Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.900
2.620
113
O fak a so res največji cripto prevarantje pri nas dobili posel z državo za hitre teste?


Par primerov:
 
  • Haha
Reactions: jest5

BojanP

200. registrirani uporabnik
24. jul 2007
3.900
2.620
113
Oba sta tudi povezana z Luko Lahom, ki je svojih prvih pet minut slave doživel na posnetku podmladka SDS, ko je snifal kokain poleg poslanca Andreja Čuša.
 
  • Všeč mi je
Reactions: mirsi

Janez40

Guru
12. jul 2016
3.506
4.620
113
O fak a so res največji cripto prevarantje pri nas dobili posel z državo za hitre teste?


Par primerov:
Važno, da so naši :obesise:
 
  • Všeč mi je
Reactions: bertoncl

bizi

Guru
21. nov 2007
27.271
-2.011
113
Kočevska
O fak a so res največji cripto prevarantje pri nas dobili posel z državo za hitre teste?


Par primerov:
Mafija pod to vlado kar odkrito dela in se s posli hvali na družbenih omrežjih. :evil: V prejšnjih vladah so delali prikrito, tako da je bil vsaj videz poštenosti.
 

jest5

Guru
18. avg 2007
25.756
-8.630
113
O fak a so res največji cripto prevarantje pri nas dobili posel z državo za hitre teste?


Par primerov:


He, he, a je kdo slučajno pričakoval, da bo kaj drugače :evil: Važno da je naš, ostalo ni pomembno
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.382
113
Čakam junake zbrane, une, ki jim "SDS ni opcija" , če bo kdo kej pokomentiru ta cigumigu.
 

Blackjack

Guru
24. nov 2007
4.986
1.051
113
Ali pa ti, ali pa jaz, ali pa 123... Ups, 123ja bi, glede na pripadnost, še izvolili... ;)

Eno je populizem, drugo fakti. Njena povezava z SDS pri tem nima nobene veze. Je kot strokovnjakinja funkcionar zbornice ze mnoga leta. Zasedala je pomembne polozaje in je mednarodno priznana. Vse ostale nizkotne floskule ki jih je bila delezna med epidemijo je relativno dobro ubranila. Kupi intervjujev, na stotine primitivnih vprasanj. Njena kandidatura je bila znana ze pred epidemijo, zato je lani tudi izstopila iz stranke.
Tako da vsaj higienski minimum je za upostevat pri debati.
 

kajpace

Guru
6. nov 2018
5.331
3.385
113
- za tvojim hrbtom...
hmpg.net
Eno je populizem, drugo fakti. Njena povezava z SDS pri tem nima nobene veze. Je kot strokovnjakinja funkcionar zbornice ze mnoga leta. Zasedala je pomembne polozaje in je mednarodno priznana. Vse ostale nizkotne floskule ki jih je bila delezna med epidemijo je relativno dobro ubranila. Kupi intervjujev, na stotine primitivnih vprasanj. Njena kandidatura je bila znana ze pred epidemijo, zato je lani tudi izstopila iz stranke.
Tako da vsaj higienski minimum je za upostevat pri debati.

A sem kaj napisal proti njej? OK, pozabil sem (za hec in nič drugega) napisat prej "začetek vica" in potem na koncu "konec vica"...
Meni je ona všeč. Kar se tiče strokovnosti. Kako in zakaj je bila "odrezana", pa tako vemo vsi... tudi ti...
 

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.382
113
Eno je populizem, drugo fakti. Njena povezava z SDS pri tem nima nobene veze. Je kot strokovnjakinja funkcionar zbornice ze mnoga leta. Zasedala je pomembne polozaje in je mednarodno priznana. Vse ostale nizkotne floskule ki jih je bila delezna med epidemijo je relativno dobro ubranila. Kupi intervjujev, na stotine primitivnih vprasanj. Njena kandidatura je bila znana ze pred epidemijo, zato je lani tudi izstopila iz stranke.
Tako da vsaj higienski minimum je za upostevat pri debati.
Ravno zarad tega ji ta greznica ni bila čisto nič potrebna.
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Takrat je pri vodenju epidemije že zavladal kaos. V torek, 3. novembra, je zdaj že nekdanja državna sekretarka Tina Bregant z usmeritvami dovolila, da lahko v domovih za starejše delajo tudi okužene osebe, če ne kažejo simptomov.
Vir: necenzurirano.si, vladni dokumenti

S tem je povzrocila kar nekaj novih izbruhov, smrti in nenazadnje tudi stroskov.

Saj tole je ja zrelo za kazensko odgovornost! A kakšni vrli pripadniki SDS bodo kaj povzdignili svoj glas, ali pa res velja, samo da so naši?
 
  • Všeč mi je
Reactions: jonny77