Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Jaz sem ze zdavnaj odprl oci. Celi svet je manipulacija. Glavni vladar sveta je mooneyyy. Sledi mu orozje in vojska, ter plenjenje naravnih surovin. Vse ostalo je kolateralna skoda. Jaz, ti, on, tretji, cetri smo samo stevilke. Zapomnite si to, ko boste poslusali politike, kako jih skrbi za nas. Buahahhahahahaaa :valjamse:
Mediji sledijo svojemu vladarju, vladar sledi kapitalu (money). Mi vsi smo kolateralna skoda. Ljudje smo zato, da si 1% ljudi napaja svoje racune. Zapomnite si to. Nobenemu ni mar za nas!!! 99% ljudi ima samo eno nalogo v zivljenju. Filat racune 1% ljudem!!! Ostala resnica je laž! Malo poglejte, koliko se je dvignilo premozenje 1% ljudem in koliko se je vam/nam med to epidemijo!
Vlada ima cisto druge interese, kakor se nam jih predstavlja...se vedno ponavljam, ce mi bo politik rekel dober dan, mi 100% zeli slabega. Politik je zadnji clovek na svetu, ki bi mu kaj verjel. Prej kamnu verjamem!
Sledijo seveda laznjivi mediji!
 
Nazadnje urejeno:

Cash

Guru
19. avg 2007
8.070
982
113
Mene sedaj zanima, kaj je z unimi ljudmi v Srbiji, kjer je umrl vodja pravoslavne cerkve kak mesec dni nazaj, kjer so bili vsi na trgu brez mask in poljubljali vodjo v trugi? Zanima me predvsem procentualno skok okuzb glede na druge drzave, ker se nic ne pise o tem?
 
  • Haha
Reactions: brane_new

Floki

Guru
6. sep 2007
10.071
3.158
113
Zgleda je problem.
Ker pol boš gensko spremenjen a veš :evil: :valjamse:

Sicer na državni ravni dvomim, da bo obvezno. Bodo pa komot(eni itak že razmišljajo o tem) omejitve za potovanja. Po moje bo vsaj večji del V Azije zahteval potrdilo o cepljenju za vstop. S časom, ko bo cepivo splošno razširjeno, pa še kdo drug

Ne samo Azija ampak večji del sveta. Tako kot sedaj PCR zahtevajo bodo čez pol leta potrdilo o cepljenju.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.618
-196
113
Men pa zanima kaj vam bojo ognjemeti?
Boste skoz šipo ven gledal?

zakaj skozi sipo? gres ven na zrak in si jih ogledas. ali se bolje na glavni trg, ce je razgled lepsi.

k da zdej ne sme biti veselega vzdusja, ce imamo korono...

sej jest tud ne maram pirotehnicnih sredstev, ampak me pa zmoti, ko se spomenejo tak ukrep brez kaksrsnekoli povezave. k da bi rekl, da se ne sme prodajat sraufov, ker je velika verjetnost, da bosta tako prisla 2 v stik. ker bo en drzal dilo, drug jo bo pa sraufal.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen in gr69

sandra

Guru
10. dec 2007
5.780
2.243
113
ok, ampak kaj ima ognjemet tukaj veze? a brez ognjemeta se ne vosci novega leta? kaksne bedarije pises. sam da drekas neki kao kontra.

spet so unicili nekaj posla, kr tko za mimgrede, za ze tako obubozane trgovce.
Drekaš ti s temi ognjemeti drug z kuhančkom, tretji k nebo jedel kranjske klobase z zeljem, spet drugi k nemore it smučat , standardni pa sanaj o pagu.
Ja najbolj se sekiram za trgovce, da ne propadejo. Pejd na jutub gledat lanke ognjemete pa dej mir.
 

Romzi

Guru
4. sep 2008
9.636
3.450
113
Dobrova pri LJ.
Zakaj skoz šipo?
Zato ker boš 24.12. (po šihtu) lahko sedel v avto in se peljal recimo k žlahti v pomurje. Ko boš prispel, se boš obrnil in peljal domov, da ne boš zamudil policijske ure. Kako uro kasneje bo ognjemet. Kakšen glavni trg neki?
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.618
-196
113
Men pa zanima kaj vam bojo ognjemeti?
Boste skoz šipo ven gledal?
Zakaj skoz šipo?
Zato ker boš 24.12. (po šihtu) lahko sedel v avto in se peljal recimo k žlahti v pomurje. Ko boš prispel, se boš obrnil in peljal domov, da ne boš zamudil policijske ure. Kako uro kasneje bo ognjemet. Kakšen glavni trg neki?

dobr, jest govorim za bliznjo okolico. valda ne bom 31ega zvecer (ko so ognjemeti) se peljal v prekmurje.

seveda so izjeme, ampak vecina pa nima tako dalec do sorodnikov. sploh pa silvester ni glih neki nujno druzinski vecer. to gres pol 1. in 2. okol voscit.
 

msenjur

Guru
11. sep 2007
26.618
-196
113
Drekaš ti s temi ognjemeti drug z kuhančkom, tretji k nebo jedel kranjske klobase z zeljem, spet drugi k nemore it smučat , standardni pa sanaj o pagu.
Ja najbolj se sekiram za trgovce, da ne propadejo. Pejd na jutub gledat lanke ognjemete pa dej mir.

ne, dreka vlada. gre se nesmiselnost. gre se za princip.

in nekomu odrezat dobicek v casu ko je njegova glavna sezona, brez kakrsnegakoli smiselnega razloga, pac ni normalno in bi mogu nekdo vlado malo po zdravju vprasat.

Ampak to je pac moc trenutne vlade. verjetno bi oni tud v normalnih razmerah ukinili kuhanca in ognjemet, ce bi lahko.

ce teb youtube nadomesti realo, si ocitno ze predolgo zaprt. a s kolegi se tud sam se po zoomi dobivate? pejt mal ven, da bos dobu mal bolj realno sliko situacije v sloveniji. ne sam apokalipse, ki naj jo servirajo preko tvjev.

pa briga me za ognjemte in pokanje. kot sem ze rekel, ce se pa uncije posel nekomu me pa moti. ker dons je pirotehnika, poleti bojo pa kopalke, da folk ne bo mogu na dopust. ali kaj podobnega.
 
  • Všeč mi je
Reactions: jendomen

uncle_sam

broker
25. sep 2007
3.192
1.684
113
40
No bodimo realni.. Eno je uradni ognjemet ki ga postavijo "mojstri"... Drugo pa so lokalne gruce ne treznih ljudi ki rakete zatikajo v sneg ali pa se jih prekucnejo flase in pol zadeve letijo vsepovsod... In te gruce itak niso dovoljene...
Redko pa kater navdusenec sam v tihoti postavlja ognjemet no...

Pa to itak onesnazuje zrak, tak da.. :)
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.382
113
Drekaš ti s temi ognjemeti drug z kuhančkom, tretji k nebo jedel kranjske klobase z zeljem, spet drugi k nemore it smučat , standardni pa sanaj o pagu.
Ja najbolj se sekiram za trgovce, da ne propadejo. Pejd na jutub gledat lanke ognjemete pa dej mir.
V bistvu drekaš ti. Je dec že utrgal ketno in zbezlal iz gestapa?
 
  • Všeč mi je
Reactions: Car