Forex - vlaganje

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Lepo se vidijo odboji od EMA črt, ki zadnje čase ob takem trendu lepo kažejo resistance točke. Navidezno je danes izgledalo da se bo začel USD počasi pobirati, pa se je dejansko stanje z dolarjem ravnokar pokazalo. Dolar je šibek.

1H graf - EMA200 zelena črta
h1.gif


4H graf - EMA55 modra črta
h4.gif
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
vsekakor je forex zelo kompleksna zadeva. sam sem se jo lotil za diplomsko delo in tega mi ni žal. raziskave sem delal več mesecev, prebral ogromno literature pa še vedno lahko trdim, da mogoče razumem 30% celotnega trga. je pa tudi pri forexu tako, da brez raziskav (temeljnih in tehničnih) ne boš naredil nič. vsako stvar je bolje 3x preverit in raje ne reagiraš na kak signal kot pa da se narobe odločiš.
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
no tko mim grede..
o tvojih lažeh oz referenčnih linkih na koncu linka..

tole sem našel na njihovi strani..

Ali lahko za ZLATI FOREX SKLAD povem svojim prijateljem?
Seveda, od vsakega prijatelja, ki bo investiral zaradi vašega priporočila, boste prejemali vsak mesec 0,5% njegove investicije in tako svoje prihodke še povečali.

naj povem da je tale sklad od forexfinanzas..
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ksz

Še vedno čakam kolega, da dobi denar ven iz finanza forexa. Sem mislil, da bo ta teden ampak bo baje naslednji...

Iz 5k glavnice je ratalo okoli 7k v treh mesecih. Se pravi 2k čistega. Povprečno cca 13% na mesec...

Sporočim naslednji teden, kaj bo s tem.
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
No le daj. Če bo dobil kak izpisek bi blo fajn to videti, seveda se številko računa in imena prekrijejo. Fajn bi blo videti da nebi ble samo besede.

Zakaj pa tip to jemlje ven če je tako dobičkonosno?
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Jemlje ven zato, ker bi raje vložil v tiste programe, ki jih je na prejšni strani andrej omenil.

Mislim pa, da ne bo nobenih izpiskov, ker naj bi dobil denar na roke
crazy1.gif

Mu pa toliko zaupam, da vem, da nebi lagal, če ne bo nič dobil
smile-1.gif
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
Tvoj kolega jemlje ven denar iz Finanzas Forexa zato da bo vložil v program ki ga je Andrej24 omenjal (Finanzas Forex) ???????????
confused-1.gif






?
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Ja, ker čisto na začetku je obstajal samo en program, kjer si lahko vložil najmanj 5k noter in si rastel ali pa padal s forexom. No, zdaj so se formirali še drugi programi, ki so omenjeni malo prej(kao zagarantiran donos) in bo dal v tiste programe raje...
 

Spirit

propeler
18. jul 2007
5.746
0
36
A pa zato da preneseš denar med različnimi programi znotraj istega podjetja je treba najprej dvigniti in še enkrat položiti? Nekam nepraktično to za stranko, pa super sumljivo za DURS.
 

upiwaly

Fizikalc
6. avg 2007
1.513
9
38
Hm, ne vem točno kako to gre, ker se nisem kaj preveč v detajle zanimal... Bom se pa pozanimal, ko/če bo dobil denar ven naslednji teden.
 

andrej24

Pripravnik
16. nov 2007
58
0
6
Obišči stran
peterm.mimogrede od tistih 0,5%.ta zadeva se je zdaj zalaufala,in nima nobene veze z forexom,mimogrede.tko da ti pa prpelji kogarkoli hoces za 0,5%,mene osebno to ne zanima.jst vlagam svoj denar,tko da ce zgubim,sem sam v zgubi.lp
 

andrej24

Pripravnik
16. nov 2007
58
0
6
Obišči stran
pol leta nazaj je bil program,kjer si moral vlozit najmanj 5k,tko da zdaj pobirajo tisti ki so imeli dovolj "jajc" za vlagat in ne samo voljo napadat ljudi na forumih ki objavljao inf...
 

peterm

Pripravnik
17. sep 2007
699
0
16
Citat:
Uporabnik andrej24 pravi:
peterm.mimogrede od tistih 0,5%.ta zadeva se je zdaj zalaufala,in nima nobene veze z forexom,mimogrede.tko da ti pa prpelji kogarkoli hoces za 0,5%,mene osebno to ne zanima.jst vlagam svoj denar,tko da ce zgubim,sem sam v zgubi.lp

glej rekel si da nimaš nič od reference.. pa smo pogruntal da to ni res.. koga ti šponaš in zakaj ga al ga pa ne je pa tvoja stvar.. ne moja.. in tut ne bo moja.. pa velik sreče.. tole je klasičen ponzi..
 

primorc

Zelenc'
30. nov 2007
3
0
1
Ma fantje,
čisto brezveze se prerekate. Jaz se že kar nekaj časa intenzivno ukvarjam s Forexom in po moje imaš smo dve vaianti:
- pridružiš se kakšnemu skladu oz. organizaciji, da vrti tvoj denar
- sam vzameš stvari v roke, vložiš čas in denar v izobraževanje in trguješ sam.

Če se stvari lotiš sam se moraš zavedati, da boš plaval med morskimi psi. Forex je namreč neorganiziran trg, tudi pri ameriæanih je veliko manj nadzorovan kot pa druge oblike trgovanja (futures, delniška borza...). Kot mali vlagatelj lahko na Forex vstopaš le preko brokerja, ki bi na tebi rad zaslužil. Sicer zasluži že, ko kupiš (ali prodaš) valutni par in ti zaračuna tako imenovani Spread. Ponavadi pa to brokerjem ni dovolj in te skuša z raznimi fintami spraviti ob tvoj vložek. Nekateri brokerji namre tvoje naročila ne dajo naprej na Forex samo navidezno, v resnici ga obdržijo pri sebi zato jim je v interesu, da izgubiš. V tem primeru tvojega denarja ni požrl Forex, ampak broker. Cenejši kot je broker, bolj je nevaren.

Če pa imaš zbranega veliko kapitala, pa si lahko izbereš kvalitetnejšega borkerja z dobrim slovesom in boš kljub temu dosegel zelo ugodne cene za njegove storitve. Ta borker te bo zanesljivo spustil direktno v Forex in bo dejansko služil le od Spreada in dodatne provozije glede na število lotov, ki jih boš dal na trg.
V tem jaz vidim foro pri FinanzasForex - zbrat skupaj veliko kapitala in z njim v Forex.
Po mojih izkušnjah ni nobena težava zaslužiti 1-2 % dnevno, kar pomeni cca 50% mesečno (okrog 20 trgovalnih dni mesečno). Tako lastnikom še vedno ostane več kot polovica.
Po vsej logiki pa jim je v interesu tudi širiti članstvo. To pa delajo s tem, da svojim članom dajo 0,5% (mesečno) od stanja na računu tistih novih strank , ki jih je član pripeljal v sistem, sem pa se vštevajo tudi podstranke od strank do določenega nivoja.
Sicer pa - probajte pa boste videli. Še vedno pa velja zlato pravilo: V Forex NIKOLI in še enkrat NIKOLI ne vlaga denarja, za kateraga si ne moreš prioščiti, da bi ga izgubil !!!!
Ne mislim se kregat in odpirat nove borbe - takšen je moj pogled na zadevo.
Vsem skupaj želim veliko sreče pri valganju
Primorc
 

andrej24

Pripravnik
16. nov 2007
58
0
6
Obišči stran
aha.si pogruntal.no cestitam.pol ce vse ves in vse znas in kao vse pogrunats,pol pa svaka ti cast.pac jst sem povedal svoje,ce pa ti ves se kaj vec,ni panike.:)
 

andrej24

Pripravnik
16. nov 2007
58
0
6
Obišči stran
no v glavnem PRIMORC,super si napisal.brez dolgovezenja,kratko in jedrnato....kot si rekel,nikoli ne vloži tistega kar si ne moreš privoščit izgubit..lp
 

MAKY_

Fizikalc
10. nov 2007
1.199
2
38
Obišči stran
no bom še nekaj dodal oz. še eno zlato pravilo:
izklopi svoja čustva. disciplina je vse!


as simple as that. trgovanje na play acc ni isto kot ko vidiš, da si za 70 pipov šel dol v parih urah.
tudi po mojih izkušnjah se da lepo služiti, če gledaš na daljši rok. sam sem imel cilj narediti +10 pipov na dan. če sem šel v -15, sem za par ur ugasnil vse in počekiral kasneje (seveda sem si naštimal tudi limite). tako mi je tudi ratalo, da sem v 3 mesecih naredil nekje + 1300 pipov.

ampak ko za kaki mesec padeš ven, je problem se nazaj pripravit, da ignoriraš nagon.