Današnje punce in seks

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Na qrac mi gre tako posploševanje. Kdo pa mrtvo pijan sploh lahko kavsa??
bonk.gif
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Še bolj mi je všeč jamranje okoli trajanja in orgazma. Kaj se zdaj razburjaš, si ga mela tolk časa not, kot jaz, kako men vedno pride, tebi pa ne.
cool-1.gif
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ne dam. :p Priznam, da mi je katera že spisdila zaradi tega.
smile-1.gif


Kar se pa fukfrendic tiče, pa seksam, ko meni paše in če mi paše. Ne rabim prosit za seks, ne rabim je osvajat, samo pokličem, kdaj ima čas in akcija. Sej počasi se že zapletam malo v lastno mrežo in bom moral malo paziti, ker se mi zdi, da me ena že sumi da nekaj mutim. Ker tega, da je ena od petih, si pa nobena ženska ne želi.
grin1.gif


Ampak to ni point teme. Point je to, da sem prišel do žalostnega spoznanja, da vsaj četrtina punc, ki gre zvečer ven v klub, gre z razlogom, da si najde jebača. In večina si tudi ga. Jaz pa nočem s punco začeti na tak način, da se zunaj diskača v brdu pokneva, niti nočem imeti take, ki je to počela, se pa zavedam, da bo misija nemogoče dobiti tako, ki ni, ker so punce dobesedno "prežete" s kurci.
wink-1.gif

Daj kloshar pomagaj...ker ne štekam:
- ti bi rad našel stalno resno partnerico...a poleg pa maš še 5 sex frendic (predlog: najprej skenslaj vse sex frendice)
- ti bi rad našel stalno resno partnerico....in to bi rad našel v diskaču? (predlog: menjaj lokacijo iskanja)
- ti bi rad našel stalno resno partnerico....pa maš po moje previskoka merila tako glede izgleda ženske, kot njenega karakterja

ponavadi je tako, da takšen kot si sam, takšno tudi dobiš. Zamisli se malo
 

noker

Pacijent leta 2016
19. sep 2007
4.499
0
36
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:

ponavadi je tako, da takšen kot si sam, takšno tudi dobiš. Zamisli se malo

Ja, to je pa res. Moja je lepa in inteligentna ...
zmaga.gif


p.s. pa dovoli mi lulat v stoje ...
evil.gif
 
Nazadnje urejeno:

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik MadMitch pravi:
Še bolj mi je všeč jamranje okoli trajanja in orgazma. Kaj se zdaj razburjaš, si ga mela tolk časa not, kot jaz, kako men vedno pride, tebi pa ne.
cool-1.gif

hysterical-1.gif


Meni se prej zgodi, da njej vmes 3x pride in ne more več, jaz bi pa še kar lahko. Mi je ena rekla: a ti si en izmed tistih, ki mu nikol ne pride? Loool.
smile-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ne dam. :p Priznam, da mi je katera že spisdila zaradi tega.
smile-1.gif


Kar se pa fukfrendic tiče, pa seksam, ko meni paše in če mi paše. Ne rabim prosit za seks, ne rabim je osvajat, samo pokličem, kdaj ima čas in akcija. Sej počasi se že zapletam malo v lastno mrežo in bom moral malo paziti, ker se mi zdi, da me ena že sumi da nekaj mutim. Ker tega, da je ena od petih, si pa nobena ženska ne želi.
grin1.gif


Ampak to ni point teme. Point je to, da sem prišel do žalostnega spoznanja, da vsaj četrtina punc, ki gre zvečer ven v klub, gre z razlogom, da si najde jebača. In večina si tudi ga. Jaz pa nočem s punco začeti na tak način, da se zunaj diskača v brdu pokneva, niti nočem imeti take, ki je to počela, se pa zavedam, da bo misija nemogoče dobiti tako, ki ni, ker so punce dobesedno "prežete" s kurci.
wink-1.gif

Daj kloshar pomagaj...ker ne štekam:
- ti bi rad našel stalno resno partnerico...a poleg pa maš še 5 sex frendic (predlog: najprej skenslaj vse sex frendice)
- ti bi rad našel stalno resno partnerico....in to bi rad našel v diskaču? (predlog: menjaj lokacijo iskanja)
- ti bi rad našel stalno resno partnerico....pa maš po moje previskoka merila tako glede izgleda ženske, kot njenega karakterja

ponavadi je tako, da takšen kot si sam, takšno tudi dobiš. Zamisli se malo

Prvi predlog: Če se bo pojavila katera potencialna, bom počasi kenslal.
Drugi predlog: Ne iščem je v diskaču, daleč od tega. Vse prej kot to. Tam se ga ponavadi napijem, pecam pa v čim bolj treznem stanju.
Tretji predlog: To je pa verjetno res.
 

MadMitch

Fizikalc
29. sep 2008
6.163
0
36
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:Meni se prej zgodi, da njej vmes 3x pride in ne more več, jaz bi pa še kar lahko. Mi je ena rekla: a ti si en izmed tistih, ki mu nikol ne pride? Loool.
smile-1.gif
A se sam hvališ al si tut reklamo delaš?
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik Lollita pravi:
Vedet mora, kako naj me pripravi do pohote. Da je izkušen in čuten, ne more bit začetnik, s takimi ni tko fajn seksat. Pol pa ni težko več nič.
smile-1.gif

No, velik me je že naučil, pa še mi obljublja, sam jaz se enih stvari vseen mal bojim.
confused-1.gif
no no, saj me ni treba tolk hvaliti
d055.gif
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
16.029
4.020
113
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:

Meni se prej zgodi da nimam trdega, da njej vmes 3x pride in ne more več, jaz bi pa mogoče ravno lahko. Mi je ena rekla: a ti si en izmed tistih, ki mu nikol ne pride? Loool.
smile-1.gif

Fixed!
priden.gif
 

sajkek

Guru
16. mar 2008
34.930
10.343
113
tip tak nabija, da si vrjame. mislim da še v živo ni videl nage praseečke.
wink-1.gif