Električno kolo

jello

Guru
22. sep 2008
9.675
3.560
113
Sem šel zaradi tele teme prav preverit situacijo in je slaba!!! Samo še 16 jih je ostalo. Je pa sedaj močna motivacija, da spravim letos zadevo nazaj na 20+. ;)
Enako. Sem šel gledat. 67. (pol je take vukojebine, da če ga človek hoče ponovit se mora vmes 10x zgubit). Pol so jih skurli biciklisti, ki si ne znajo nastavit vrste športa (babe in penzionerji), nekatere, ki gredo vzporedno z avtocesto pa ukrajinski motorist, ta je tekel s povprečno 120 km/h.

Na biciklu je izi, narediš trening za avtom in si lokalni mohorič.

Kljub vsemu so še največji pacienti oni, ki težijo potem tistim, ki so jim pokradli KOMe/CR-je. Enim bi se moral prav osebno opravičit, takega vidiš ko gre takoj naslednji dan užgat šprint in ga vzame nazaj. Ej sori, bom spremenil naslednjič aktivnost v nordijsko plavanje da ne boš prizadet.

Car: dol grede se ne kurbla ja. Razen ko se, ali zato da bi se popraskal po jajcih ali iz katerega od 100 drugih (popolnoma podzavestnih) razlogov. Sploh ne rabiš komplicirat z es ovinki.
 
  • Haha
Reactions: krko in mosseero

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
Dajte mi povedati, ker se mi zdi, da ste se tu pofočkali taki, ki kranjske konce dobro poznate. je mogoče s cestnim iti čez trboje - prebačevo - čirče - kranj. nekje pač, po kakih obvozih morebiti, samo da so asfaltirani. ker čez makadam ne grem, raje na mestu obrneš, še raje pa potem tam sploh ne grem.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
ne, ne...
poznam to pot drugače, ampak zadnja leta ko nimam nič več tam za početi in ko se dela kanalizacija in so popolne zapore za avte, se pa ne znajdem več. poznam tudi app, ravno danes sem si skreirala eno ruto, ki ni šla tam mimo, ker one ne ve, da se tam nekaj dela.

od trboj do kranja delajo že kar nekaj let kanalizacijo in se po odsekih pomikajo s "popolno zaporo" proti kranju, če me spomnin ne vara. odkar so s tem začeli, se ne vozim več tam. sigurno morajo spustiti najbž lokalce mimo, ampak ne vem pa po čem vozijo. je vse skopano in makadamsko ali je asfalt. oziroma če so zdaj na kakem takem mestu, ko greš okoli bajt kje lahko (ne vem točno, v kateri točki so sedaj).

Zdaj so namreč še Mavčiče skopane, pa delo na cesti povsod, na regionalko ne smeš in me tudi kaj dosti ne vleče s kolesom, zdaj je pa res sitno vse skupaj, ko se v teh koncih zajdeš.
 
Nazadnje urejeno:

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Če greš nabijat kilometre potem je opcija Vlaburga - Prebačevo - Voklo- Šenčur - Kranj ... je ok cesta za cestaka.
Od Trboj do Čirč pa po glavni ne gre niti z terencem oz je res popolna zapora, kje in kako pa gredo uličice tam okol, pa ne vem. Obvoz je trasiran po prej omenjeni trasi.
Lahko pa del kilometrov nadomestiš z supanjem po Trbojskem jezeru, ravno ta vikend startamo z izposojo na Trbojski rivieri
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.329
5.362
113
aha aha, torej do prebačevega se da priti s smeri trboj? so že naprej... to bi bilo zelo ok, hvala.

Supanje pa žal ni moj šport, hvala vseeno. a to so zdaj "vaši", ko se fijakajo po savi? včeraj in danes sem jih kar nekaj videla.
 

Grestr

Fizikalc
Izključen uporabnik
6. jun 2016
495
142
43
Če je Savi = Trbojsko jezero, potem ja, vsaj polovica jih je ''naših''

se tudi na street wiev ze vidi nova cesta do Prebačevega, ravno do ''odcepa'' za Šenčur ...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Yogi

Guru
1. sep 2007
4.317
950
113
Dajte mi povedati, ker se mi zdi, da ste se tu pofočkali taki, ki kranjske konce dobro poznate. je mogoče s cestnim iti čez trboje - prebačevo - čirče - kranj. nekje pač, po kakih obvozih morebiti, samo da so asfaltirani. ker čez makadam ne grem, raje na mestu obrneš, še raje pa potem tam sploh ne grem.
Sam se že dalj časa nisem peljal, a nazadnje je bil položen grobi asfalt in si moral vijugati med robniki od kanalizacijskih pokrovov. Počasi bi šlo, če si hitrejši s specialko, pa to ne gre... Ne vem pa, če so že čez celo to traso...

Imaš pa sedaj povezavo od Šenčurja do letališča, če iščeš ideje za kolesarjenje...

Napiši le približno dolžino in željo po klancih, pa ti splaniramo fure okoli Kranja...
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

jello

Guru
22. sep 2008
9.675
3.560
113
Aktualno stanje je popolna zapora v Hrastju, med športnim parkom in picerijo mlin. Še peš moraš čez eno dvorišče in škarpo. Je pa v bližnji okolici toliko obvoznih asfaltiranih in makadamskih poti da se da normalno prit kamorkoli. Tudi makadami so taki da se tudi s cestnim kolesom z najtanjšimi gumami ki so na voljo normalno pripelješ.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe

Hanzi

Guru
27. jul 2007
46.322
5.842
113
pri taščici
Kako hudica se peljejo te 4" siroke gume.
Tomosi so imel med 2,5 in 3, tole pa 4".
WTF
[US$1,599.99 30% OFF][EU DIRECT] JINGHMA R5 1000W 48V 12.8Ah 26*4.0in Electric Bicycle Oil Brake 21-Speed 50km Mileage Range Electric Bike Bike & Bicycle from Sports & Outdoor on banggood
Car, hvala za krog.... Zdaj ko ima sin kitajca, pravijo da moram se
enega kupiti....
Rabim visino sedeza med 105 in 110. To precej zoza izbor koles.
Nasel sem se tole, kar mi bolj diši
 
Nazadnje urejeno: