Dostava pošte Slovenije

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Ta naša pošta Slovenije je pa res nekaj posebnega. Paket pred 14 dnevi prišel v paketni center na carinski oddelek. Še isti dan poslani dokumenti, ki jih potrebujejo za carinjenje in paketa do danes niso dostavili. Vmes me je že prodajalec kontaktiral, če sem dobil paket in če je vse vredu. Tole je pa samo pri nas možno, da paket iz enega konca Ljubljane na drugega potuje več kot pol meseca. Paket je iz tujine preko luže potoval 3 dni.
 

brane_new

Guru
10. feb 2008
14.133
2.210
113
En naslov, dva pošiljatelja. :)
Na kakšni osnovi - zahtevek po doc - poslani dokumenti kam - elektronski naslov?

p.s. a ne dela vse pošta ? (zastopa v postopku?)
 

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.738
2.618
113
Pa si kaj poklical in vprašal kje se je zataknilo? Jaz sem drugače s carinskim oddelkom PS ful zadovoljen. Mi punce tam zmeraj ekspresno zadeve zrihtajo.
 

MrDaco

Guru
11. sep 2007
10.788
6.073
113
Carinska storitev je bila opravljena naslednji dan, od tam je paket romal na dostavo - Pošta Slovenije. In tu je problem, paket je v dostavi že 14 dni.
To si ti misliš da je naslednji dan carina vse opravila... 14 dni ni paketa obstajata 2 opciji. Ali ni šel iz carine, ali se je izgubil. Sicer se zdaj že začenja decemberska euforija ni pa na višku in paketni vozi še ne srojijo zunaj na snegu.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BojanP

Tomas

Pripravnik
6. avg 2007
524
15
18
Aja. Imaš treking number?
Imam tracking number, ko kličeš na pošto - informacije o paketih ga imajo oni zavedenega in tudi izpeljan je carinski postopek, pa ga kljub temu ni videti, če ga iščeš preko njihove aplikacije na njihovi strani. Zanimivo je to, če gledaš za strani pošte pošiljatelja je ta zaveden kot, da je bil dostavljen, paket je pa še vedno na paketni pošti na Viču.