Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Resnično se človek vpraša, če Janša s podrepniki misli, da smo vsi kreteni ali kako? V času, ko bi vlada in stroka rabila čim višjo integriteto, da bi bili ljudje pripravljeni žrtvovati lastno preživetje (službe, delo, svobodo, izobraževanje,..) v dobro vseh, oni raje tolčejo, kritizirajo, vlečejo poteze popolnoma nepovezane s krizo (menjave kadrov, obračunavanje z mediji, med sabo, med koalicijo in opozicijo,...) in pričakujejo rezultate? Uspeli so doseči dno tako v rezultatih, komunikaciji, integriteti, a še vedno jim to niti približno ni jasno in so vsega krivi neposlušni ljudje, ki jih imajo poln k. Odstranili so vse normalne glasove stroke, skratka, tole je res poden.
 

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Naslednji ukrep v pripravi je omejitev gibanja na 1km okoli naslova prebivališča. In naslednje jamranje zakaj ukrepi ne delujejo bo jasno "druženje in popivanje s sosedi". Sledi ukrep prepovedi izhoda iz objekta bivanja, spet ne bo delovalo ker bodo blokariji imeli zabave v zakloniščih, tisti v privat hišah bodo pa popivali s poštarjem.

Skratka to se lahko gremo v nedogled ... dokler bo folk moral hodit v službo se pa ne bo nič spremenilo. Je pa malo problem ker sedaj pa res mora folk hodit v službo ker drugače bo zmanjkalo denarja tako v privat kot v javnem sektorju in bo masa tistih ki jim je vseeno (granitometalci) postala prevelika.

Težava je pri starejših in bolnih. Tu je srž težave. Če prepoveduješ povprečnemu Janezku in Micki druženje, službe, šolo,........obenem pa ti virus prosto hara po DSOjih verjetno naslavljaš napačno stran problema.

Družba ni sestavljena iz med sabo ločenih celic. Vse jasno. Samo da smo mi praktično vodilni na svetu pri vdoru okužb med najranljivejše, se je pa malce za vprašat, kje za hudiča je situacija iztirila.

Če si hočemo priznati ali ne, situacija z praktično popolnim odprtjem, samo z uporabo mask in razkuževanjem in distance, naše katastrofalne zdravstvene slike ne bo bistveno poslabšala.....

Janez dela....
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in AndY1

Trigger

Guru
13. avg 2007
2.459
1.837
113
na temni strani lune
Resnično se človek vpraša, če Janša s podrepniki misli, da smo vsi kreteni ali kako? V času, ko bi vlada in stroka rabila čim višjo integriteto, da bi bili ljudje pripravljeni žrtvovati lastno preživetje (službe, delo, svobodo, izobraževanje,..) v dobro vseh, oni raje tolčejo, kritizirajo, vlečejo poteze popolnoma nepovezane s krizo (menjave kadrov, obračunavanje z mediji, med sabo, med koalicijo in opozicijo,...) in pričakujejo rezultate? Uspeli so doseči dno tako v rezultatih, komunikaciji, integriteti, a še vedno jim to niti približno ni jasno in so vsega krivi neposlušni ljudje, ki jih imajo poln k. Odstranili so vse normalne glasove stroke, skratka, tole je res poden.

Sem moral citirati, ker je fantastično povzeto.... Bravo.
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Težava je pri starejših in bolnih. Tu je srž težave. Če prepoveduješ povprečnemu Janezku in Micki druženje, službe, šolo,........obenem pa ti virus prosto hara po DSOjih verjetno naslavljaš napačno stran problema.

Družba ni sestavljena iz med sabo ločenih celic. Vse jasno. Samo da smo mi praktično vodilni na svetu pri vdoru okužb med najranljivejše, se je pa malce za vprašat, kje za hudiča je situacija iztirila.

Če si hočemo priznati ali ne, situacija z praktično popolnim odprtjem, samo z uporabo mask in razkuževanjem in distance, naše katastrofalne zdravstvene slike ne bo bistveno poslabšala.....

Janez dela....
Janša/Beović mode: potrebno je zmanjšati okužbe na nivoju vseh državljanov, kar bo posledično prineslo manj okužb v DSOje. Zato vas bomo zaprli in pomenjali vse kadre, ki niso po našem okusu in se nas drznejo kritizirati. Za vaše dobro. Janša/Beović off.

Torej zaprimo vse, ker vlada ni sposobna s pravimi ukrepi rešit niti DSOjev.
 

Utisevalec

Guru
12. nov 2007
15.837
3.858
113
Resnično se človek vpraša, če Janša s podrepniki misli, da smo vsi kreteni ali kako? V času, ko bi vlada in stroka rabila čim višjo integriteto, da bi bili ljudje pripravljeni žrtvovati lastno preživetje (službe, delo, svobodo, izobraževanje,..) v dobro vseh, oni raje tolčejo, kritizirajo, vlečejo poteze popolnoma nepovezane s krizo (menjave kadrov, obračunavanje z mediji, med sabo, med koalicijo in opozicijo,...) in pričakujejo rezultate? Uspeli so doseči dno tako v rezultatih, komunikaciji, integriteti, a še vedno jim to niti približno ni jasno in so vsega krivi neposlušni ljudje, ki jih imajo poln k. Odstranili so vse normalne glasove stroke, skratka, tole je res poden.

Pa misliš da je Janša kreten? On se bo lepo skregal z vsemi, postavil zaslužne na zaslužna mesta, pobral kakšno provizijo kje in se potem 20 let svaljkal dalje v opoziciji ter kazal s prstom na tiste, ki dejansko rešujejo sranje kot na glavne krivce za to kar bomo sedaj imeli. To da spravlja državo v bankrot, družbo pa v konflikt je zanj dejansko idealen scenarij vladanja.

Njegov tip vladanja je dejansko gverilsko vladanje, prideš kar naenkrat za pol mandata, se omastiš, podreš vse kar je narejenega in spizdiš nazaj v grmovje. Potem pa za stanje ki si ga povzročil varno iz grmovja obtožuješ "skritega" sovražnika.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
Pa misliš da je Janša kreten? On se bo lepo skregal z vsemi, postavil zaslužne na zaslužna mesta, pobral kakšno provizijo kje in se potem 20 let svaljkal dalje v opoziciji ter kazal s prstom na tiste, ki dejansko rešujejo sranje kot na glavne krivce za to kar bomo sedaj imeli. To da spravlja državo v bankrot, družbo pa v konflikt je zanj dejansko idealen scenarij vladanja.

Njegov tip vladanja je dejansko gverilsko vladanje, prideš kar naenkrat za pol mandata, se omastiš, podreš vse kar je narejenega in spizdiš nazaj v grmovje. Potem pa za stanje ki si ga povzročil varno iz grmovja obtožuješ "skritega" sovražnika.
Nisi ti na pravem intelektualnem nivoju. Podnapisi pa to ;)
 

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.438
4.545
113
Pa misliš da je Janša kreten? On se bo lepo skregal z vsemi, postavil zaslužne na zaslužna mesta, pobral kakšno provizijo kje in se potem 20 let svaljkal dalje v opoziciji ter kazal s prstom na tiste, ki dejansko rešujejo sranje kot na glavne krivce za to kar bomo sedaj imeli. To da spravlja državo v bankrot, družbo pa v konflikt je zanj dejansko idealen scenarij vladanja.

Njegov tip vladanja je dejansko gverilsko vladanje, prideš kar naenkrat za pol mandata, se omastiš, podreš vse kar je narejenega in spizdiš nazaj v grmovje. Potem pa za stanje ki si ga povzročil varno iz grmovja obtožuješ "skritega" sovražnika.
Razumem. Ne razumem, kako kot družba takih ne moremo "odstranit". Očitno si jih zaslužimo.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Pa misliš da je Janša kreten? On se bo lepo skregal z vsemi, postavil zaslužne na zaslužna mesta, pobral kakšno provizijo kje in se potem 20 let svaljkal dalje v opoziciji ter kazal s prstom na tiste, ki dejansko rešujejo sranje kot na glavne krivce za to kar bomo sedaj imeli. To da spravlja državo v bankrot, družbo pa v konflikt je zanj dejansko idealen scenarij vladanja.

Njegov tip vladanja je dejansko gverilsko vladanje, prideš kar naenkrat za pol mandata, se omastiš, podreš vse kar je narejenega in spizdiš nazaj v grmovje. Potem pa za stanje ki si ga povzročil varno iz grmovja obtožuješ "skritega" sovražnika.
Bravo. Opisal si 99,9% slovenske politike, da ne bomo šimfali samo čez Janšo.
Zakaj je tako? Ker je lahko.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad in Cash

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Mogoče ni 99,9%, je pa v veliki meri res.
Eni in isti si podajajo kljuko, pri tem pa jim sploh ni važno ali so v koaliciji ali v opoziciji. Samo da so pri koritu ker iz korita se napajajo in eni in drugi.
 
  • Všeč mi je
Reactions: sad
2. okt 2007
3.592
2.033
113
Point JE v vladi. S svojimi potezami so si zapravli še tisto malo kredibilnosti kar so je imeli in ni ga ukrepa na svetu ki bo folk kakorkoli prepričal da zdaj gre pa zares in jim je treba verjet.

Stvari tako enostavno NE delujejo.

sem marca pričakoval, da bo JJ na vladi zadevo spravil v red in bodo odločitve normalno speljane. Po pol leta, jih imajo vsi poln kufer, tudi nekateri člani SDS (vsaj pri nas), ker s takšnim PRjem izgubiš vso kredibilnost in rezultat je kakšenje. Tudi če naredijo 24ur policijsko ru, 100m od doma rezultatov, žal, ne bo, pa si vsi želimo, da se ta norija enkrat konča...

Ker obtoževat folk, da je kriv za vse, jaz kot vlada pa nič, je totalno kontraproduktivno..
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey in McGiver

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.499
8.862
113
sem marca pričakoval, da bo JJ na vladi zadevo spravil v red in bodo odločitve normalno speljane. Po pol leta, jih imajo vsi poln kufer, tudi nekateri člani SDS (vsaj pri nas), ker s takšnim PRjem izgubiš vso kredibilnost in rezultat je kakšenje. Tudi če naredijo 24ur policijsko ru, 100m od doma rezultatov, žal, ne bo, pa si vsi želimo, da se ta norija enkrat konča...

Ker obtoževat folk, da je kriv za vse, jaz kot vlada pa nič, je totalno kontraproduktivno..
Tud če bi hotu z režimskim vodenjem ne gre. Če maš okol sebe take kot je naš ajncvajko, pa Grims, pa Mahnič pa Hojs..... lista je dolga in ugledna, ki ne znajo druzga, kot častiti božanstvo in oblatit vsakega, ki misli drugače od božanstva, ne bo šlo vodit in rihtat krizo. To gre takrat, ko vse šiba, ne pa v krizi. Počas bo zmanjkal krivcev in bo treba prevzet odgovornost.
Tud zvesto volilno telo bo počas nehalo kazat, sej uni pa tud, k bo voda v grlo tekla. Sej jih vidiš kle, se napopajo skupi k muhe na drisko. Znajo sam prcat, zezat, kritičnega razmišljanja ni.
 
Nazadnje urejeno:

mirsi

Predator
4. jun 2014
7.771
-198
113
No sedaj bi imel Janša priložnost, da rešuje avstrijski turizem na račun našega zdravja.
Tako kot je poleti hrvaškega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: BornSkeptic