Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.382
113
O sej boste počas pokukali na plano. Kaj nas briga Beovićka zdej. Kaj pravš na to, da je Janez ignoriral priporočila stroke in teral po svoje? Bo kak komentar, al bo tišina?
 

erikson

Guru
25. avg 2007
22.164
6.019
113
Kako bi javni mediji in kolesarji reagirali na s strani stroke predlagani popoln lockdown?
 

Matey

AlterZavarovalničar
6. sep 2007
33.419
15.400
113
Čakam junake zbrane, une, ki jim "SDS ni opcija" , če bo kdo kej pokomentiru ta cigumigu.
Kaj pravš na to, da je Janez ignoriral priporočila stroke in teral po svoje?

Glede na to, da sem se našel med tistimi "ki jim SDS ni opcija"- ker mi to dejansko ni - bom podal mnenje. Kakšnemu jest5 in ostalim talentom, ki imajo za janšiste marsikoga to mnenje sicer ne bo všeč, ker pričakujejo obrambo ali pa tišino ampak j3bat ga, pač bluzijo v 3 krasne.

To, kar je naredil Janša je - v kolikor dejansko drži in ne gre za kak PR spin - je meni povsem nesprejemljivo, saj naj je vsaj meni nekaj najbolj smiselnega, da se v promeru težav posluša/upošteva stroko s tega področja a po svoje (žal) nepresenetljivo dejanje s strani Janeza. O tem, kakšno bi bilo dogajanje po drugih /predlaganih scenarijih pa ne bom pisal.
 
  • Haha
Reactions: jonny77 in jest5

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.382
113
Glede na to, da sem se našel med tistimi "ki jim SDS ni opcija"- ker mi to dejansko ni - bom podal mnenje. Kakšnemu jest5 in ostalim talentom, ki imajo za janšiste marsikoga to mnenje sicer ne bo všeč, ker pričakujejo obrambo ali pa tišino ampak j3bat ga, pač bluzijo v 3 krasne.

To, kar je naredil Janša je - v kolikor dejansko drži in ne gre za kak PR spin - je meni povsem nesprejemljivo, saj naj je vsaj meni nekaj najbolj smiselnega, da se v promeru težav posluša/upošteva stroko s tega področja a po svoje (žal) nepresenetljivo dejanje s strani Janeza. O tem, kakšno bi bilo dogajanje po drugih /predlaganih scenarijih pa ne bom pisal.
Pa glih ti si se našel, pa ravno tebi ni blo namenjeno.
 
  • Všeč mi je
Reactions: Matey

kalbo

Guru
7. okt 2013
18.452
9.382
113
Kako bi javni mediji in kolesarji reagirali na s strani stroke predlagani popoln lockdown?
We will never know, anede? Rajši se je zajebaval ljudi z maskami na prostem, policijsko uro in podobnimi oslarijami, pol teh stvari je blo za zahebat kolesarje, Čordić je bil malo da ne kriminalc, Kaco je bil najmanj svetnik, Hojsi rešitelj, nidani.
Kako je pa javnost sprejela totalni lockdown pa vemo od spomladi.
 

bertoncl

Guru
4. jun 2015
1.790
622
113
Kako bi javni mediji in kolesarji reagirali na s strani stroke predlagani popoln lockdown?

Ne vem kako bi oni reagirali, ampak glede na to, da imamo že 2 meseca totalen drek z minimalnim učinkom, se mi 2 ali 3 tedne popolnega lockdowna sploh ne zdi nič hudega, če bo prineslo rezultate. Se pod popoln lockdown smatra tisto, kar smo imeli spomladi, ali kaj drugega?
 

zino

Guru
3. sep 2007
6.682
2.480
113
We will never know, anede? Rajši se je zajebaval ljudi z maskami na prostem, policijsko uro in podobnimi oslarijami, pol teh stvari je blo za zahebat kolesarje, Čordić je bil malo da ne kriminalc, Kaco je bil najmanj svetnik, Hojsi rešitelj, nidani.
Kako je pa javnost sprejela totalni lockdown pa vemo od spomladi.
saj ćordić je navaden kriminalec, normalen človek tega ne počne
 
  • Všeč mi je
Reactions: 8888

Floki

Guru
6. sep 2007
10.070
3.157
113

8888

mesija - Assassin's Creep
8. jul 2010
33.627
6.027
113
blizu močvirne prestolnice
Saj je priznal da je bil volilec lds in to prav stranke katera nas je peljala v pogubo.
Drgač pa so pri na necenzurirano pokazali da so iz istega testa kot ostali plačanci, tako na levi kot desni strani.