Enostavna android naprava za gledanje T2 to go

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Včeraj nabavil Xiaomi Mi TV Stick 4k (z naloženim android TV 11) in mi t2 TV2GO aplikacija nikakor ne dela.. Sprva sem se je*al kar nekaj časa, da sem to aplikacijo sploh namestil (pri 2 browserjih je samo napisalo "downloading file", vendar .apk datoteke ni bilo nikjer). Potem kar nekaj časa iskal ta apk s "File Manager" in ga ni bilo nikjer.. Potem naložil nek app za downloadanje in tudi ni šlo dolpotegnit, ko sem napisal cel URL do apk, potem je nekak šlo s klikanjem... Pa še dovoljenja sem moral ekstra nastavit... Vglavnem, mislil sem ga že fuk*it skozi okno.. :D

Drugače t2-TV aplikacijo najde takoj..

No, in ko sem namestil T2 TV2GO aplikacijo, nikakor ne morem gledat programov v živo, ker mi s smernimi tipkami ne deluje kurzor, ampak premikanje po menijih. In ko se premikam po menijih, tudi deluje ful čudno - kar nekak preskakuje možnosti - npr.: ko hočem kliknit "predvajaj v živo" (al kak že piše na gumbu), je izbran cel ta frame (na katerem je gumb) in ne samo gumb.. Torej, nikakor ne morem izbrati nobenega gumba v menijih...

Ima kdo nameščen T2 TV2GO na tem Xiaomi Mi TV Stick 4k (z naloženim android TV 11)?? Ker meni nikakor ne deluje, da bi sploh lahko izbral gledanje kakšne vsebine.. Lahko tudi posnamem in prilepim...
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Nekako sem bil prepričan, da imaš že v osnovi na voljo samo kurzor v aplikaciji TV2GO (podobno kot pri web browserjih)...
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Saj je... Če priklopiš miško. Android Tv je ravno za to, da miške ne bi rabil. Ampak mora biti tudi ustrezna aplikacija.
 

raners

Majstr
4. mar 2008
2.691
349
83
Ja.. Razumem.. Ampak sem mislil, da če odpreš aplikacijo, ki ni prirejena za android TV (kot npr.: TV2GO), da se že v osnovi prikaže kurzor, s katerim potem klikaš po aplikaciji.. Podobno kot če odpreš spletni brskalnik - že v osnovi se ti prikaže kurzor..
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Ne. To se ne zgodi. Saj, preko USB huba lahko načeloma tudi miško priklopiš pa je.
 

JakeTheSnake

Fizikalc
16. okt 2016
376
122
43
Kurzorja preko daljinca ne bo, ker nimaš fizične tipke na daljincu za to. Moj to ima. Ampak vseeno uporabljam brezžično miško, ker gre bistveno hitreje.
 
22. jul 2007
12.690
1.257
113
123

igi

Guru
13. okt 2007
5.303
953
113
Celje
Obišči stran
dobra cena, sam danes žal ne bom v LJ :(
 

SpEkTr

ex mroizo
19. jul 2007
1.543
36
48
44
Kurzorja preko daljinca ne bo, ker nimaš fizične tipke na daljincu za to. Moj to ima. Ampak vseeno uporabljam brezžično miško, ker gre bistveno hitreje.
Bo, saj sem napisal zgoraj. Če koga zanima, lahko pogledam točno kateri app je - sideloadaš ga na chromecast recimo ali pa na kako drugo reč, pa zadeva špila.

Po temle greš - https://dimitrology.com/sdm_downloads/matvt-mouse-for-android-tv-toggle/

Potem pa sam še en button maper, pa si zmagal :D
 

atepej

Fizikalc
3. jul 2013
879
63
28
33
Sem danes naredil še dostopkovno točko preko telefona na Mi BOX S in očitno se nekaj premika, ker T-2 TV app deluje .....
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
Zanimivo, prav res dela T2 app sedaj tudi brez VPN. Zdaj ali se jim je kaj pokvarilo, ali pa so malo "sprostili" pogoje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: atepej in map

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
1.959
803
113
Pa sej so posiljal okrog en mail, “t2 tv” kjerkoli v eu (vsaj mislm da je pisalo samo za eu).. da rabis samo narocnino in katerikoli internet (ne vec njihov).

mogoce je to spet kaksen eu pogoj, tako kot enoten roaming pred leti
 

Daniel

Guru
21. dec 2007
5.036
2.358
113
To je tako že prej delalo, če si naročil posebej TV storitev. Za naročnike rednih paketov pa je bila vezava na IP, ki pa se trenutno očitno ne izvaja.
 
  • Všeč mi je
Reactions: atepej in map