Elektronska vinjeta

sass

Guru
1. sep 2007
5.173
820
113
močno dvomim, da avtobusni prevoznik ne bi vedel, kakšni so pogoji in ceniki vožnje po AC v sosednjih državah...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Pepe

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
močno dvomim, da avtobusni prevoznik ne bi vedel, kakšni so pogoji in ceniki vožnje po AC v sosednjih državah...
Saj problem je nastal, ker je vedel, da je za prevoz ukrajinskih beguncev niso potrebne vinjete.

V čem pa je razlika med begunci iz Ukrajine in Sirije, da če voziš prve, si upravičen do povračila cestnine, če pa druge pa greš direkt v zapor? ker prva varna država nismo mi v nobenem primeru, edino barvo kože pa res imajo drugačno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: 9999

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Kaj se delaš neumnega, Hojs je točno definiral v čem je razlika in za koga je topel čaj in dekca, za koga pa plavanje v kolpi.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.341
113
itak, sej ni samo on definiral.. Begunec beži pred vojno, drugo so pa ekonomski, prvi grejo domov, drugi pač ne. Sreča da nismo švica , da grejo dalje, nekam pa tam delajo štalo.
 

mirsi

Predator
4. jun 2014
8.182
-2.029
113
itak, sej ni samo on definiral.. Begunec beži pred vojno, drugo so pa ekonomski, prvi grejo domov, drugi pač ne. Sreča da nismo švica , da grejo dalje, nekam pa tam delajo štalo.
Pa saj je v siriji tudi bila vojna, res da ne po vsej siriji, ampak tudi v Ukrajini so rusi zasedli le delček ozemlja, tudi prva varja država nismo ne enim in ne drugim. Khmm, a iz najbolj revne in skoruptirane države v evropi pa ni ekonomskih beguncev?
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Ja, da smo razčefukali sirijo, na mejo pa dobili (gueswhat ti šment no) ravno sirce je bilo res eno zajebano naključje.

Itak pa govorim o Hojsovem zadnjem izbrisanem twitu, ne pa o grimsovih iz riti potegnjenih definicijah o katerih zdaj bluziš.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
11.487
5.666
113
Pa saj je v siriji tudi bila vojna, res da ne po vsej siriji, ampak tudi v Ukrajini so rusi zasedli le delček ozemlja, tudi prva varja država nismo ne enim in ne drugim. Khmm, a iz najbolj revne in skoruptirane države v evropi pa ni ekonomskih beguncev?
Ne morem se načudit tvojim kretenizmom. Iz dneva v dan. Če še nisi zasledil, imajo okoliške države že vse polno.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.341
113
kdo je razčefukal sirijo... alepo je nato razčefukal in podobno?...rus jo je podrl.
 

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Mi nismo nikogar, še nikomur nismo skrivili lasu, nikomur nič nočemo, samo pomagamo, še posebej tam kjer naše pomoči ne rabijo. Recimo urimo vojsko, ki nato prvo noč po tem ko spizdimo domov izpuhti v luft. Ob vsem se pa še počutimo blazno fino kako rešujemo svet in izvažamo demokracijo.

Sicer bi bilo vseeno lažje, če bi ti hojsov twit prebral.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.341
113
tole me na ono spominja, ko pri sosedu kriči baba, ko jo tip tepe, pa greš pomagat pa tipa primeš, pokneš okol uhe recimo, potem pa vse narobe, potem se še ona baba proti teb obrne, pa še vsi sosedi in domači, češ kaj se siliš, mar bi jo pustil, češ si je že zaslužila, da jo potamani, pa mir. Ni tvoj problem.

Nekak tako.
 
  • Všeč mi je
Reactions: novaa in Kamele0N

jello

Guru
22. sep 2008
10.049
3.786
113
Oh, skoraj sem solzico spustil, ker v pravljici so tista tepena ženska ubogi domačini, ki si tako obupno in krvavo želijo zahodne demokracije, da jih ne moti tudi če jih kar poravnamo z zemljo.
Red delajo drugje predvsem tisti, ki jim doma nič ne štima.
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.341
113
še enkrat aleppo , da je bizarnost še večja, so ga šli razbit svoji po svojih s pomočjo rusije. In ti zagovarjaš tole. resna bolečina v možganu. očitno.

The large-scale devastation of the battle and its importance led combatants to name it the "mother of battles"[91] or "Syria's Stalingrad".[92] The battle was marked by widespread violence against civilians,[93] repeated targeting of hospitals and schools (mostly by pro-government air forces[94][95] and to a lesser extent by the rebels),
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.929
10.341
113
ti je zmanjkalo podtikanj in laži, kdo je koga razsul a ne, in zakaj so Begunci in ostali zapuščali sirijo.