Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
en post je že objavljen
hysterical-1.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
ja tisto smo se mi trije pofočkal, ostali pa bodo dobil vpogled, ko bom jst na domačem računalniku
grin1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
spet jz in tut tokrat se je...

predlagam da se ne napiše kdo je kok dal, kr to ni pomembno. vsak je dal/ni dal kokr je pač hotu in zdej razglašat kdo je kok dal je bv. če je kdo dal keš kr bi ga potem ostali spoštoval in te bedarije, bi vrjetno hotu da se pove kok je dal, ostalim pa to ni pomembno. če pa kdo hoče vidt čisto ves denar, kr komu ne zaupa, pa bolš da sploh ne daje več. kr to nej bi temeljilo na zaupanju ane.
 

vejca

Pripravnik
Malo prej sem dobila obisk Skorpy, Nokerja in gretzky . Zelo prijetno so me presenetili in tega vam sploh ne znam opisati. Mogoče nisem pokazala čisto tistega pravega veselja ker je bilo res nepričakovano. Nisem še čisto prišla k sebi. Oprostite mi tudi če sem vas pomešala, mislim da ste bili ti trije, če ne me prosim popravite.
Vsega kar ste mi pripeljali sem zelo vesela in ko prideta moji punci domov bosta tudi zelo veseli oblačil ki so vsa zelo lepa.
Obljubim vam da ko bom lahko bom tudi sama kaj prispevala ker dobro vem kako je to.
Vsem, ampak res vsem ki ste prispevali v tej akciji NAJLEPŠA HVALA. Nikoli vas ne pozabim, vi ste moji najboljši prijatelji.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Vejca, ker vemo kakšno je stanje pri vas, si nikakor ne krajšaj življenja še s tem, smo pa ti rekli, da če boš želela, greš lahko kdaj h komu z nami, magari za moralno podporo
wink-1.gif


Drugače pa je zgodba zopet opisana v blogu, kjer si lahko vse preberete, slike dodam jutr.

@corleone: čisto NIKJER ni blo napisano, da se bo pisalo zneske, ostaja samo pri spisku uporabnikov, koliko je kdo dal, pa je stvar posameznika. in zopet se vtikaš v stvari, pri katerih nimaš kej praskat
smirk-1.gif
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Ah, dejte se že nehat spravljat na korla.

Meni je tudi zoprno, če se pisari zneske. To pa zato, ker vem, da zihr še koga skrbi, da bo tole šlo ven, pa je raje tiho, ker se boji, da bo s tem pa nehote priznal, da nima veliko denarja.

Ker nekdo da 10 evrov, pa to predstavlja 10% njegovega razpoložljivega keša na mesec, drugi se pa lahko scola 200 evrov, pa še opazil ne bo, da se je kaj zgodilo. Tak seznam pa te revšine ne pokaže.

Ne vem, a sem spet med čudnimi, ampak nekak ne štekam, kaj spet je korl rekel tako zelo narobe, da se mu namiguje, da mora biti tiho.
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.746
887
113
tu in tam
no, lepo, da ste dali reči, ki jih potrebuje, pravemu človeku..

no jaz sem ti pa še dolžen kakšn drink, glede na na to, da sva kar hitro zaključila
smile-1.gif
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
skorpy je malo na živc stopil,ker je v temi že najmanj 3x pisalo,da se zneskov ne bo objavljalo!!!poba pač rad provocira,kaj čmo,tut taki morajo biti,
wink-1.gif
zaradi ravnotežja
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
Citat:
Uporabnik dkivi pravi:
skorpy je malo na živc stopil,ker je v temi že najmanj 3x pisalo,da se zneskov ne bo objavljalo!!!poba pač rad provocira,kaj čmo,tut taki morajo biti,
wink-1.gif
zaradi ravnotežja

Vidim, ja.
grin1.gif
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
nism nč provociru, pač nism kot ostali in ne preberm cele teme do pike natančno.

@tinekr its need to know, and u dont
 

gretzky

barbarski, nasilni, objestni motoristični norec
6. avg 2007
5.856
0
36
48
evo me
Vejca.
Biti obdarovan je lepo, vendar je še lepše obdariti nekoga, ki je daru iskreno vesel in potreben.
Naj povem zase (ampak verjetno je pri Skorpy in Nokerju podobno), meni je bil današnji obisk pri tebi v veliko zadovoljstvo, saj se v današnjih turbo časih nimamo časa (ali si ga ne vzamemo) pogovoriti se s sočlovekom v stiski.
 

dkivi

Pripravnik
4. jan 2008
835
0
16
ljubljana
no potem je pa fer da se ne razburjaš in ne žališ ostalih soforumašev,saj je v tem primeru krivda za ekcesne poste predvsem na tvoji strani.pa brez zamere prosim,samo svoje mnenje sem povedal
smile-1.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Pozdravljeni, sledi poročilo številka dve, delovni naslov "Vejca".

Kdor ne bere Škorpyinih blogov glede dobrodelnih akcij (jih priporočam !!!), si lahko prebere tu, videnje nekoga drugega ... se pravi mene
evil.gif


Kot rečeno, zmenjeni smo bilo ob 16.30 pred McDonaldsom v Domžalah. Ja, zmenjeni že, če ne bi nekdo (
10.gif

Škorpy, cestni objestnež a.k.a. Gretzky (Stardec, če je pa ta objestnež, pol sem pa jaz
confused-1.gif

No, moram reči, da nas je kasneje spodobno pogostila s kavo in priboljškom, seveda pa nismo ostali brez besed. Čez čas se nam je pridružil še Vejčin partner in moram reči, da so minute kar prehitro minevale, nakar pa smo se mi trije odpravili še na (seveda, kaj češ) Trojane po krofe. Kar se slednjih tiče moram opozoriti, da je kvaliteta krofov v mojih očeh (seveda sem jih preskušal z usti, ne z očmi, hehe) močno padla. Ampak, to je zgolj moje mnenje. Še cenik, če kdo hoče slišat: tak, obični stane 1,10 EUR ,tisti z vanilijevo kremo in posipom pa 1,15 EUR.
Seveda smo si privoščili še krajši počitek na pijači (hvala, Gretzky
cheer.gif
) in se kasneje , približno ob 19.00 uri odpravili proti domu. Jaz proti Kranju, ostala dva v smeri proti Ljubljani.
Če zaključim, prepričan sem, da smo nekomu olajšali vsaj del življenja, ponovno. In, še bolj sem prepričan, da nas sedaj ne ustavi ničesar več ... vsaj, dokler bo na računu ostalo še kaj sredstev (trenutno nam je ostalo še okrog 600 EUR !!!).

Kar pa se tiče novih donacij: sporočim kasneje, ko sestavim tekst, kako naprej ...

Aja, pa še tole, počasi imam že vsega prek glave in to mislim resno, skrajno resno. Gre pa za določenega uporabnika, ki provocira po tem topicu. Ime že poznate, lahko pa povem, da je doniral ravno toliko, kot je za to akcijo donirala naša Tara .... to je naša kužika. Zanjo tole
cheer.gif


LP
 
Nazadnje urejeno:

grube386

Geek pohotnež
20. jul 2007
2.174
0
36
39
Za vogalom
On si zaslužis samo en naziv in to je KRE*TEN.

ontopic: Vsaka čast organizatorjem, za izpeljano akcijo! Vejca je to očitno res potrebovala in prav je da pomagamo "svojim". Komaj čakamo na naslednje poročilo.

Pomoje pa trenutno vsi malo čakamo na plačo in spet bodo "leteli" euri (vsaj zase vem da je tako)
cheer.gif


P.S.: Vem da lahko dobim ban, ampak povedati je treba tako kot je.

edit: porpravil cenzuro
tongue-1.gif
 
Nazadnje urejeno:
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.