Današnje punce in seks

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
A se misliš spustit na klošarjev nivo?
zakaj to? mogoče je pa to res
cool-1.gif
 

Fadil

pimpL
20. jan 2010
8.888
7.117
113
Baje da je v mariborskem Lidlu že Palmolive zmanjkalo! Izgleda da pod tušem preveč kožico sprehaja!?
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik sajkek pravi:
tip tak nabija, da si vrjame. mislim da še v živo ni videl nage praseečke.
wink-1.gif

Joj, pikec, če bi ti vedel kaj je kloshar pumpal ... Jessica Alba je grša od nje. Eh, brez veze.
smile-1.gif


Če ste pa cyber jebači že napeljali na drk, mi je pa zanimivo, da si kljub rednemu seksu paše včasih vzet čas samo za svojega qrca. Tega mi pa ne bo nihče zanikal, tudi poročeni.
wink-1.gif
 

kloshar

Ciganæe
26. jul 2007
5.998
0
36
Citat:
Uporabnik Gatto pravi:
Citat:
Uporabnik patriot pravi:
A se misliš spustit na klošarjev nivo?
zakaj to? mogoče je pa to res
cool-1.gif

Gatto, na naslednjem alter meetu greva mi2 na babe. Lahko še sloveneta zraven vzameva. Vama obljubim, da bosta tišala, samo ne zahtevat mlajše od 18.
grin1.gif
 

HotSatan

Pripravnik
12. feb 2011
666
0
16
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ravno je ena odšla, že dobim sms od druge "rabiš pavzo med učenjem?
wink-1.gif
". Za zvečer imam tretjo že rezervirano. Grem v diskač, plešem z eno, me vpraša, če sem daleč doma, naslednje kar vem, je da zjutraj vidim njeno faco na mojem povštru. Moderne punce so prifu****** na seks. Trenutno imam tri redne fukfrendice in dve občasni. Daleč od tega, da bi bil kak lepotec. Hočem blowjob. Dobiš. V rito? Ni problema. V parku, 50m stran od otrok? Dejma, je še bolj razburljivo. Si hočem dobit eno resno, ji rečem, da ne bova hitela s seksom, sva skupaj en teden in me skoraj posili. Je ne jebem, drug dan jo vidim že z drugim. Pa kaj je s temi puncami? Noge širom in pali. Seks je povsem razvrednoten. Pa pasmater, jajca si lahko tudi sam spraznim, naj pride ena, ki mi ne bo dala takoj, ki me bo držala na distanci, da bom kričal, nej me rajca ... Ne pa takoj navali miško. Prav obrača se mi že vse skupaj. Je ego buster, ni kaj, sploh ko ti tako nasmejana leži pred tabo, ampak kaj meni hasne da zadovoljujem eno kračo, do katere ne čutim nič, občutek je pa isti če si roko zmočim in si jo segrejem na radiatorju?

Dobesedno otepat se jih je treba. Danes lahko prideš do seksa 100x hitreje kot do neke normalne punce za vezo. Prav na živce mi že gredo, cipe.

2mi-klosha.gif
 

Mr_Orange

Pripravnik
15. avg 2007
723
3
18
49
Murgle
Citat:
Uporabnik HotSatan pravi:
Citat:
Uporabnik kloshar pravi:
Ravno je ena odšla, že dobim sms od druge "rabiš pavzo med učenjem?
wink-1.gif
". Za zvečer imam tretjo že rezervirano. Grem v diskač, plešem z eno, me vpraša, če sem daleč doma, naslednje kar vem, je da zjutraj vidim njeno faco na mojem povštru. Moderne punce so prifu****** na seks. Trenutno imam tri redne fukfrendice in dve občasni. Daleč od tega, da bi bil kak lepotec. Hočem blowjob. Dobiš. V rito? Ni problema. V parku, 50m stran od otrok? Dejma, je še bolj razburljivo. Si hočem dobit eno resno, ji rečem, da ne bova hitela s seksom, sva skupaj en teden in me skoraj posili. Je ne jebem, drug dan jo vidim že z drugim. Pa kaj je s temi puncami? Noge širom in pali. Seks je povsem razvrednoten. Pa pasmater, jajca si lahko tudi sam spraznim, naj pride ena, ki mi ne bo dala takoj, ki me bo držala na distanci, da bom kričal, nej me rajca ... Ne pa takoj navali miško. Prav obrača se mi že vse skupaj. Je ego buster, ni kaj, sploh ko ti tako nasmejana leži pred tabo, ampak kaj meni hasne da zadovoljujem eno kračo, do katere ne čutim nič, občutek je pa isti če si roko zmočim in si jo segrejem na radiatorju?

Dobesedno otepat se jih je treba. Danes lahko prideš do seksa 100x hitreje kot do neke normalne punce za vezo. Prav na živce mi že gredo, cipe.

2mi-klosha.gif

hysterical-1.gif
 

Gatto

Guru
19. jul 2007
18.747
895
113
tu in tam
Ti si carrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
hysterical-1.gif


sam povej, a si MHHHm
 

Chief_Wiggum

Fizikalc
24. jul 2007
1.064
3
38
Citat:
Uporabnik mojamura pravi:

- ti bi rad našel stalno resno partnerico....pa maš po moje previskoka merila tako glede izgleda ženske, kot njenega karakterja

@Kloško: nasvet mojemure je mogoče čisto na mestu, ampak samo ti veš če so tvoja "merila" res previsoka. Jaz ti bom samo to rekel, važn da ti je punca všeč pa čist nč druzga. Nekaj nižat "merila" sam zato da boš dubu eno, usluge ne boš naredu ne sebi in ne njej.
 

Silvio

Pripravnik
11. okt 2007
689
1
16
Kloško, sicer si še mladič, v drugih temah malo smešen, uporaba pravniških izrazov ti še ne gre in so take tvoje teme rahlo smešne, vendar v tem topicu ti verjamem, dogaja se, ja...
Vendar alter oženjenci, geeki in večina ostalih ni pripravljena na te teme, take stvari vidijo ob ugasnjeni luči, pod kovtrom, ali sploh ne... Svoje fantazije študirajo ob redtube.si tube8.com ipd, ni jim pa jasmo, da se kaj takega zgodi tudi iza njihovega monitorja
smile-1.gif
 

Don_kugla

Pripravnik
17. avg 2007
525
0
16
Maribor
Res je dogaja se to,danes pač dobiš velikoooo prej kot nekdaj. Sicer koliko si ti jebach,ravno nevem,ker rating imaš nekam slab tukaj na foromu
hysterical-1.gif

Je pa res danes so večje prashi...kod nekoč
evil.gif

Sicer pa kloshar en nasvet:
UŽIVAJ V AVANTURISTKAH IN NE IŠČI RESNE,KER KO BOŠ IMEL RESNO,BOŠ HUDIČEVO ISKAL AVANTURISTKE
hysterical-1.gif
 

D_K

Duplek
24. sep 2007
3.024
813
113
Tik predn sem spoznal svojo sem tudi sam opazil, da ko se bližaš 30setim, so ti vsa "vrata" odprta... ah ja
smile-1.gif