Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Steve

Guru
13. avg 2007
9.652
1.576
113
Jaz tega res ne razumem. Kaj tega res niste pričakovali? Če pogledaš kako strmo številke rastejo, je jasno da je to komaj začetek.
Ampak ne, zblojenci do konca tulijo da nebi pikeca, pa nebi testa, pa nebi lockdowna...zdaj ko gre zares, pa juriš na cepilna mesta. Zdaj pa spet jokanje da bo pikec veljal komaj čez 3 tedne.

Jaz napovedujem do konca septembra ukinitev hitrih testov in marsikje samo PC.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mosseero

Rambo013

Majstr
30. jan 2010
1.745
357
83
Vipavska dolina
Jaz bi lockdown, sam ne tak z sto izjemami ker potem to ni lock down. Smo pa imeli ze ene par takih odločujočih sam potem ni bilo nič iz tega. In ja tudi če bi bil PCT bi bil za zaporo države, ker edino tako je mogoče neka možnost da se tole zmanjša, ustavili tako ali tako ne bodo.

No mogoče bi pomagalo če bi tista letala zdaj rikverc preletela državo.
 

LeQuack

Guru
26. avg 2007
6.841
3.361
113
40
Lj
"Trenutno se za zagotavljanje sistema PCT pri pogoju cepljenja upošteva, da ima oseba tak status še devet mesecev od polnega cepljenja. Po besedah Logarjeve je na posvetovalni skupini za cepljenje pri NIJZ, ali bodo podaljšali veljavnost cepljenja, sicer bo veliko ljudi, ki so bili zgodaj cepljeni, ostalo brez statusa cepljenega, če se ne bodo odločili za tretji odmerek."

Evo, po 9 mesecih preteče status cepljenega, QR koda poteče in spet se moraš iti cepit. Saj ste to hotl ne?

 

CLIO15

Guru
1. nov 2007
12.298
3.408
113
Jutri grem uživati po trgovinah ker ne bo gneče. In bom sitnaril, če ne bodo preverjali PCT :evil:

Kdo je z mano? :fredi::valjamse:
Jaz sem danes na Bavarskem uzival v notranjosti McDonald's a, Anticepilci pa zunaj na vrtu en na drugem.
Oni ko jih je strah pa v avtu na parkirišču.

Kakšen mir brez dretja in povrh še vse čisto.

Super ti rečem.
 
Nazadnje urejeno:

msenjur

Guru
11. sep 2007
25.516
265
113

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.592
14.271
113
Da bo procent cepljenih začel padati namesto rasti.
Glede na to, da so cepljeni procepilsko nagnjeni, ne bo noben problem spravit tega procenta nazaj navzgor tako kot je to problem sedaj zaradi anticepilcev. Poleg tega boš pa ti takrat valda že zapustil to fašistično državo in je posledično popolnoma brezveze, da se ukvarjaš s tem morebitnim bodočim problemom.
 
  • Všeč mi je
Reactions: zino