Forex - vlaganje

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
ksz


Še toliko, da povem o kolegu malo bolj detajlno.
Je dobil denar. Provizija dviga je bila 150EUR. Je pa iz teh 5k glavnice naredil 7k v treh mesecih. Če odštejemo še 15% stroške na začetku (750EUR) in 150EUR za dvig je dobil 1100EUR.
Je pa dobil tudi potrdilo od dviga iz banke. Dvig je bil izveden v Grazu, predstavnik pa mu je prinesel denar na roke.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.773
220
63
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
ksz


Še toliko, da povem o kolegu malo bolj detajlno.
Je dobil denar. Provizija dviga je bila 150EUR. Je pa iz teh 5k glavnice naredil 7k v treh mesecih. Če odštejemo še 15% stroške na začetku (750EUR) in 150EUR za dvig je dobil 1100EUR.
Je pa dobil tudi potrdilo od dviga iz banke. Dvig je bil izveden v Grazu, predstavnik pa mu je prinesel denar na roke.

cakaj malo ali ti to opisujes finanzas forex ali mat projekt? ker tile procenti ki jih navajas .... finanzas forex nima provizije, razen kolikor ti poberejo banke zaradi transferjev denarja.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Finanzasforex na začetku, preden so uvedli te programe. Provizija je bila ob vstopu 15% od zneska. To je to.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.773
220
63
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
Finanzasforex na začetku, preden so uvedli te programe. Provizija je bila ob vstopu 15% od zneska. To je to.

je sam nakazal denar v juzno ameriko ali ga je zaupal v koverti kaksnemu slovencu?
 

luka_lj

Pripravnik
5. sep 2007
182
0
16
Mogoče to že kje piše toda malo sem len iti čez 9 strani.

Kaj priporočate začetniku da se uvede v FOREX (mogoče v slovenščini) ter kakšn test demo program ker nebi takoj na svoje € igral:)

Hvala za pomoč
 

sevlje

Fizikalc
25. jul 2007
1.913
0
36
44
Selška dolina
Točno te stvari so že vse napisane in ne bodi len ter lepo preberi.
wink-1.gif


lp
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
če si prelen za teh 9 strani prebrat potem forex ni zate. bo treba prebrati še konkretno več od teh parih strani da boš vsaj pribljižno vedel, za kaj se sploh gre...
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.773
220
63
Citat:
Uporabnik luka_lj pravi:
Dobr zdej ste itq kr naenkrt usi stručkoti

forex zal ni instant zadeva. no ja je, ampak ponavadi se tam zgodba konca po 2 mesecih. niglavnicevecsploh.press
 

Bax

Zelenc'
25. dec 2007
5
0
1
Pozdravljeni,
malo spremljam forum...kar se tiče samostojnega FX trgovanja lahko potrdim da je CBFX verodostojna firma!

Me je pa malo zmotilo,da sem opazil kritike glede MAT PROJECT oz. da ne izplačujejo obljubljeno ter da je to goljufija.

Osebno lahko pokažem bančne izpiske IZPLAČIL Mat projekta za obdobje dveh let v višini 10-12% mesečnega donosa! Prav tako sem vem v tem času dobil vloženi denar nazaj z obljubljenimi mesečnimi donosi oz.obrestmi in sem nekaj tisoč eurov v profitu.
Če mi ne verjamete ali če koga izpiski zares zanimajo naj me kontaktira.

Resnica pa je,da so ljudje ki se predstavljajo kot predstavniki podjetja Mat project, z namenom finančne goljufije tako, da ljudem obljubijo, da bodo denar "vložili" v MAT PROJECT, v resnici pa ga vložijo v svoj žep in adijo.
Prav tako nekateri obljubljajo cca.5% mesečnega donosa na podlagi vložka v valutne trge ampak vlagateljem zamolčijo, da s vloženim denarjem upravlja MAT PROJECT in tako vlagateljem vračajo minimalen profit cca.5% od resničnega mesečnega profita cca.10% - seveda s tem dejanjem vlagateljem niso izročena nikakršna dokumentacija (odrezki mesečnih dvigov, pogodb, MAT SHARE na vlagateljevo ime,ipd.), temveč to shranijo sami.

Tako, da prosim ne "pljuvat" po zanesljivem finančnem programu, ki v obdobju dveh let ni niti zamudil s plačili, brez argumetov!
Upiwaily mislim, da je tvoj prijatelj kupil MAT SHARE oz. vložil v firmo Mat project....nakup Mat share se izvrši tako,da investitor kupi MAT SHARE v vrednosti 5.000€ za stroške pa plača 15% oz.750€.
MAT SHARE oz.5000 po treh mesecih (obdobje vezave) postane aktiven, kar pomeni da lahko pobereš dol obresti, če želiš lahko to storiš tudi z glavnico, v višini 30-36% oz.1.500€-1.800€ (v roku treh mesecev je bilo povprečnega mesečnega donosa 12%) - za to transakcijo je potrebno odšteti 150€!
V primeru, če pobeš dol samo obresti SHARE lahko ponovno reinvestiras...
Za temeljitejšo razlago me lahko kontaktirate na allinmind@volja.net

Želim Vam lepe praznike...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
1
36
Naj opozorim bralce tega threada, da sedaj beremo o dveh različnih firmah ki tržijo svoje storitve pod dejavnostjo Forexa.

Prva je FINANZAS FOREX.
Druga je MAT PROJECT.


Samo toliko da ne bo prišlo do zmešnjave. MAT project je že 'stara' zadeva ki jo prodajajo že nekaj časa, nekateri pač čakamo kdaj se bo piramida sesula (ker nas je veliko prepričanih da je to navadna piramida) - nihče zares ne ve kaj se dejansko dogaja s tem denarjem ki ga vložite. So samo domneve.

Na drugi strani je pa dokaj nova zadeva, to je Finanzas Forex ki ga pa nekateri alterjevci tudi tukaj opisujejo. Vsi bi radi zvedeli kaj več o tem in dobili odgovore na marsikatero vprašanje - ampak zgleda bo ostalo na istem kot smo upali pri Mat Projectu pred leti.
 

merdzo

Majstr
6. avg 2007
3.754
152
63
Živjo!

Lahko pokomentiraš ta program/slike. Zanima me graf, ter okni market order ter limit order.

hvala
lp
166857-oandafxgame.JPG
 

Priponke

  • 166857-oandafxgame.JPG
    166857-oandafxgame.JPG
    72,2 KB · Ogledi: 351

ThorZEN

Fizikalc
18. avg 2007
2.304
32
48
Če ti kot mali investitor dobivaš redno obresti, še ne pomeni da zadeva ni piramida in da sploh trgujejo na forexu. Cca. 20 let nazaj je v Avstriji delovala čisto legalna piramida (seveda ni bila predstavljena kot piramida, pa tudi vedeli še takrat nismo kaj je to), sklenil si pogodbo in tudi izplačevali so redno, nekaj let.

Ob 10% mesečno bi tak sklad prej kot v 10 letih pojedel celotno svetovno gospodarstvo. Ob konzervativni predpostavki da je danes težek 100M€, kar za nek sklad niti ni dosti.

Zakaj ne beremo o njih v finančnih revijah? Guruji Wall Streeta delajo po 20-30% na leto, Mat pa kar 300+%...
 

slvn

Fizikalc
19. dec 2007
1.570
2
38
Bax, ki je kreiral account na alterju samo da naredi reklamo pise:



Citat:
Osebno lahko pokažem bančne izpiske IZPLAČIL Mat projekta za obdobje dveh let v višini 10-12% mesečnega donosa!




10-12% mesecnega donosa na letni ravni prinese 3 mestne stevilke
wink-1.gif
 
Nazadnje urejeno: