Današnje punce in seks

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
38
Saj vem, da se je v takih temah bv oglašati, sploh, ker smo a priori vse kurbe... Ampak, omojbog, kje najdete tak ološ?!
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Kakšen ološ? če rade f*ukajo, potem še niso ološ ali kurbe?
sprasujem se.gif
 

Lollita

Pripravnik
18. mar 2011
188
0
16
Anketa je pokazala, da sem prej premal.
bonk.gif
čeprou mislm d se zmišljujete.
Je pa res, da morš imet dobrga tipa, da stvar obvlada v nulo, pa je vse kul in v veselje.
cool-1.gif

Pa še fant mi je rekel, da sem pol tko lepo rdeča in napeta pa vem, da seks pomlaja. Sam ne vem, če tipe tud....
evil.gif
 

Lollita

Pripravnik
18. mar 2011
188
0
16
Vedet mora, kako naj me pripravi do pohote. Da je izkušen in čuten, ne more bit začetnik, s takimi ni tko fajn seksat. Pol pa ni težko več nič.
smile-1.gif

No, velik me je že naučil, pa še mi obljublja, sam jaz se enih stvari vseen mal bojim.
confused-1.gif
 

Anamarija

Pripravnik
23. jul 2007
799
0
16
38
Začudile so me predvsem spolne bolezni in splošna promiskuiteta. Kdor rad fuka mora imeti 10 partnerjev naenkrat?
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
da fašeš spolno bolezen ne raiš 10 partnerjev
smile-1.gif
lolita malo si kaj po netu poglej pa ti kaj njega preseneti, če boš monotona v postli boš kasneje druga violina :D
 

laksikon

Pripravnik
11. dec 2008
220
0
16
a ni brezveze seksat , če ne čutiš nič do osebe? Ne vem no ali sem jaz čuden, precej punc sem dal skos, kolegice bi se kar rade dale dol, čeprav vedo da sem v resni zvezi. Meni je seks z neko, ko nisem paf na njo, kr neki. Brezveze...Zadnje čase je vse skupaj čudno postalo. Ali sem pač jaz staromoden.
Z žensko katero sem v zvezi sva ful zaljubljena in to je strast na kvadrat, uživava v vsakem trenutku, užitki in orgazmi so nori, v seksu nimava nobenih zavor, sva odštekana in je noro.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ravno je ena odšla, že dobim sms od druge "rabiš pavzo med učenjem?
wink-1.gif
". Za zvečer imam tretjo že rezervirano. Grem v diskač, plešem z eno, me vpraša, če sem daleč doma, naslednje kar vem, je da zjutraj vidim njeno faco na mojem povštru. Moderne punce so prifu****** na seks. Trenutno imam tri redne fukfrendice in dve občasni. Daleč od tega, da bi bil kak lepotec. Hočem blowjob. Dobiš. V rito? Ni problema. V parku, 50m stran od otrok? Dejma, je še bolj razburljivo. Si hočem dobit eno resno, ji rečem, da ne bova hitela s seksom, sva skupaj en teden in me skoraj posili. Je ne jebem, drug dan jo vidim že z drugim. Pa kaj je s temi puncami? Noge širom in pali. Seks je povsem razvrednoten. Pa pasmater, jajca si lahko tudi sam spraznim, naj pride ena, ki mi ne bo dala takoj, ki me bo držala na distanci, da bom kričal, nej me rajca ... Ne pa takoj navali miško. Prav obrača se mi že vse skupaj. Je ego buster, ni kaj, sploh ko ti tako nasmejana leži pred tabo, ampak kaj meni hasne da zadovoljujem eno kračo, do katere ne čutim nič, občutek je pa isti če si roko zmočim in si jo segrejem na radiatorju?

Dobesedno otepat se jih je treba. Danes lahko prideš do seksa 100x hitreje kot do neke normalne punce za vezo. Prav na živce mi že gredo, cipe.


recimo, da je to vse res....očitno oddajaš preveč seksipilne energije, da se same take nate lepijo.pa še to, te ženske imajo rade seks, očitno je, da tudi ti. One so po tvoje cipe - ja kaj za vraga si pa potem ti?