Formula 1 sezona 2021

I

Izbrisan uporabnik 474

SmartSelect_20211231-181701_Facebook.jpg
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

novaa

Pubec
19. jul 2007
8.283
1.373
113
Mah... Ne rabi bit na tej lestvici... pa verjami da ima dovolj za celo življenje....
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Ta pogovor je znan že od dirke naprej, vsak komunikacija ekipa <> FIA je javna, zato ni BBC zdaj naenkrat nekaj "pridobil." Pač bledolični otočani so sore loosers in se bodo oklepali zadnje vejice in tulili o nepravičnosti.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Kjer je dim...

ampak celotna sezona je bila takšna, in sedaj se zaganjati v to zadnjo dirko je utter bedarija. Da pa je ali pa ni Masa na odstrelu pa samo zavisi od lobijev, ki vlečejo niti v ozadju in nima toliko veze s pravili ali kršenju le-teh.
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Pravila oz. spoštovanje/kršenje le teh nima nobene veze z Masije. Gre za čisto izsiljevanje Mercedesa in verjetno pogojevanjem BLM, da če Masi ne "leti" se ne misli vrniti več v F1. Najprej je FIA pokazala sredinec Mercedesu in še povečal pristojnosti Masiju, je Hamilton čisto poniknil, Še Wolff je igral neko užaljeno najstnico, ki jo je fant zapustil. Kakšnih 10 dni nazaj pa so hkrati prišli na dan namigi, da je Masi vendarle na odstrelu in naenkrat se pojavi tudi BLM... Naključje?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Davidoff

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.116
6.484
113
Točno tako ja, ampak če je to res, potem to ne bo dobro, ker je očitno blm vseeno toliko močan, da lahko to doseže. Kar pomeni da ga bodo še naprej protekcionirali in delalo vse v smeri, da doseže ta tako željen 8 naslov.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
Kera drama... Masi je zajebal BLMja in sebe. Sprijaznite se.
Drugače pa malo še, pa bo spet pokalo.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.180
8.962
113
Masi mora it, prej ne bo mira, al kaj ti ni jasno. In ko bo Masi šel, bo tudi še črno na belem da je bila kuhna. Potem bo pa mir , oz. druga sezona.
 

ginek

Fizikalc
21. sep 2007
545
54
28
Avtomanija, pardon Hamiltonmanija je 10x bolj biased od Nova24, dokler Aichi piše članke bo to pač neskončni butthurt. Vsakomur, ki v komentarjih podvomi o nedoložnosti Hamiltona/MB zagrozi z banom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: darjan
I

Izbrisan uporabnik 474

V bistvu vsi že nestrpno pričakujemo začetek sezone 2022, z BLM ali brez, don't give a fuck. Edino srebrni patetiki še kar nekaj mešajo po dreku in čakajo, da bodo noter našli zlati prstan...
 
I

Izbrisan uporabnik 474

Avtomanija, pardon Hamiltonmanija je 10x bolj biased od Nova24, dokler Aichi piše članke bo to pač neskončni butthurt. Vsakomur, ki v komentarjih podvomi o nedoložnosti Hamiltona/MB zagrozi z banom.

Ko je Aicihi z nekimi slikicami razlagal o incidentu v prvem krogu zadnje dirke, ko je Max pošolal BLM, ta pa se je kar odpeljal skozi šikano (brez kazni), je že v uvodu svojega monologa zapisal, da kdor se ne strinja z njim, nima pojma o F1 in da so vsi ostali po njegovo le nogometni kavč selektorji. Ko sem ga vprašal, ali glede na njegov opis poteka tudi sam sebe šteje pod nogometnega kavč selektorja, glede na to, da je njegov monolog samo dokaz njegovega nepoznavanja pravil F1, sem dobil permanentni ban :D
 
  • Haha
Reactions: kemb