Covid-19 Covid 19 Navodila vlade

Car

POSTman
4. avg 2007
8.459
1.429
113
55
Planet zemlja
www.posta.si
Če me spomin ne vara nimaš naj izkušenj z policaji. Tako da spadaš v kategorijo rogljiček in brez maske na bus. Hej glej pozitivno boš pa na tv in vseh www straneh. Influencer za 5 min., Bi eni rekli.
Staraš se, spomin te vara. :cool: Nimam nobenih pretresljivih izkušenj s policaji. Najbrž si malo zamešala...Sicer je bilo to retorično vpračanje, jaz aplikacijo imam.
 

cappy

Guru
8. apr 2010
8.157
4.485
113
vsaj toliko kot JJ ne maram - sem skeptičen ali je Korl pravi mož za nalogo
kot da tvoja ekipa zgublja za 3 gole(v fuzbalu da ne bo pomote), do konca pa le še zadnja minuta sodnikovega podaljša in reče nčnifrej "skeptičen sem da bomo zmagali".
no šit da je korli NOVO dno dna. ko že mislimo da smo ga dosegli se od nekje spet skoplje še malo globje.
 

zakon

Guru
16. maj 2008
8.730
789
113
toti Maribor
Meni ne bo nikdar to jasno. Nam diktirajo kako se ne pazimo a oni so okuženi:bonk:Sicer imajo v Franciji še bolj strogo vse skupaj, ampak izgleda, da samo za navadne smrtnike.

 

ncnifrej

Guru
14. avg 2013
2.006
828
113
Meni ne bo nikdar to jasno. Nam diktirajo kako se ne pazimo a oni so okuženi:bonk:Sicer imajo v Franciji še bolj strogo vse skupaj, ampak izgleda, da samo za navadne smrtnike.


mogoče je pa tole samo PR.. narod postal nestrpen - pa VIP oseba dobi korono?
Trump jo je mel, angleži več al manj vsi, zdej francoz, Merklova je bila samoizolirana... edin Putin pa naši - so neuničljivi :p
 

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
Sicer pa, prosto po Darwinu - če je kdo dovolj neumen, da se prostovoljno gre gužvat v cerkev te dni, ob morebitnih hujših posledicah lahko samo čestitam, da se je prostovoljno izločil iz genskega bazena bazena volivcev trenutne vlade.

PS. Glede na to, da vlada razpada, se mi zdi, da je to samo načrtno izzivanje težav za prihajajočo novo garnituro.
 
Nazadnje urejeno:

sousis

Guru
16. nov 2019
1.579
1.065
113
kzs: Ali je slučajno kje zbrano in pregledno napisano kaj je trenutno veljavnega od ukrepov?