Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.348
251
113
Lahko tožim delavca, ki si je na ribičiji poškodoval koleno in ga ne bo delat vsaj 1 leto.

Na bolniški skoraj vsak dan ribi in pridno objavlja na FB, zvečer pa meče pikado (kljub koroni), sedet na delavnem mestu pa ne more.

Ko pride nazaj dobi knjigo.

če te tok moti, ga prijavi inšpekciji. z veseljem ga bojo obiskali.

edino, če ima dovoljeno gibanje v bolniški? sicer pa če je že dolgo na bolniški itak ni več tvoje breme.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Bo JJ raje medije prepovedal, da ne bo kdo kritiziral ukrepov... Ker to, da družinski člani okužene osebe hodijo na šiht pa res ni normalno. In pri tem se sprenevedajo, da s(mo) navadni ljudje krivi vsega, da ne ostanemo v izolaciji itd... Seveda je nekaj tudi takih, ki jim ne bi bilo treba na šiht pa vseeno rinejo, ampak marsikaterega pa šef kar lepo pokliče naj pride delat. Pa ti premisli, a si boš dal masko na nos in plačo dobil, al boš razmišljal o varnosti in ostal doma brez plače.
Te moram popravit: okužena oseba IN njeni družinski člani hodijo na šiht.
Kar meni pove samo to, da se tisti, ki se lahko, odlično držimo ukrepov in je čudež, da nam številke ne rastejo v nebo.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.081
113
Jeben in zahteven poklic. Sam je pa donosen, strank ti ne bo zmanjkalo, tko da o enmu, ki študira, al it bolsn na šiht, al plačat poližnice vseen ne veš ničesar.
Aja ker njemu je pa to iz neba padlo kaj? Pa šolanje in znanje si je z levo roko po uhi gor naložo al kak?
Eni se pač odločijo, da bojo jebali ježa do šihta. Drugi pa lepo u izi, šola z levo roko kaj mi bo to. Pol pa celo živleje vsi drugi krivi ker so na minimalcu.
Sory ampak nek človek, ki je celo življenje pridn, se trudi, išče rešitve itd tudi ni na minimalcu (vsaj celo življenje ne). Eni so pač mladost zafurali in pol v odraslem obdobju to drago plačujejo.
 
  • Všeč mi je
  • Ljubezen
Reactions: SamSvoj in sad

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.004
113
Kočevska
Če drži kar bluziš, kdo bo po tvoje opravljal dela, ki so plačana z minimalcem? Stavim, da si prvi, ki vpiješ proti manj izobraženim priseljencem. :bonk:
 
  • Všeč mi je
Reactions: SamSvoj

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.081
113
Vedno se najde dovolj takih. Naravna selekcija. Niso vsi za vse. Ampak nekomu, ki je v življenju nekaj sam z lastnimi rokami ustvaril govorit, da ne ve nekaj je brezveze ne.
Pač eni raje izberejo zabavo v mladosti, drugi se pa učijo.
Ko gledaš te dohterje pa pravnike kolk je nekega učenja. Sploh za dohterje predn naredi specializacijo in vse. In res ja kaj on ve. Razen tega, da je še v šolo hodo takrat ko je že kak njegov sošolec iz OŠ mel 10 let delovne dobe z minimalcem.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Aja ker njemu je pa to iz neba padlo kaj? Pa šolanje in znanje si je z levo roko po uhi gor naložo al kak?
Eni se pač odločijo, da bojo jebali ježa do šihta. Drugi pa lepo u izi, šola z levo roko kaj mi bo to. Pol pa celo živleje vsi drugi krivi ker so na minimalcu.
Sory ampak nek človek, ki je celo življenje pridn, se trudi, išče rešitve itd tudi ni na minimalcu (vsaj celo življenje ne). Eni so pač mladost zafurali in pol v odraslem obdobju to drago plačujejo.
Kokrkol obrneš, rabiš enga, k ti bo drek spucu, ne morjo bit vsi dohtarji. Brez teh na "minimalcu" tud ti crkneš. Sicer pa res ne vem kaj se repenčiš, že spet.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Vedno se najde dovolj takih. Naravna selekcija. Niso vsi za vse. Ampak nekomu, ki je v življenju nekaj sam z lastnimi rokami ustvaril govorit, da ne ve nekaj je brezveze ne.
Pač eni raje izberejo zabavo v mladosti, drugi se pa učijo.
Ko gledaš te dohterje pa pravnike kolk je nekega učenja. Sploh za dohterje predn naredi specializacijo in vse. In res ja kaj on ve. Razen tega, da je še v šolo hodo takrat ko je že kak njegov sošolec iz OŠ mel 10 let delovne dobe z minimalcem.
Ne, en, ki s financami ni imel težav ne ve kako je to, neglede na njegov trud in težko govori o tem. Vsak pa le ne more bit zobar, pa se lohk uči 24 ur na dan. Tko k ne more vsak zamenjat sekret školjke, pa za to ne rab glih specializacije in 10 let šole.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.349
8.716
113
Pa nikjer nisem napisal, da mu je padlo z neba, konckoncev mora bit dober v tem kar počne in pošteno delat. Sej veš sem Mati Tereza, pa bi ga rad mal empatije naučil.
Zakaj si se pa ti vnel spet, mi je pa neznanka.
 

luka51

Guru
16. avg 2007
13.839
5.081
113
No samo oni ko ti wc školko zamenja ni na minimalcu. Pa še čakaš pa prosiš ga kdaj bo prišo :)
 

jonny77

Guru
16. sep 2007
10.646
2.367
113
Pomurje
če te tok moti, ga prijavi inšpekciji. z veseljem ga bojo obiskali.

edino, če ima dovoljeno gibanje v bolniški? sicer pa če je že dolgo na bolniški itak ni več tvoje breme.
Giblje se lahko tudi na firmi. Brez problema in po svoji želji oz potrebi.
Če ni več na mojem strošku me ne zanima. Delo ni narejeno, ker je on delal na stroju in ga zdaj nadomešča....
 

AndY1

Guru
Osebje foruma
18. sep 2007
22.031
4.047
113

Kljub visokemu številu opravljenih testov (7178), je bil delež pozitivnih 34-odstoten.

Samo še malo potrpite, stisnite :norec:
 

p4pe

Guru
24. feb 2010
1.568
980
113
48
KR

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.458
1.835
113
na temni strani lune



Samo še malo potrpite, stisnite :norec:

Krivi so pa Zlatko, Potrč in STA...........

Janez dela.....
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl in bizi