[F1] GRAN PREMIO DE ESPANA SANTANDER 2011

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Rosbergu DRS pa radio nista delala, zato je Schumi koncal pred njem
evil.gif


Dokaj zanimiva dirka, Vettlu je pa ni delal KERS, popolnoma random. Ni mi pa jasno zakaj je Hamilton malo po start/finish liniji ze nehal tiscati KERS. Meni je delovalo tako, da bi Vettlu lahko prisel zelo blizu na zaviranju v 1. ovinek, pa magar ob popolnoma porabljenem KERS-u.

Lepa dirka za Heidfelda, ki je prisel do pik, Mercedes GP je zame razocaranje oz. pokazatelj, da jim aerodinamika dirkalnika posteno sepa, podobno kot pri Ferrariju, kjer so jim v soboto se prepovedali ilegalni zadnji wing.

Williams pa iz dirke v dirko hujsi
crazy1.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
33.940
9.626
113
šumaher je imal pa balance problem , pa kup drugih problemov. Ata je šolal malega. rešeno
smile-1.gif
haha
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Schumacher bo imel itak vedno probleme, dokler se mu ne bo usral en podium. V Monacu bo najbrz kriv spet DRS, KERS, gume ali pa balance - klasika
smile-1.gif


Mi je pa vsec Lotus (pravi Lotus in ne fejk crno-zlati Renault), vsako dirko so hitrejsi. Ni slabo za njihove okoliscine.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Williams? kdo pa to še spremlja
smile-1.gif
čeprav lani je res imel neke prebliske z Rosbergom.

V Monaku pričakujem spet sceno, lani je npr. v zadnjem ovinku našolal Alonsa, mojstrovina brez primere
smile-1.gif
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.990
6.688
113
Verjetno je hamilton že prej koristil KERS, da je lahko sploh ostal tako blizu vettlu, ker drugače bi mu vettel naprej ušel, in potem hamilto ni imel več KERSa, da bi ga tiščal po celi štartni ravnini....ali pa je že naletel na rev limiter in ni imelo smisla uporabljat KERS, ker tako hitreje ne bi šel.
 

Realman

Pripravnik
21. maj 2008
389
1
18
Rosbergu so sabotirali radio in DRS. To je Brawn vse zrihtal, samo da ni mogel mimo ata. Saj se je skoraj celo dirko vozil za njim.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Jaz, ze od leta 92. Pa jih bom dokler bodo v F1. Nisem gloryhunter, da bom vsako leto menjal favorita
smile-1.gif


Lani sploh ni Rosberg vozil za Williamsa.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Saj ga je, ampak na start/finish liniji se itak KERS na novo napolni in po grafiki sodec ga je nekje na polovici spustil.

Edino, to ja.. Da se je zvrtel do konca in je bila sedma prekratka..
 
I

Izbrisan uporabnik #488

No pa je prej vozil preden ga je ata vzel k sebi.

Williams ima problem, ker še vedno starca Barichella gledajo, ki vozi ubitačno. Skoraj je ubil Masso, lani pa je tudi atjeu nagajal, da ga je skoraj stisnil ob steno
smile-1.gif
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Barrichello je se najmanjsi problem.. no zdaj je, ko mu je vse dol padl, pa surlari tja po boksih.

Problem je v nesposobnem osebju in najemanju "mladih talentov" in nesposobnezev.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

Po moje so propali, bili so pa nekoč izjemni, sploh ko so imel Renault in BMW.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Tezko je rect.. Dokler bosta Sir Frank pa Patrick migala bi lahko se kaj bilo.. letos bodo itak pref00kal celo ekipo z novimi ljudmi.
 

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.990
6.688
113
Zdaj sem se spomnil, enkrat med dirko je bil radio chat med boksi in hamiltonu, kjer so mu svetovali, da naj poskuša v cel KERS uporabiti le na ravnini, prej pa ne. BBC komentatorja sta potem debatirala v smeri, da verjetno mora prej uporablati KERS, da lahko sploh ostane za vettlom, drugače bi mu pobegnil.
 
I

Izbrisan uporabnik #488

SPAM

Daj se malo obnasaj, no..
 
Nazadnje uredil moderator:

darjan

Vulkanizer
13. sep 2007
51.990
6.688
113
Presenetljivo ja, je pa res, da je button bil na drugi taktiki in ne vemo, če je bil hamilton hitrejši zaradi taktike ali je pač ownal.
 

MViper

Fizikalc
19. jul 2007
12.139
0
36
45
Ja.. To ze.. Ampak na S/F ravnini je spet vse skupaj polno. Se pravi, gres 1 krog s sparanjem, naslednji krog pa takoj po cilju vsega pokuris, da ga ujames ravno lepo na zaviranju v prvi ovinek.

Ampak, kot si rekel, ce so bila prestavna razmerja prekratka je pol pointless vse skupaj.