Enostavna android naprava za gledanje T2 to go

map

Guru
6. jul 2008
7.788
1.927
113
najrajš na babi
Nekonkurenčno. Že tako so med dražjimi pa še z takimi zadevami podjebavajo. Da ne omenjam da je v paketih njihova mobilna smeh. Z tem so pa še manj konkurenčni. Kar jih gor drži so dobre TV aplikacije za vse sisteme. V tem lahko konkurenca sanja, to je pa tudi vse.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.706
365
83
Obujam temo. Pravkar sem poskušal aktivirat aplikacijo T2 TV (na xiaomi stick) na omrežju telekoma in mi napiše: "Uporaba aplikacije t-2 tv je omogočena le na domačem t-2 priključku".

Torej ta aplikacija ne dela več kjerkoli? Lahko kdo prosim preveri? Ker še vseeno je možno, da samo pri aktivaciji preverjajo..
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Ob vsaki uporabi se preverja. Imelo okvaro in se en čas ni preverjalo. Rabiš VPN v domače omrežje.
 

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.012
113
Kočevska
Obujam temo. Pravkar sem poskušal aktivirat aplikacijo T2 TV (na xiaomi stick) na omrežju telekoma in mi napiše: "Uporaba aplikacije t-2 tv je omogočena le na domačem t-2 priključku".

Torej ta aplikacija ne dela več kjerkoli? Lahko kdo prosim preveri? Ker še vseeno je možno, da samo pri aktivaciji preverjajo..
Na T-2 trdijo, da je ogled možen na kateremkoli evropskem omrežju. Seveda proti plačilu.

 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Da. TV2GO dela povsod in pa T2 TV aplikacija kot samostojna storitev ( https://tv.t-2.net/ ) dela povsod. Če imaš naročeno v okviru trojčka pa dela samo na IPju kjer je naročena.
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Na T-2 trdijo, da je ogled možen na kateremkoli evropskem omrežju. Seveda proti plačilu.

Sej je, če naročiš kot ločeno OTT storitev, ampak ni govora o tem.

Če uporabljaš T2-TV app kot del fiksnega priključka, je bilo pa vedno vezano na tvoj domač IP. So imeli pa vmes tehnične težave in je zadeva vseeno nekaj časa očitno delovala kjerkoli, folk tukaj pa že veselo razglašal, da te omejitve ni več….
 

XSIDE

01101010
22. jul 2007
4.401
484
83
::1/128
Tudi pri naročnikih ta aplikacija ni del paketa, temveč jo posebej računajo 1,49€ mesečno.
Ne razumem, kaj točno želiš povedat. Tudi če računajo uporabo aplikacije, je sama storitev TV v tem primeru še vedno del fiksnega paketa in kot taka omejena na ta fiksni priključek (iz tehničnega vidika za smart tv app pač zaklep na domač IP). Če pa plačuješ T-2 TV kot standalone OTT storitev (kar si liknkal zgoraj), pa te omejitve seveda ni. Ampak to seveda ne stane samo 1,49€/mesec, tisto je bolj kot ne zgolj licenca za app, tako kot pri dodatnem boxu plačuješ najemnino za box.
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Jaz za gledanje TV izven doma predlagam uporabo Chromecasta... castanje zaženeš s telefonom, potem lahko pa uporabljaš tudi daljinec (preklapljanje programov in prevrtavanje po časovnem zamiku).
 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.962
812
113
Chromcast ti omogoca prikaz telefonskega zaslona na TV. Vtaknes v HDMI od TV, na telefonu izberes “predvajaj na Chromecast” - in je to to..
novi trlevizorji imajo to ponavadi ze vgrajeno.

podatke kuris na telefonu.. ce si na wifi omrezju - ne kuris nic. More pa telefon/tablica goret.. adapter sam od sebe ne “zna nic” (da bi na njem recimo zbiral “kanale”)
 

Mikrohard

iPhone Profi
20. jul 2007
5.829
724
113
www.jernej.org
Pri Chromecastu lahko telefon tudi ugasneš, ko je castanje zalaufalo. Na Chromecastu lahko z daljincem tudi prestavljaš kanale in spreminjaš pozicijo v timeshiftu (brez povezanega telefona).

Najlažje je, če sta telefon in chromecast naprava v isti mreži (na istem WiFiju). Ima pa Chromecast tudi nek guest mode, ki deluje preko bluetootha (še nikoli nisem uporabljal). Podatki se kurijo na tisti mreži, kamor je priklopljen chromecast.
 
  • Všeč mi je
Reactions: atepej

igi

Guru
13. okt 2007
5.341
975
113
Celje
Obišči stran
Pri Chromecastu lahko telefon tudi ugasneš, ko je castanje zalaufalo. Na Chromecastu lahko z daljincem tudi prestavljaš kanale in spreminjaš pozicijo v timeshiftu (brez povezanega telefona).

Najlažje je, če sta telefon in chromecast naprava v isti mreži (na istem WiFiju). Ima pa Chromecast tudi nek guest mode, ki deluje preko bluetootha (še nikoli nisem uporabljal). Podatki se kurijo na tisti mreži, kamor je priklopljen chromecast.
Ma razmišljam ali naj vzamem original Chromcast ali Xiaomi Mi TV Stick 4K. In sedaj kolikor berem je ta guest mode omogočen samo na originalu. Tako da ja...

Hvala za odgovor, da sem sploh videl kaj moram iskati.
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.096
2.448
113
Jaz za gledanje TV izven doma predlagam uporabo Chromecasta... castanje zaženeš s telefonom, potem lahko pa uporabljaš tudi daljinec (preklapljanje programov in prevrtavanje po časovnem zamiku).
A dejansko to funkcionira pri TV2GO aplikaciji? Zanimivo, potem je zadeva takoj dosti bolj uporabna.