Naši levaki so že mesece nazaj nabijali o obveznem tretjem cepljenju (seveda za vse, ker starim ne upa nihče nič reči).
Če bo cepljenje obvezno, naj bo obvezno za vse, tudi za otroke. Ali si otroci ne zaslužijo zaščite pred virusom?
Mlajše telo je tudi bolj vzdržljivo, cepiva mlajšim manj škodijo, le morebitne zaplete po cepljenju je pri otrocij težje prevalit na kake druge bolezni - ki jih v starosti vsak več ali manj ima.
Saj itak bo slejkoprej obvezno za vse, samo najprej bo za starejše, kar boš veselo podprl, ker se tebe to ne tiče, potem bo pa še za mlajše, - to bodo pa starejši podprli in cepljeni - bodo v večini. In ker se bo obvezno cepljenje tako dobro uveljavilo, bodo potem razširili še na otroke.
Če hočeš preprečit obvezno cepljenje otrok, bi moral protestirat takoj, tudi proti obveznemu cepljenju starejših. Ampak to ne boš, ker se tebe ne tiče kajne. Druge naj kaj pikajo. Velik korak je uvedba obveznega cepljenja - prehod od starejših na otroke je samo niansa.