Današnje punce in seks

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Inu? Če se ti gre samo za sex si najdi fukfrendico, če iščeš tako za kaj resnega si najdi tako. Vse pa tud ne bojo tako plesale kot se bo tebi tisti hip dvignilo.

Eh..
 

NOTORIOUS

Zelenc'
24. maj 2012
3
0
1
Citat:
Uporabnik Lollita pravi:
Maš prou, tipi ste ratal prave pičkice, zato ste pa tud skos bol jebene stranke. Čudn ane...
bonk.gif
kar vase se ozri.
Le zakwa pa za kerga naj se bejbe šparamo, če se nam lušta seksat, a????
stupid-1.gif

no evo take so moderne punce
hysterical-1.gif

ej deklič lepo bodi pridna, pa ne seri klanfe preveč
priden.gif

babe ste vedno bile in vedno boste mali cucki, ki jih je treba na kratko držat .
miška mala lepo se obnašaj,pazi kako čez moške govoriš, če ne te bom po riti
evil.gif
 

jaka6

Fizikalc
7. avg 2007
1.302
9
38
Družmirje
Jaz sem tut enega takega poznal. Skos se je hvalu kolikokrat jo je pof.... Pol smo se pa mal z njim pogovorili je pa spoznal, da to če ga da 6x ven pa not pa mu pol pride jo še ni 6x pofu.... Pol se pa ni tolk hvalu.
 

TofTop

Pripravnik
8. nov 2009
57
0
6
Ljubljana
www.toftop.si
Hah. Vcasih je bilo veliko bolj divje, samo vedelo se ni tako veliko. Sedaj so punce veliko bolj zadrzane in zafrustrirane ter s slabo samopodobo kot npr. v 70tih..
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Tone, ti dam čisto prav..takrat se niso obremenjavale zaradi frizurce tam spodaj ipd..zdaj pač mora biti vse brezhibno, pa dišeče
wink-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
par dni sn na totem forumi pa že vsi vejo od kod sn :D ja se dobre so, sam lahko pa bi ble boljše pa stestirane.. ne pa da se jaz morm pol it :S
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Citat:
Uporabnik hrci pravi:
par dni sn na totem forumi pa že vsi vejo od kod sn :D ja se dobre so, sam lahko pa bi ble boljše pa stestirane.. ne pa da se jaz morm pol it :S
Hahaha, jaz še samo nedolžno butnem, z drugimi se sploh ne mažem. Ti bi pa rad stestirane ...
hysterical-1.gif
 

hrci

Pripravnik
22. jan 2008
865
2
18
al pa da se gre lepo kar stestirat prej.. ne pa da posrani reš po izvide
 

Pbutec

100. registrirani uporabnik
20. jul 2007
15.140
3.610
113
Marlbor
Nea se z mamilašu druži, pa se neš rabo sekirat kera je stestirana pa kera ne ...
 

kebab

Pripravnik
23. jan 2008
612
1
18
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ravno je ena odšla, že dobim sms od druge "rabiš pavzo med učenjem?
wink-1.gif
". Za zvečer imam tretjo že rezervirano. Grem v diskač, plešem z eno, me vpraša, če sem daleč doma, naslednje kar vem, je da zjutraj vidim njeno faco na mojem povštru. Moderne punce so prifu****** na seks. Trenutno imam tri redne fukfrendice in dve občasni. Daleč od tega, da bi bil kak lepotec. Hočem blowjob. Dobiš. V rito? Ni problema. V parku, 50m stran od otrok? Dejma, je še bolj razburljivo. Si hočem dobit eno resno, ji rečem, da ne bova hitela s seksom, sva skupaj en teden in me skoraj posili. Je ne jebem, drug dan jo vidim že z drugim. Pa kaj je s temi puncami? Noge širom in pali. Seks je povsem razvrednoten. Pa pasmater, jajca si lahko tudi sam spraznim, naj pride ena, ki mi ne bo dala takoj, ki me bo držala na distanci, da bom kričal, nej me rajca ... Ne pa takoj navali miško. Prav obrača se mi že vse skupaj. Je ego buster, ni kaj, sploh ko ti tako nasmejana leži pred tabo, ampak kaj meni hasne da zadovoljujem eno kračo, do katere ne čutim nič, občutek je pa isti če si roko zmočim in si jo segrejem na radiatorju?

Dobesedno otepat se jih je treba. Danes lahko prideš do seksa 100x hitreje kot do neke normalne punce za vezo. Prav na živce mi že gredo, cipe.

tumblrlxltd6wuvx1r0nl89o.gif


1284749393-buseyclapping.gif
 

lovelove

lovelove
23. jul 2007
2.788
0
36
116
zravn komšije
Citat:
Uporabnik tgrzan pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
bla bla bla...... Daleč od tega, da bi bil kak lepotec... bla bla bla... zadovoljujem eno kračo ...bla bla bla... cipe .

Dobro si napisal kakšne izbiraš oziroma kakšne se palijo nate... Sj veš kako pravijo, enaki z enakimi...


hysterical-1.gif


ČISTA DESEKICA MWA