bi bil kaznovan. Tako pa zna biti.
Mi je pa smešno, ko govorijo od je nekdo bil spredaj ,da je "od nekoga" ovinek ipd, ker je to po pravilih nerelevantno, jokice. Če sta avta vštric (pravila pravijo significantly alongside, kar pomeni vsaj del aerodinamičnih delov na dirklaniku), sta oba dirkača dolžna eden drugemu pustit prostor na robu steze, in je popolnoma vseeno, za kateri in kakšen ovinek gre. To je vse, kar je v pravilih in tako je prav.
max je bil spredaj, pusti stroko da pove, to je 300kmh, ne dirka z mopedi
 

DOHC

Majstr
4. sep 2007
1.928
395
83
Če hami ne bo dubu kazni se bojo vsi zbunil da zihr za to ker mecka FIA plačuje :valjamse:
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
52.737
6.911
113
Kazen bo sigurno, moogoce bo celo bottas zmagal, bi pa bilo gold da bi potem rekli da mora spuatiti lewisa :)