Forex - vlaganje

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
pa se en podatek.... zadeva trguje v ameriskih dolarjih. na dolgi rok je treba od dobicka odsteti se padec dolarja glede na euro ....
ne-ne-1.gif


na dolgi rok je treba v dobiček prišteti RAST dolarja. dolar tako nizko ne more biti dolgo.
 

andrej24

Pripravnik
16. nov 2007
58
0
6
Obišči stran
vsi vemo da bo dolar enkrat zrasel ker tako dolgo ne morem it vec naprej,se pravi zdaj ko vložiš dobiš več dolarjev.pac moje mnenje je naslednje,zasluzil bom s procenti ter še s tem da bo dolar zrasel,tako da bom 2x zaslužil.
 

Bucko

Fizikalc
28. avg 2007
1.730
49
48
Misliš? Ali veš?

Pomoje bo dolar še kar padal .... ne vidim zdravila, da bi ga na hitro ozdravili in postavili višje.
confused-1.gif
 

andrej24

Pripravnik
16. nov 2007
58
0
6
Obišči stran
vsekakor dokler je bush na oblasti ni pomoči,sam ne vem,edino logično bi blo oz bolje rečeno,ZDA nima druge izbire,ker s takim načinom bo gospodarstvo propadlo.tako da,vem da bo rastel!
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.760
210
63
Citat:
Uporabnik MAKY_ pravi:
Citat:
Uporabnik ericks pravi:
pa se en podatek.... zadeva trguje v ameriskih dolarjih. na dolgi rok je treba od dobicka odsteti se padec dolarja glede na euro ....
ne-ne-1.gif


na dolgi rok je treba v dobiček prišteti RAST dolarja. dolar tako nizko ne more biti dolgo.

to smo poslusali ze pred enim letom, pa gre dolar se kar navzdol. kje je njegova meja ne ve nihce....
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
Citat:
Uporabnik Bucko pravi:
Misliš? Ali veš?

Pomoje bo dolar še kar padal .... ne vidim zdravila, da bi ga na hitro ozdravili in postavili višje.
confused-1.gif

govorimo na dolgi rok ane...
wink-1.gif


moje zdravilo: volitve novembra. najvrjetnje takojšne zmanjšanje vseh vojaških aktivnostih= par milijard $, ki jih lahko država drugam razporedi...
enake signale dobiš, če mal uporabiš tehnično analizo na daljši rok, recimo mesečni graf...

vedt pa noben ne more. če bi vedel 100%, kako bi se trg obnašal forex sploh nebi obstajal.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Ja vprašanje kaj bo. Dolar se bo moral okrepiti v naslednjem letu dni, mogoče največ dveh. Pomoje bo zdaj rangiral nekje med 1.45 in 1.50 kjer si bo nabiral moči za kontro. Nafta mu bo delala precej problemov. Ko bo dovolj moči nabral bo pa začel lezti nazaj proti 1.20, samo to bo trajalo kar nekaj časa.



Dejte malo povedat vaše strategije trgovanj. Zato tudi ta thread tukaj je.
Se je kdo že igral kaj dosti z BolingerBands na H1? Jst nekaj poskušam ugotoviti na eurusd, samo mi manjka še kak indikator s katerim bi prefiltriral slabe indice.
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
za nafto naj bi se pripravljale spremembe tako da nebi bila več vezana na dolar..
pa tudi pretok denarja je sedaj povečan v smeri eur-usa ker je pač ceneje kupovat v usa kot v eur..
posledično se krepi industrija.. in če se krepi industrija se tudi kupna moč oz ekonomija..
tako da.. se pričakuje pohod proti 1.20.. morda ne ravno do tja ampak vsekakor v tej smeri..
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
peterm, ja sej glede pretoka denarja smo ugotavljali nekje na začetku threada. Samo dvomim da se bo ameriška ekonomija tako hitro opomogla (ne prej kot 12mesecih). Nekaj kar toliko časa zanemarjaš (za čas Bushovih mandatov) ne moreš po hitrem postopku popraviti.

Glede vezave nafte na euro sem se pa jaz že dolgo časa spraševal zakaj tega ne naredijo. Jaz osebno bi še raje vezal na švicarja ki je veliko bolj stabilen. Vprašanje kaj bo v naslednjih letih z gospodarstvom EMU.
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
mislim da je bilo govora o neki skupni valuti katero naj bi sestavljalo več denarnih valut.. nekaj takega..

drugače se pa strinjam s tabo ja.. buš je res dokazal mojsterstvo v bušizmih..
 

forexinvest

Zelenc'
5. dec 2007
1
0
1
Živijo...



boš sporočil, ko ga dobi? Tud sam sem investiral nekaj v to, seveda denar, ki ga ne potrebujem, pa sedaj čakam... dobro kaže...
wink-1.gif




Če se pa kdo želi vpisati, pa ga vabim v eno največjih mrež... le s klikom na:





V TEJ TEMI SICER DOVOLJUJEM LINKE, SAMO TAKRAT KO UPORABNIK OD FOREXA ŽE KAJ PAMETNEGA NAPIŠE, NIKAKOR PA NE V PRVEM POSTU!!!



Lp, FFI
 
Nazadnje uredil moderator:

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Saj sem že napisal. Vložil 5k (glavnica) in v treh mesecih je bilo cca 40% - se pravi bo dobil okoli 2k čistega.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Predvidoma naj bi bilo v pon, potem je bil to tor ali sreda. Danes je v igri sobota. Kolega že malo živčen, predstavnik hladen kot špricer in pravi da dobi denar v soboto.
 

ericks

Majstr
10. sep 2007
2.760
210
63
Citat:
Uporabnik upiwaly pravi:
Predvidoma naj bi bilo v pon, potem je bil to tor ali sreda. Danes je v igri sobota. Kolega že malo živčen, predstavnik hladen kot špricer in pravi da dobi denar v soboto.

predstavnik? nisem vedel da ima finanzas forex predstavnika v sloveniji .....