Današnje punce in seks

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
confused-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik laksikon pravi:
a ni brezveze seksat , če ne čutiš nič do osebe? Ne vem no ali sem jaz čuden, precej punc sem dal skos, kolegice bi se kar rade dale dol, čeprav vedo da sem v resni zvezi. Meni je seks z neko, ko nisem paf na njo, kr neki. Brezveze...Zadnje čase je vse skupaj čudno postalo. Ali sem pač jaz staromoden.
Z žensko katero sem v zvezi sva ful zaljubljena in to je strast na kvadrat, uživava v vsakem trenutku, užitki in orgazmi so nori, v seksu nimava nobenih zavor, sva odštekana in je noro.

Ej, točno to.

Anamarija sprašuje, kje dobimo takšen ološ .. Pa kak ološ? To so čisto običajne punce, katero od njih poznam že več let, le da so zdaj samske in valjda potrebne. Če bi bile res ološ, bi zdaj že videli sliko gole riti, nad katero bi pisalo "kloshar ma vas rad", pa ni dovolila.

Meni ženska, ki hitro da, ni zanimiva in jo težko vidim kot potencialno partnerico.
 

mojamura

Fizikalc
25. jul 2007
1.355
1
36
sLOVEnia
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Citat:
Uporabnik laksikon pravi:
a ni brezveze seksat , če ne čutiš nič do osebe? Ne vem no ali sem jaz čuden, precej punc sem dal skos, kolegice bi se kar rade dale dol, čeprav vedo da sem v resni zvezi. Meni je seks z neko, ko nisem paf na njo, kr neki. Brezveze...Zadnje čase je vse skupaj čudno postalo. Ali sem pač jaz staromoden.
Z žensko katero sem v zvezi sva ful zaljubljena in to je strast na kvadrat, uživava v vsakem trenutku, užitki in orgazmi so nori, v seksu nimava nobenih zavor, sva odštekana in je noro.

Ej, točno to.

Anamarija sprašuje, kje dobimo takšen ološ .. Pa kak ološ? To so čisto običajne punce, katero od njih poznam že več let, le da so zdaj samske in valjda potrebne. Če bi bile res ološ, bi zdaj že videli sliko gole riti, nad katero bi pisalo "kloshar ma vas rad", pa ni dovolila.

Meni ženska, ki hitro da, ni zanimiva in jo težko vidim kot potencialno partnerico.

A se zavedaš, da tudi ti njej hitro ''daš''?
 

drmr

Pripravnik
27. feb 2009
379
0
16
dolenska
Tisti ključ ki odpre več ključavnic je dober, tista ključavnica ki jo odklene vsak ključ je pa za en qrac
cheer.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Ne dam. :p Priznam, da mi je katera že spisdila zaradi tega.
smile-1.gif


Kar se pa fukfrendic tiče, pa seksam, ko meni paše in če mi paše. Ne rabim prosit za seks, ne rabim je osvajat, samo pokličem, kdaj ima čas in akcija. Sej počasi se že zapletam malo v lastno mrežo in bom moral malo paziti, ker se mi zdi, da me ena že sumi da nekaj mutim. Ker tega, da je ena od petih, si pa nobena ženska ne želi.
grin1.gif


Ampak to ni point teme. Point je to, da sem prišel do žalostnega spoznanja, da vsaj četrtina punc, ki gre zvečer ven v klub, gre z razlogom, da si najde jebača. In večina si tudi ga. Jaz pa nočem s punco začeti na tak način, da se zunaj diskača v brdu pokneva, niti nočem imeti take, ki je to počela, se pa zavedam, da bo misija nemogoče dobiti tako, ki ni, ker so punce dobesedno "prežete" s kurci.
wink-1.gif
 

Dinotti

Fizikalc
27. sep 2010
1.226
0
36
Ljubljana
Moj kolega je eno zuni spoznau, tako poknu, zdj mata pa skupno stanovanje in prelepo punčkico. Ujameta se pa ful, in sta čist kul en z drugim. TKo da, mogoče ti pa rata! Se pa strinajm , da je absolutno preveč kurvi dans med babami!
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
morš pazt sam da na kurvo ne nabašeš

ostalo je vse ok...

itak pa kje piše da če ti bo dala po 100 zmenku da ti bo zvesta in kje da če ti da preden reče dan da je kurva?

ni tuki univerzalnega pravila...
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Jaz, če ne da takoj, verjamem, da ji ni samo do seksa oziroma da ji to ne pomeni edino bistvo zveze.

Smo pa res bolj pragmatični, kar se tega tiče.

Včasih: Si zagledal žensko v diskaču, šel do nje, jo povabil na pijačo, ven na čik, tam je mogoče padel prvi poljubček, nato sta šla malo plesat, si izmenjala številke, se dobila zopet naslednji dan na tortici in tako dalje.
Danes: Zagledaš žensko v diskaču, se najprej malo sučeš okoli nje, da vidiš, če prijema, potem jo zagrabiš, po petih minutah plesa porineš jezik v usta, nato te celega prešlata in te zasipa s komplimenti glede mišic, potem jo napiješ (če že trezna ne da) in se znajdeš z njo med rjuhami, ali pa na kakem wcju. Od tu dalje gre pa potem, ali sta se zaštekala ali ne.

Jaz bi si najraje kako 14-letno Rusinjo zaaral, pa naj mi jo pošljejo čez 4 leta čisto in neomadeževano, ta čas bom pa še malo delal kolegicam usluge.
evil.gif
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
torej smo pogruntal tvoj način lovljenja:


mrtvo pjane pokavsaš...

ko boš jack ti bodo dale brez diska, brez alkota v sobi na pojstli ne pa na skretu mrtvo pjane... pa tudi mišice ne bodo gledale samo končn produkt...

ah ja...
 

alkoholik

RudolF
23. jul 2007
16.465
2.780
113
v lokalni ostariji
klošar. u bistvu imam:) sam da se je že upgrejdala:))

drugače pa niso vse kurve.. a ne znaš brat? si užaljen k sm ti napisu da sam pjane haklaš? ah ja