Dobrodelna akcija Alter.si

Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.

Pakul

Fizikalc
18. sep 2007
3.306
46
48
Lahko pa tudi sporočiš kako velike otroke imaš oz hčerko, kajti moja draga je ravno nekaj dni nazaj cele kup cunj sosedom nesla in verjetno bi se še kaj našlo?
 

Steve

Guru
13. avg 2007
9.947
1.838
113
Citat:
Uporabnik Don_Corleone pravi:
to bo vrjetno za tamalo ane
smirk-1.gif

daj prosim povej mi...na kaki stopnji retardiranosti, življenjske zagrenjenosti, dolgčasa, potreben pozornosti,..., moraš bit, da svinjaš temo o dobrodelni akciji, v katero seveda nisi prispeval niti centa?

imamo tukaj cel kup moderatorjev, kaj ni enega, ki ne more tega bedaka skinit iz te teme?
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
lej ni treba še bl kazat svoje zaostalosti, kr nm je že jasno da si retard. in kokr se spomnem ima tista ženska otroka v 4. razredu in je tista puščica vrjento zanjo ane.
stupid-1.gif
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
Če je Don_Corleone tisti anonimnež, ki je doniral predlagam nokerju, da to sporoči mod-om. In, če ni, bi bilo dobro, da bi ga resno opozorili (ali pa kar ban-ali), naj ne smeti po enem redkih resnih delov foruma.
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
če sm, al pa če nism, se to nobenga ne tiče. ker tut če bi ali ne bi dal keša, je to moja osebna odločitev in kot tako se jo more spoštovat. in če govoriš o smetenju, pejt na začetk teme, kjer un lipe voznik tovornjaka govori o doniranju fuka.
smirk-1.gif
 

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113
mi smo vsako leto metali krompir stran ko ga je preveč zraslo letos ga pa niti sadil nismo ker se ga nikomur ne da pobirat, bom pa pri stari bakici vprašal če so ga letos sadil ponavadi ga na vsake dve leti in z njim futrajo prašiče manjši del gre pa za osebno rabo.....sporočim ko bom kaj okoli doma hodil
 

Don_Corleone

THE GODfather
3. sep 2007
5.638
0
36
38
še to, nej me blokirajo če hočejo, moje mnenje se ne bo spremenilo, še manj pa to da bi govoru če sm oz nism dal keš.
 

tis

Fizikalc
25. jul 2007
5.423
0
36
bmk a si dal keš al nisi. Te tega tudi nisem vprašal. Je pa dejstvo, da si (ne glede na to al si dal al nisi) nadležen. Ta tema je v čveku le zato, ker to področje spremlja največ ljudi in ne zato, da bi vabila podrepne muhe.
 

vejca

Pripravnik
Citat:
Uporabnik Floki pravi:
mi smo vsako leto metali krompir stran ko ga je preveč zraslo letos ga pa niti sadil nismo ker se ga nikomur ne da pobirat, bom pa pri stari bakici vprašal če so ga letos sadil ponavadi ga na vsake dve leti in z njim futrajo prašiče manjši del gre pa za osebno rabo.....sporočim ko bom kaj okoli doma hodil

Skoraj vsako leto smo mi hodili k sosedom pomagat pobirat krompir in smo ga potem vedno dobili približno 30kg, letos so ga posadili isto kot vsako leto pa ga je bilo tako malo da so ga sami pobrali in niso rabili naše pomoči.
 

kozarec

ALTERKA 08
29. jul 2007
4.802
0
36
na šihtu
.ksz.

Vsem "nekorlovcem" - če se ne bi vi zapičili v tisti korlov stavek, bi zadeva šla že davno mimo.
(Itak se je stavek dal prebrati tako ali drugače - pa bi ga prebrali drugače! )

Ignore gumbek, če drugače ne gre.
zmaga.gif

(če bo pa šel preko mere, bodo pa to itak rešili moderatorji)

Ljudje smo pač različni, tudi jaz grem marsikomu na živce (in marsikdo meni), ampak do te teme naj ima dostop vsak.
Pametnejši se bodo itak znali ugrizniti v jezik!

Ali pa se motim?
sprasujem se.gif
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
OSVEŽENO !!! Z novimi donatorji, seveda
cheer.gif


__________________________________________

Na tem mestu bom objavil VSE, ki ste nakazali ALI meni ALI Westie. Zneski v tem primeru niso pomembni ...

Napisani ste po NAKLJUČNEM vrstim redom, tako kot ste napisani na mojem listu papirja. Naj poudarim še enkrat, niste vpisani po zneskih, temveč naključno !!

In sicer ste to:

WESTIE
+ direktor gdč. Westie
SKORPY
PNG
GRISBI
FLOKI
CHAO REN
GRETZKY
TURBOBITCH
GRUBE386
NOBODY
FRANCI
TIS
GS 1422
TINEKR
MALA_PUNCKA
STEVE
PATRIOT
KARANTANKA
SONICK
TENFOREST
DrM007
MTEY
CHIMAY
FUTURISTIC
SANCO
NOKER
+ moj prijatelj, ki pa ga (še) ni na alterju.
GROBO
RAINBOW
TORQUE
PISATELJ
DKIVI
GATTO
cheer.gif


Znesek so obljubili, morda tudi že nakazali (vendar še ne vidim nakazila) tudi

MIMMY
PAKUL
GAS
VAGINKO
ALCYX

Ni pa nobenega glasu od


MSENJUR
CBB

p.s.
če kdo opazi kako nepravilnost (napačne osebe itd.), naj me prosim o tem obvesti. Vse morebitne napake so nastale zgolj zaradi moje nepazljivosti, zato se vam že vnaprej opravičujem za morebitne nenamerne nepravilnosti . Hvala !

LP
 

westie

Fizikalc
3. jun 2008
1.753
0
36
112
je imel gatto s seboj navijačico?

gs: ko sem bila v trgovini, niso imeli druge puščice kot tole, zato sem poklicala gospo in jo vprašala, če je pomembna barva puščice ... kakšen je bil njen odgovor, verjetno lahko razbereš s slike (če bi ji bila barva pomembna, bi pač šla še kam drugam pogledat samo za puščico)
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Kot ste mordaže opazili, se na dnu, na prvi strani, po novem nahaja povsem novo poglavje s temami glede dobrodelne akcije.
Vsi, poudarjam, vsi, ki ste donirali, boste v kratkem imeli dostop v omenjeni del foruma ...

LP

p.s. tam se bodo nahajale več ali manj necenzurirane slike dobrodelnih akcij ...
evil.gif
 

skorpy

organizatorka
18. jul 2007
7.801
0
36
40
noker, nikar tako hitro, forum bo viden zvečer, ko dobim spisek uporabnikov
wink-1.gif
 
Status
Tema ni odprta za nadaljno razpravo.