Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
naj tisti ki je proti napiše da bo manj pisanja.....................če si upa
10.gif

No, jest upam: sem PROTI !












Eh, kaj ste smešni, seveda sem ZA !!!!!
cheer.gif


p.s. nekaj se že dela na tem

p.s. Gatto - velja
cheer.gif


p.s. vsi - 1.akcija končana, sledi poročilo

cheer.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Evo, poročilo:

ob 16.00 smo se Westie, Škorpy, Dkivi in jaz zbrali v Merkatorju v LJ, potem pa stopili do omenjene gospe. Prinesli smo ji mnogo stvari, potrebnih za njuna otroka za v šolo, na koncu pa smo jo presenetili še s plačilom položnice v višini 149 EUR
cheer.gif

Moram reči, da je bila gospa vidno ganjena, prav tako pa moji soudeleženci. Vse je ovekovečeno s fotoapatatom, a slik ne bi dajal v javni del. Škorpy predlaga, da se odpre poseben del foruma, pa da tam lahko celotne prispevke s slikami gledajo le donatorji (kot je npr. Piknik). Gospa je dejala, da ne more verjeti, da so še dobri ljudje..
Nato smo šli seveda na (obvezno) pijačo, kjer se je odrezal Dkivi (
cheer.gif

No, na koncu pa sem dostavil še dva "paketa" na željeno mesto in se po avtocesti odpeljal proti domu ...
Skupno smo za našo prvo (in vsekakor ne zadnjo) uspešno izvedeno akcijo potrošili cca. 250 EUR (povsem točni podatki sledijo, a ne bodo dosti drugačni), torej nam je ostalo še približno 630 EUR. Ja, pozabil sem dodati, da je tudi Dkivi primaknil svoj znesek
cheer.gif


No, vsekakor je v pripravi že 2.akcija in to prav kmalu, zares prav kmalu ....
cheer.gif


lp in lahko noč
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
čakam samo še odgovor vejce za katero relacijo potrebuje vozovnico in naslov, na katerega ji bomo to dostavili

slikali pa smo samo kot dokaz in bo obraz prejemnika prekrit (to smo se že včeraj zmenili), tako, da se sploh ne bo videlo kdo je prejemnik
 

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Res pohvalno
cheer.gif


No meni ni zneslo do banke zjutraj (mal prehitro si datum nakazila postavil, glede na čas dopustov
smile-1.gif
) me pa zanima če lahko kar vseeno nakažem, lede na to da komplet denarja niste zapravili in gre naprej v obtok?
 

Tenforest

Guru
3. sep 2007
5.746
540
113
42
povsod malo
Citat:
Uporabnik westie pravi:
čakam samo še odgovor vejce za katero relacijo potrebuje vozovnico in naslov, na katerega ji bomo to dostavili

slikali pa smo samo kot dokaz in bo obraz prejemnika prekrit (to smo se že včeraj zmenili), tako, da se sploh ne bo videlo kdo je prejemnik
To je fajn ja mene prav nič ne zanima kateremu sem daroval ampak, da je šlo v prave roke.
Aha seveda sem ZA

P.S.
Glede na to, da je poletje in je veliko altercev na dopustu in, da nismo delali ne vem kako velike reklame za dobrodelno akcijo sem tudi sam presenečen na vsoto
cheer.gif
za drugo akcijo se pa bolj organizirajmo (sticky v vsak podforum, banerji, baner podpisi...)
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
Lahko povem, da akcije bodo še, pa nikomur se ni potrebno bati, da bo sedaj nakazovanje vsak teden. Če bomo pomagali eni družini na mesec, ali na dva meseca, bomo marsikoga osrečili in ga rešili delček tegob. In tako kot je napisal noker, 2. akcija je že v pripravi zelo zelo kmalu, denarja je še na razpolago.
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
malo še počakaj, ker čakam na odgovor, ko/če bo forum, boste darovalci obveščeni. Glavno poročilo je pa tako ali tako napisano v tej temi, ali pa preberi moj blog.
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
Ti maš blog?
shocked-1.gif
Kje?

U porka duš... lej, da imam na alterju tudi gumb za blog.
shocked-1.gif


Ha, ha. Našel sem.
cheer.gif
 
Nazadnje urejeno:

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Za vse, še niste (mogli) nakazat, še vedno velja, da lahko nakažete.

Več v ponedeljek ...

lp
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik noker pravi:

..... na koncu pa smo jo presenetili še s plačilom položnice v višini 149 EUR
cheer.gif

Položnica v višini 149 EUR je bila danes plačana, gospe pa sem v pismu poslal obvestilo o plačilu (del odrezka), ter ji to tudi telefonično sporočil.
V glavnem, gospa ni našla dovolj besed zahvale in se vsem iz srca zahvaljuje za vse, kar smo storili zanjo in za njuna dva otroka !!!!!

cheer.gif


lp

Zdej pa naprej ...
cheer.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Pa še povsem sveža novica:

naš znesek je je ponovno povečal, tokrat za znesek Gatta !!!

Bravo, prijatelj, izkazal si se !!!!

LP
 

Apollo8

Mahoney
15. avg 2007
15.060
6.866
113
Hoj

malce sem spregledal tole temo pa se na dopustu sem bil. Naj mi poslje tisti kateremu naj nakazem nekaj denarja. Sem pa iz ljubljane.

Morda bi bilo smiselno da se pove za koga ki je priden in isce delo pa potem kdo ki ve za koga ki delavce isce potem ta dva poveze. Ker to je se najbolj ucinkovita in dolgorocna pomoc.

Se pa strinjam da se ima v nekem skladu na rezervi kakih 1000 eur za hitre pomoci ce se pojavi potreba.

torej cakam ZS da nakazem
 

gs1422

ekonomist
13. okt 2007
1.158
0
36
43
Dobova
A mi ni nekdo zatrjeval, da ne bomo kupili roza barbie peresnice?
crazy1.gif


No, ja... samo, da so bili zadovoljni.
cheer.gif
 

vejca

Pripravnik
Vesela sem da ste se odzvali v takem številu da bi mi pomagali kupiti vozno karto za mojo hčerko. Naj vam sporočim da sem karto kupila v soboto (včeraj) da hčeri jutri ne bo potrebno plačati vožnje ki jo pride v eno smer 3.50€ Znesek bom pokrila z prodajo telefona. Naj povem da si je moja hči vsa 3 leta srednje šole sama kupovala mesečno vozovnico, letos ji to ni uspelo ker je dejansko bila zadnji letnik 3 letne poklicne šole( sedaj gre še +2) in je junija dobila zadnjo štipendijo, v avgustu pa tudi ni veliko delala. Delala je samo dobrih 10 dni in ker dela v trgovini po 5 ur na dan in ima plačano po 3€ si lahko izračunate sami koliko je zaslužila. Kar dosti tega denarja je šlo tudi za malico.
Danes me je Westie razveselila tudi s sporočilom da ima zame oz. moje punce nekaj oblačil. Krompirja tudi ne bom kupila toliko kot sem načrtovala ker so mi nekateri povedali da zelo gnije in je bolje da kupim manjšo količino. Mogoče ima kdo od vas doma kmetijo in dosti krompirja pa bi ga mi bil pripravljen odstopiti ali po ugodni ceni prodati kake 60kg?
Imam pa še eno prošnjo. Spomladi sta mi hčeri kupili fritezo v Leclercu za 22€ in ta friteza ima eno napako. Vanjo gre res 2.5 litra olja, vendar ta mrežica v katero daš naprimer pomfri je čisto pri vrhu. Nižje se je ne da spustiti in lahko spečem v njej samo dobro pest pomfrija ali 2 perutničke, pa še te dve gledata malo ven iz olja. Mogoče ima kdo od vas doma kakšno ki nima take napake, ki je ne rabi več in bi mi jo podaril.
To bi bilo zaenkrat vse.
Res ste zlati in svaka vam čast
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.