Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Matey Ti se krohotaš, mirsi je poseben, sam ima pojnt. Brez posiljevanja z AZ bi mel bistveno višjo precepljenost.
glej, posiljevanje gor al pa dol. če si ded, se cepiš. si se ti, sem se jaz, pa še 1mio, kljub posiljevanju in zdrahi.
mirsi pa samo jebava. marca bi se on cepo, ja. ker takrat je bilo cepivo preizkušeno, danes po par mrd.dozah pa zanj ni preizkušeno. noben ne podpira neumnih/blesavih pct odredb, cepljene pct moti najmanj, tak pct pa imamo zaradi mirsija in co. ,pa če ima mirsi pojnt al pa ne.
verjetno bi bil pct drugačen če ne bi bilo mirsija z pojntom.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.541
8.891
113
glej, posiljevanje gor al pa dol. če si ded, se cepiš. si se ti, sem se jaz, pa še 1mio, kljub posiljevanju in zdrahi.
mirsi pa samo jebava. marca bi se on cepo, ja. ker takrat je bilo cepivo preizkušeno, danes po par mrd.dozah pa zanj ni preizkušeno. noben ne podpira neumnih/blesavih pct odredb, cepljene pct moti najmanj, tak pct pa imamo zaradi mirsija in co. ,pa če ima mirsi pojnt al pa ne.
verjetno bi bil pct drugačen če ne bi bilo mirsija z pojntom.
PCT bi bil lahko z mirsijem al pa brez njega premišljen, logičen in učinkovit. Tako pa ne delajo druzga, kot serejo po glavah tud nemirsijem, ker v soboto popoldne lohk na marsikaj pozabiš, tud na pumpe, al pa da se otroc ne vozjo z busom samo v šolo. Pol pa Zajc neki na hitr v ponedeljek po svoje tolmači in imamo zmedo. Sam redki na tole godljo orgazmirajo.
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
če si prebolevnik, kaj te moti pct? razen da moraš kazat potrdilo?
enako, če si cepljen. ni blema.
darjan,mirsi, in podobni pa se itak znajdejo.
otroci pa se mi smilijo v tem, to je pa res.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.541
8.891
113
Prebolevnik je samo 6 mesecev. Pa še to so čez noč premaknil iz 8. In ne 12 letnika ki je stvar prebolel brez težav ni smiselno cepit in ga tud zaenkrat ne bom.
Mene in večine odraslih v naši familiji PCT ne moti, tud s kazanjem QR kode nimam težav. Imam pa težave z nepremišljenimi odloki.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in Car

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Prebolevnik je samo 6 mesecev. Pa še to so čez noč premaknil iz 8. In ne 12 letnika ki je stvar prebolel brez težav ni smiselno cepit in ga tud zaenkrat ne bom.
Mene in večine odraslih v naši familiji PCT ne moti, tud s kazanjem QR kode nimam težav. Imam pa težave z nepremišljenimi odloki.
glede otroka, se strinjam s tabo, in te razumem.
mi smo glede cepljenja 12 letnice veliko kolebali, nekaj v razredu se je cepilo, in smo rekli da bomo tudi mi. je pa res, da zdaj padajo otroci kot muhe, neverjetno
koliko je bolnih v šoli.
 
19. jul 2007
2.762
1.493
113
glede otroka, se strinjam s tabo, in te razumem.
mi smo glede cepljenja 12 letnice veliko kolebali, nekaj v razredu se je cepilo, in smo rekli da bomo tudi mi. je pa res, da zdaj padajo otroci kot muhe, neverjetno
koliko je bolnih v šoli.
In očitno so šole medij prenosa okužb. Eden od tamalih prinese v šolo, drug tamali se v šoli okuži (družini se drugače ne družita) in to prinese v domače okolje, kjer se odrasli okužijo. Govorimo o pri triadi (toliko o tem, da šole niso vir okužb), vse okužbe so PCR potrjene.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
mirsi

Spamaš v vseh temah kjer se pojaviš! S svojimi nesmisli jih delaš neberljive!
Sicer nerad...ampak te bo treba začet omejevat v debatah ( kalbo ne bo mi stal)....

Za začetek tukaj za 2 dni...kasneje višam! ..povsod ko te bom uspel vidit (ali pa bil opozorjen s strani uporabnikov) te bom začel omejevat!
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
In očitno so šole medij prenosa okužb. Eden od tamalih prinese v šolo, drug tamali se v šoli okuži (družini se drugače ne družita) in to prinese v domače okolje, kjer se odrasli okužijo. Govorimo o pri triadi (toliko o tem, da šole niso vir okužb), vse okužbe so PCR potrjene.
trenutno naši šoli slabo kaže, zelo.
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
32.615
14.308
113
Matey Ti se krohotaš, mirsi je poseben, sam ima pojnt. Brez posiljevanja z AZ bi mel bistveno višjo precepljenost.
Preberei še enkrat mirsijev post. Krohotam se zato, ker je napisal, kot da bi bil edini razlog za necepljenje marca pomanjkanje cepiv ("Če bi bilo cepivo marca, bi se tudi večina cepila. Pa ga nekdo ni naročil."). To je brez dvoma vredno posmeha, ker zanemari še vse ostale dejavnike, ki prihajajo lepo na dan v zadnjem času. Kot trdim že dolgo - za tako neprecepljenost kot jo imamo v SLO ni kriv zgolj JJ in tudi marca se večina naroda ne bi cepila, če bi imeli takrat na voljo toliko cepiva kot ga imamo danes.
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
17.541
8.891
113
mirsi

Spamaš v vseh temah kjer se pojaviš! S svojimi nesmisli jih delaš neberljive!
Sicer nerad...ampak te bo treba začet omejevat v debatah ( kalbo ne bo mi stal)....

Za začetek tukaj za 2 dni...kasneje višam! ..povsod ko te bom uspel vidit (ali pa bil opozorjen s strani uporabnikov) te bom začel omejevat!
Ko si me že spet omenil. Takole argumentirano me ne moti in me nikoli ni.
 

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
Tud jaz danes bral neko tako....da naj bi tole trajal do 20.10....pol pa neki druzga...

Sam vir je bil pa....totalno antivaxerski...tko da jemlem z rezervo!
 
  • Všeč mi je
Reactions: Hanzi

Kamele0N

YUGOslovanski mehanik Dmitri Mendeleev
23. jul 2008
40.892
5.454
113
Pa....ivermektin....bla bla bla...ponovno odobren...bla....

Ne bomo se več bla..rabili cepit..

Prihajajo nove odobrene metode (ivermektin je D'shit)...

Zdaj forsirajo še cepiva....ker morajo BLA bla porabit....

Potem pa....

Bla!
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.681
2.475
113
Pa....ivermektin....bla bla bla...ponovno odobren...bla....

Ne bomo se več bla..rabili cepit..

Prihajajo nove odobrene metode (ivermektin je D'shit)...

Zdaj forsirajo še cepiva....ker morajo BLA bla porabit....

Potem pa....

Bla!
:valjamse: še to je treba, da andyju rečejo da je ivermektin šit. harikiri:valjamse: