Električno kolo

mosseero

fizik´alc
3. sep 2007
19.330
9.717
113
kod Džej-Zija
Ima pravega električarja ali takole predelavo? Pa tudi pri pravem je odvisno od moči podpore. Mene recimo nervirajo bedaki, ki imajo nastavljeno full power in potem žgejo po singli v klanec na Golovcu 25 km/h, ostali bi jim pa skoraj morali odskakovati s poti. :nigladek: Za sabo pa pustijo razdejanje.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Samo Izoliranc

Pepe

Guru
20. sep 2007
13.221
4.700
113
"Pravega" električarja, ki suportira glede na to, kar začuti, da kolesar dela na padalih. Baje skoraj nikoli ne uporablja full pomoči, temveč večinoma na eko.
 

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Po drugi strani pa... Imam kolegico, ki vsako pomlad zacne hujstati za na morje. In se oprime sporta, kateri je pac aktualen takrat zanjo. Enkrat je sla z menoj v manjsi hrib. Ko je meni povedala, kake šejke je pred tem spila, sem rekla, da je boljs, ce je doma. Bilanca med "nic sejka, nic hoje" in "sejk za energijo, hoja" je bila mocno na strani prve. Od tega koliko in kaj je in koliko je to na izi hendlat z leti ima bistveno vecji vpliv na obseg kot ali pedalira navadnega ali elektricarja...
 

jtfc

Guru
24. jul 2007
19.552
2.410
113
Stravarji ne bodo mogli več spat :D

1650364771857.png
 

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113

Vidim pri naših lokalnih Pantanijih, da bo en slej ko prej nastradu pri lovljenju KOM-a. Pač nekateri segmenti so taki, da ti zdrava pamet ne dopušča "lovljenja KOM-a". Najboljše je bilo pred leti poslušat debate, ko je šel PROtour mimo in so itak vaškim dirkačem pobrali KOM-e :valjamse:.
Ali pa recimo zadnje dni, ko piha res močan veter. Takoj veš, da bodo Pantaniji šli podirat kakšen ravninski KOM s pomočjo vetra :valjamse:

Edit: osebno sem začel Stravo uporabljat samo še za lastno statistiko. Itak pa točno vem kje sem pri kolkih w/kg.
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
  • Všeč mi je
Reactions: Jabe in mosseero

krko

Guru
5. sep 2010
2.498
1.148
113
Tudi samo enega in ne povem kje se nahaja, ker potem mi ga bo Car s svojim 1200w motorjem "povozil" :valjamse:
Sem pa za ta segment izvedel šele po koncu vožnje, ker je bil med skritimi :D
 
Nazadnje urejeno:
  • Haha
Reactions: mosseero

Jabe

Guru
1. okt 2007
12.331
5.364
113
Ha ha, jaz imam enega. Imela po moje stravo glih ene 2 dni, tok da sem ugotovila, da mi nic kaj dosti ne prinese, da bi rabila poseben app za to. Leta 2019 sem sla na en hrib jo sprobat. 1. med zenskami na enem segmentu (res sva pa samo 2 :)), skupno cetrta.

Drgac je pa e-bike, vidim, svoja kategorija... Da ni zdej vsak, ki je hitrejsi, sigurno na ebiku, ker drgac ne more bit :evil:
 
Nazadnje urejeno:
  • Ljubezen
Reactions: mosseero